priesas uz linijos :)


priesas uz linijos :slight_smile:

ivaziavo degant raudonam signalui, buvo pirma eile laisva (tiksliau antra, nes is pirmos tik sukt) nesilaike taisykles, kad desiniosios eismo juostos laikytis, o poto padlos i pirma isirikiavo ir vos vilkos Piktaspazeisti du KET punktai Nekaltas

Juokiasi

Sitiems kiek pastebejau,tai nelabai galioja keliu eismo taisykles…kiek as juos matau tiek jie kanors issidirbineja,apie tokius paprasciausius dalykus kaip istisines skiriamosios linijos sitas ekipazas turbut net nera girdejes…

tigi jie viska gali Kanda

sitie uzvakar nipadelu buvo sustabde karaliaus mindaugo apie 23 vakaro,dar liepe bagaznika atidaryt Piktas

teko matyt, kaip site, pries pora menesiu (beje, toj pacioj sanktyzoj) audine susitabde, kaip supratau, butent uztai, kad linija kirto Drovus

mane paskutnius du sykius mentai kai sustabde tai vis liepe bagazine daryt Cha cha

normalus sitie Šypsena) prikolina labai

350z kadre Valio bet pas juos bamperis tai superinis Cha cha

taigi bmw ir dar mentu Tūsas

ne ne … galinis bamperis tai tiuningo virsune Šypsena

jei neklystu 518 Cha cha

bmw + mentai + kaunas Cha chair dar stebisi Cha cha

rullzz | 03-31 23:49 normalus sitie ) prikolina labai Sakai? Gal pasiskaityt mano experensa apie ju ‘normalumus’ bei ‘paprikolinimus’… su manim jiems ‘paprikolint’ neisdege, bet, manau, ne vienas yra po prikolu palengvines pinigine ju kisenen… O ir siaip, kiek uzmatau anuos ant Kauno gatviu, tiek kraupstu nuo ju ‘mes dievai’ navarotu Ignoruoju[biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/575600.241.2.15583751-=(77 7553896#msg-15583751](http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/575600.241.2.15583751-=(777553896#msg-15583751)

siti mane namo vare gyrti prileke kad nestoveciau prie laiptines su draugais Cha cha artistai tai buvo pasiusti toli toli ir susiparine nuvaziavo…

2good4you, dar nebuvo balandzio 1, kai rasei “artistai tai buvo pasiusti toli toli ir susiparine nuvaziavo…” Cia kovo 30 sapnai?