prisiminimai..

prisiminimai…

vat visaj neseniai…priesh menesi atidawe mano mylimiausia shuniuke… ji buwo boksere vardu - Mistika!
ji man buwo labaj miela…
ash prisimenu kajp ji mane laizhydawo priesh miega, kai mes su ja lakstydavome kieme, kajp mes su ja lenktyniaudavome kad grejtesnis, kajp ash ja bandzhiau ishdresuot, kajp ji mane paguosdawo kai buwo labaj liudna…
kai ja atidawe man ta akimirka plysho shirdis…
norejaw vazhiuoti kartu su techiu, bet ash zhinojaw kad neishtwersiu…
jus neisivaizduojat kajp man buwo skaudu…ir dabar man yra labaj skawdu…juk ash zhinaw kad NIEKADA jos nebepamatysiu…
ash su ja pabuwau kartu penkis ar sheshis menesius… norechiau kad tie prisiminimai atgimtu ish naujo ir wel buchiau su Mistika… nebeleischiau jos atiduotiNeman ta diena per visa gywenima buwo pati blogiausia!

vuo prasau kuoki pamuokanti istorija

kodėl atidavė tada?

uzjauciu taweLiūdnas pujkiaj suprantu tawe, buwau ir as tokioje situacijoje, tik labaj dabar turiu dekoti teciuj kuris grazino man mano suniukaApkabinimas
neliudekApkabinimas

Su laiku ir liūdesys praeis…kaip aš verkiau, kai tėvai atidavė bokserės ir rotveilerio šuniuką, kursai pas many 4mėn. gyveno…bet po pusmečio nebeliūdėjau, dar nuvažiuodavau pažiūrėt, kaip tam ciuckiui sekas…buvo ciuckis- išaugo į milžinišką pabaisąCha cha

uzjauciu lb taveNustebęsApkabinimas

o kodel ja atidave…? o nebeimanoma jos susigrazinti…?Angelas

nu net nzn…is tikruju gyvenime visko buna…kad ir artimuju netenkam…Nekaltas reikia moketi su tuo susitaikyti…AngelasŽvaigždė

praeities nebesugrazinsiNe

ech…Gėlė

net akys suslapo…ŽliumbiauzuojautaGėlėNežinau

Saldainiuke >> kaip manai, kodel yra sukurtas toks dalykas kaip dienorashtis?

Taip

mano cioocia kazhqr priesh metuz mire…Liūdnas man irgi buwo labaj skaudu, tuo labew, kad prabuwuz su ja 8metuz, ji nustojo kwepuoti mano akyse…Nustebęs suprantu kajp taw sunq, bet pamazhu liudesys praejs… galbut aciras kitaz zhmoguz ar gywunaz su kuriuo tu galesi dzhiaugtiz, liudeti… juk dar newiskaz prarastaTaip
sekmezAngelas

gaila… kodel taijp ziauriai??????Liūdnas

a kas akis apmyziuoja?

kodel is karto taip ziauriai? gal ten pas juos lijo…

nu as cia ne taip jau ziaurei pasakiau
nu juk nuo svelnesniu -pradejau

aj sake kad per mazhai jai vietos…
shiajp nemaniau kad ja atiduos butent i panewezhi… norejaw kad ja atiduotu kazhkus i vilniu kad galechiau ja lankyt…
shiajp ash visaj nenenorejaw kad ja atiduotu…

na tai taw pasiseke kad dar tawo suniuke pasieme ish kitu seimininku…

na tai taw pasiseke kad gali ji lankyt…
o vat ash…Liūdnasnebepamatysiu jos NIEKADA!Žliumbia
ash irgi manau kad Mistika ishaugtu bet man ji yra labaj brangi, ir nei uzh ka nenorechiau jos atiduotiNe

pritariu Nekaltas

ja atidawe del to kad jai chia buwo per mazhai vietos… nu bet nemanaw kad bokserei yra mazhai 4 kambariu butas + koridorius!
jos susigrazhinti nebeimanoma…nebent nauja suniuke nusipirkti tik shi karta kad butu mazha ir jai erdwes uzhtektu!bet manaw kad tewai nebesutiks tureti dawgiau shunu…
man irgi atrodo kad rejkia moketi su tuo susitaikyti, bet ash negaliu… man ji per brangi, kad ash su tuo susitaikychiau!