prisiminus museline...


prisiminus museline…

Baisus

ar cia sitas vaikis , kuri dabar visi brakonierium vadina? kazi kodel taip vaikis nusirito???

nelitovskas?

tikiu, kad visi tokie tai pereina Taip mėgsta žuvį (pažiūrėkit kaip lupa žiaunas Cha cha), nes bus labai mėgėjas pasigirt Šypsena

Nekaltas kiek svere ? mano toks dizdiausias 2.5 kg pagautas kazkada pries daug metu kai ju dar buvo akmenos upeje Nekaltas

deja, čia tokia žuvis, kurios niekad nebūna upėje Cha cha arba jinai išmigruoja, arba ją kas spėja sugauti Špyga

Rods esu matęs aš šitą pilietį saučiantį mano teritorijoje. Nekaltas

Deja kazkada Akmenoje ju buvo , ir nersdavo kas keisciausia ne rudeni o pavasari, 2-3 savaites anksciau nei neges .

Tai kas čia skaitosi do žuveliokas tiksliai?

miakshras Taip

ble serapimas upetakistas Juokiasivaivorikstinio upetakio nezino Cha cha

kiek šitą vaikį žinau- anys žuvies nelabai mėgst … Šypsena

kintu pruduos tokiu krumu yr? Cha chaBet kokiu atveju-geras dydis Šypsena

Bet bliac su ryba reiktu pagarbiau,kam taip ziaunas draskyt Liūdnas Piktas

nieks nedrasko tik gal taip photo gavosi… sitas virsh 3kg ant sopiridono zalios nimfikes… jis paleistas ir gyvena matyt iki siol … zuvies ash nevalgau o kodel mane brakusha vadina? nzn gal todel kad gaudau ir pagaunu ir kaika nervoju … na neesme

seip jei ka tai isvis kam ta zuvi zalot??? nu tipo galima isvis pagarbiai tik paziuret kaip upeli plaukia i psio Cha cha Be be be

Cha chajo, ir dar slieka panosej numest

as tau surisiu dar 3 tokias zalias nimfikes, o tu mane nusivesi kur tokie gyvena, mlia Valio

Gerai