Prisipuciau padanga.....


Prisipuciau padanga…

…uz 100lt su saskaita i banka Gerai

o klausyk kaip tau ten su ta vairo kolonele? Juokiasi

dangus Niam niam

:confused:

Nu tai pabaik pasakot

moldingai juodi Blogai

sharr’ai viskas zjbs su kolonele, a vot su padanga ne NeZodziu vaziavau per rajona iki statoilo prisipust padangos, nes beveik tuscia. Ziu draugai stovi, o padanga leidzia belenkokius garsus, tai isgirdes draugas pamosikavo su lazdele. Sako prisipusk padanga ir rodyk dokumentus, parodziau… Dar pasiule ir apsidraust Gerai, pasirodo 3savaites su pasibaigusiu draudimu vaiznejau Gerai

uzp!sa kai nepaskambina del pasibaigusio draudimo perspet Piktas

under - tai gerai, kad uz 100lt paprotino masinos draudima susitvarkyt. o ne auto yvikis ar pan…

Nu Piktas Anksciau perspedavo dabar *bliamba* Špyga

Under, O tai tau neskambina tavo draudikė? Mano draugui tai visą laiką skambina, kai lieka kokios 3 dienos ir draudimo pabaigos. Juokiasi

tai dabar kai padarius avarija pildai tas deklaracijas, tai daug ka apeiti galima Gerai Šypsena

Bet padangos visvien neprisipuciau Kvankt? I visas padangus pucia ora, o i ta kur reik ne Ne Aplankviau dviejus statoiles ir abutu ta pati zapadlo padare, tai teko vaziuot i garaza keist viena i ziemine… O ir skubejau, bet viskas nuplauke… Mentas protokola 45min rase Kvankt? Kvankt? Kvankt? Kvankt? Kvankt? Pradejo 12:45, baige 13:30 Kvankt? Kvankt?

edas, skambindavo Taip, bet si kart ne Ne

under Blogai Blogai Blogai as pries pora dienu uz pasibaigusi draudima ir +22, su 70 prasisukau Be be be Cha cha

kai tuscia puti reik paspaust mygtuka ant kompresoriaus kad puti tuscia Liežuvis gerai kad neskambina man draudike, pats zinau kada kas baigias pas mane Šypsena