Prisiminiau


Prisiminiau

idejo rafis foto ir prisiminiau, kad yra pardavime Mirkt

dalyviai, ar galiu perrasyt masina ant kito asmens jei masina be civ draudimo? ???

“perrasyt” Cha chakad ant lapiuko parasytum sakini, tau reikia civ. draudimo? Cha cha

tau juokinga, o as niekad neperrasinejau tai nzn Drovus tai reiskias nebutina kad masina butu apdrasuta? apdrasuta turi but kai technikine varai ane? apsviesk mane pone kurmiau ir pasizadu kita masina per tave pirkt, dalyvio garbes zodis! Klasta Taip Angelas Klasta

dr> kaip Pordas? Cha cha

jei nera apdrausta neperrasysi

Qrmi - kaina, metai, variklis? kaptylka - gali tik deklaruot naują sav., bet jis užsirašyt negalės.

tai pz tai kaip apdraust dbr inernetu? situacija tokia- masina uzregistruota ant kito zmogaus, ir as noriu persirasyt ant saves. draudimas masinos pasibaiges. tai kaip dbr daryt? darust ant savininko-perrsirasyt auto ant manes- ir vel draustis savo vardu? Baisus

kaptylka, buvo man tas pats. Apsidraudi ant saves, ir persirasai masina ir vsio. Nebutina idraust ant kito zmogaus, svarbu akd ta masina turetu draudima ant bet kokio asmens. Taip pat galima sukciauti. Kai apsidraudi originalo nepraso, gali atspausdinti printeriu savo draudima, jei draudiesi internete. Parsisiunti toki pavyzdi, pvz is draugo, irasai asmens varda pavarde, masinos pakeiti duomenis(viskas vyksta pdf faile) ir nunesi regitroj numeti jiem. Jie nieko netikrina. pats taip dariau viena karta, kai pardavinejau masina, ir draudimas buvo pasibaiges ŠypsenaP.S. tas pats ir su mentais, jei esi 100proc tikras savo vairavimo igudziais, taip galima sutaupyt per metus apie 500lt. Baudziamoji atsakomybe kazkokia gresia, bet manau isivartytum su administracine ir kuklia pinigu suma Šypsena tik reik zinot kada rodyt kada ne. o siaip duom bazes nera, per racija mentai nepatikrins niekaip, taip kad niekam nesakyk kad as sakiau ir tyliai taip daryk, kol visi nepradejo Šypsena

P.S. masina sita zjbs, stogas dar nusileidzia. Klp daznai uzmatau gerule tokia sidabrine. numeriai ‘NEVEDES’ Cha cha geruliai. tik kad is jav parvaryta, ir jav registruota.

machinacija nebloga, bet internetu jei nori draustis praso savininko asmens kodo taip kad ant saves neapsidrausiu. o naujo savininko deklaravimas nuo auto perrasymo labai kuom skirias?

jei reikes kreipkis i pm, as tau duosiu visa pdf faila ir pakeisi duomenis. Kaptylka, vat del internete draudimosi tas ir yra fyntas. Praso asmens kodo savininko(bet nevisur), as radau kur pigiau ten kur praso savininko asm kodo, ivedziau praito savininko asm koda, jis yra tarkim petras ir jis yra 70tu gimimo. Taigi o toliau, jau ivedziau savo duomenis. Pazymejau varnele, kad auto vairuos ne jaunesnis kaip 25m. Bet man paskaiciavo kaina ne ant mano duomenu, o ant saviniko… Nors paciame draudime yra mano duomenys visi… Tai dabar ir galvoju cia kazkoks bugas pas draudejus. Nors logiskai, turetu apmoket jei bus koks ivykis, nes jaunesni nei 25m nevairuoja mano auto, bet gali prisipist, kad sakys ne savo asm koda ivedei, ir pinigu negausi Ignoruoju

hmm… Nekaltas nu aisku, dekui. bus matyt kaip cia kas Ufff

koks pordas?

Draudimu dumbaze jau yra. Nei TA, nei Regitroj lievi polisai nebepraeina. Jei kas norit isbandyt savo kailiu, galiu civilkes Word’ini faila persiust, isirasykit savo ir auto duomenis ir pirmyn. Sekmes Cha cha