Prisistatau

Prisistatau

Taigi va! nebusiu as Niure! per daug jau gyvenime yra graziu dalyku, kad niurneciau. Busiu bobeline - megstu ta gerima. Ir jau tas pavadinimas labai krito i sirdi kai Žalia_pievelė pminejo ta gerimuka savo zinuteje.

Labai juokingas nickas - tikrai geriau negu Niure Gėlės

O as busiu Euro-ly-ga-ga. Cha cha Dzoukas Cha cha Bet vis tiek gerai skamba Taip

Na, ir linksmuoles, merginos jus siandien (na, kodel siandien, visada) Labas geros dienosGėlės

Na kazkokia persikunijimu manija kuria pradejo a.a. Tauskalyte.
Gal ir man reikia kokiu ‘pribuveliu’ pasivadinti.

Niu va Šypsena Tai nufyrinai is musu su Neo toki nika… Cha cha Tai dabar bonka mumi skolinga Cha cha Sveikiju Šypsena

Labas ir tau geros dienos!

nagi mergaites, baikit keitineti savo nikus, nes paskui pasimesti galima
o siaip tai padarom po Taurė ir toliau gyvenamCha cha
ex mergaites kad daugiau gyvenime butuDovanaGėlėsŠirdis

O Tavo-tai ne…Cha chaCha cha Beveik pietai gaunas.Cha chaCha cha Da tik pirmo patiekalo reikt…Cha chaCha cha

Prie lasisos ir bobeline Gerai visi “pietai” Cha cha

Dabar būsi labai skani Gerai

Butinai kadu pastatysiu Šypsena

mes prisiminsim Taip
mums taip patinka bobelineeeee Šypsena

Na va tuoj visi busim su labai linksmais nicais, gal ir man reiks i kokia bimbalaika pasiverst Cha cha Aš nekaltas nu bet jau bobeline,kad uz niure graziau,tai kokis tuzina kartu,linkiu,kad ir paciai visada taip linksma butu Cha cha Labas

aha…jums tai linksma…, o man karunos tai niekas neparduoda…LiūdnaLiūdnaLiūdna

neliek asareliu. Nueik pas kuniga gausi isrisima atleis tau nuodemes ir busi kokia nors tyroji Šypsena

Cha cha cha, liuks - Bobelinė Gerai
As jau maniau, kad čia Neo arba Gluosnė parausvėjo. Niure, sveikinu, smagus nickas Bučkis

AKnuodėme, nebesriūbauk, ir taip drėgna… Jei būsi saldi, aš tą karūną tau padovanosiu… Mirkt

Taigi taigi, keiti tu cia nikus, malonu susipazinti Šypsena, bet dabartinis nikas Gerai, taigi pakeliam Taurė

[quote]
Žalia_pievelė rašė:
Cha cha cha, liuks - Bobelinė Gerai
As jau maniau, kad čia Neo arba Gluosnė parausvėjo. Niure, sveikinu, smagus nickas Bučkis

Tai cia tau uz mano nika Taurė Gėlės