Problema: neateina SMS\'ai

Problema: neateina SMS’ai

Nipaimu…turiu labas korta i kuria neateina sms!kame reples?kas zinot,pasidalinkit ziniomŠypsena

Korta gali buti uzblokuota/pasibaiges galiojimo laikas.
P.S. pakeisk temos pavadinima i siek tiek informatyvesni.

nea.korta dar galioja ir smsaj ishsisiuncia zodziu viskas tvarkoj tik va kad neateina…skambinau i info ten kazkokius pulius pradejo skiest kad telefas blogas,nichuja,isidejau korta i kita ir tas pats…Nežinau

stenkis stenkis… Kava

Sveikas !Koks telefonas?

Ant Bites kortos tiek ant labas tiek abonentines eina tokius bajerius padaryt, nes as pats taip netyciai buvau prisizaides ant labasJuokiasi Ten susije su tuo draudimo slaptazodziu "0000" man irgi buvo i ta kortele galima ir prisisiskambint, is jos paskambint bei SMS pasiust tik kad SMS i ji neateidavoŠypsena ten peradresavimuose pas save paziurek ar viskas ok

Nueik i Bites" salona, ten viska sutvarkys. Gali buti, kad bloga sim, tada ja pakeis nemokamai.

Jokie cia ne peradresavimai. Tiesiog nuweik i bites salona, ir pasakyk problema. Ten jie tau nepriskies jokiu puliu. Duok telefa i rankas, ir sakyk - padarykit kad gauciau SMS. Ir tures sutvarkyti.

Na bent jau man tai niekur varyt ir nereikejo as ir be salono susitvarkiau, nes pats buvau ir prisidirbes, o Bagdan galbut ir kitos bedos.

Taip

tai jai tau niekas nesiuncia tai ir neateina Šypsena