Priesgimtadienine depresija....Buna?

Priesgimtadienine depresija…Buna?

Gal karietom ir nebesivazineja, bet argi nebutu grazu, jei atjotum Cha cha
Ka reiskia tas tavo uzpildyk anketa, jei uzsiimu internetiniu bendravimu?

tas ir yra, kad 21 amziui. dabar jau su karietom niekas nevazineja ir faksogramu nesiuncia. norint su kazkuo pabendraut reikia tik zmogaus numeri surinkti ar sms parasyt. kam komplikuot paprastus dalykus? jei man reiktu visus kvieciamus draugus apvaziuot tai visa diena nuo ryto iki vakar uztrukciau. ir tai klausimas ar suspeciau. o dabar per 30 sekundziu parasau sms, dar 30 sekundziu kol prisegu visus kontaktus ir siunciu. visos laiko sanaudos 1-2 minutes.
p.s. uzpildyk savo anketa pagaliau jei jau internetiniu bendravimu uzsiimi

Buk siek tiek liberalesniu paziuru, juk gyvenam 21 amziui…Jei nesiruosei iki siol vezti niekam pakvietimo, gal vertetu pirma karta pabandyti?Šypsena

cia pastu ar faksu tau reikia to draudimo? Pavargęs
dar nezinau kur bus tiesa pasakius. manau birzelio gale bus aiskiau tai atsiusiu kas ir kur Šypsena

Sutarta…Nieko neolanuosiu. Atsiusk rastiska pakvietima, apsidraudimui…Taip

aha, man sunkiai dasyla matyt. tai sutarta tada. liepos 5-6 dienom nieko kito neplanuok Mirkt

Pagaliau supratai, taigi as i ta tavo gimtadieni ir taikau Nekaltas

kazko man tuo irgi sunkoka patiketi butu Juokiasi
p.s. bet jei jau tu taip manai tai reiks i gimtadieni pakviesti. kad isitikintum koks as ne svajoniu esu Cha cha

Ot kaip cia viskas sudetingai gaunasi…Ka man dabar daryti, nes tu mano svajoniu jaunikis…Laimingas