Prie vairo nemiegot!


Prie vairo nemiegot!

N+k kartu vaziuota ir davaziuota miegui spaudziant akis, bet ne si karta. Para+ be miego ( ir turbut jau metai ) dave savo ir aCibudau tik po smugio i avtostrados atitvarus likus ~20km iki tikslo. Gerai kad ismete agal i trasa ir niekas nenukentejo. Aciu Dievui uz sia vertinga pamoka- gan pigiai ‘islipau’ . Ka darot kai luztat nuo miego o dar liko simtas kitas kilometru??? Kava ir muzika man nepadeda, kaip del 15min miego salikelej? p.s. skaitau, kad bolidas GAL net kietesnis nei Sierra Cha cha

kramtoma guma, vairuot basom ir t.t. dar padeda nestot nusimyzt, o kentet Juokiasi

Ufff kad sėkmingai Geraiaš kiek bandęs stot numigt - kol sustoju prasiblaškau ir neužmiegu paskui Cha chatada kramtymas gelbėja Gerai

Teko važiuoti ir nekarta, ypač kai pamainomis dirbau Nekaltas Tai labiausiai padėdavo sudėtingos eismo sąlygos. Cha cha Žiema, pūga, slidus kelias, naktis. Cha cha

tikrai geriau 20 min nusnausti negu su fura bucki gauti, man vos vos taip nebuvo kazkada, tai dabar jeigu luztu, tai stoju ir numiegu kad ir 20 min.

Riesutus valgyt padeda, o toki gyvenima gyvenan tas 15min resetas padeda sekanciai 10min ir tada vel migdo. Turi smegenine ijungt, apie kazka mastyt kas paciam idomu, tada parom gali varyt Cha cha

dainuot padeda Cha cha

Nakčius žino kazkokiu vitaminu, tuoj informuos Cha cha

Tokiu ilgu vairavimo atkarpu paormis neturejau, bet ciumpant miegui man labiausiai padeda keistas budas - stipriai isignybti su pirstais i nosies galiuka. Skausmas atsiranda didelis, pradedi asaroti, prasiciuchini momentaliai Cha cha

Mano tėvas analogiškai kažkada autostradoj jamė atitvarus užmigęs- baigės apynaujos grandvitaros nurašymu ir pora sav ligoninėj… Nemiegokit užu vairo Ne !!!

Prieš naktinį važiavimą išgeriu kofeino tabletę - penkiom valandom ramu, paskui akys vis dar nesimerkia, bet sąmonė fokusą į kelią jau kaitalioja Cha cha

Sustoji ir numiegi. Cha cha GeraiBe minėtos kramtoškės - dvi tabletės, Gerimax Extreme energy + Universal Kwik energy. Gerai

kažkada gėriau kažkokią tabletę, ale energetinę, tai iš kart lūžau Juokiasi

15 minuciu pasnaust Gerai

Tai jų skirtingų būna. Cha cha

Sustoju kokiom 10 min. “parūkyt” grynam ore KietasJei nepadeda, tada reikia stot ilgam. Numigimą esu bandęs tik porą kartų.

sako balti milteliai labai padeda ir parom gali varyt? Klasta

sustojimas ir manksta, galvos sudrekinimas, automobilio salono išvedinimas iki negaliu… kavos, energetiniai ir pan. realiai nepadeda…širdis baladojasi, gliukai eina, vairuoti neimanoma, nesvarbu kad nemiegi Cha cha

scontent.fvno2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/47571899_2250714408280 287_9216784716663881728_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fvno2-1.fna& oh=811ff5a3f1cd0baddc53c15e33ad28ce&oe=5CA3DB03 Juokiasi Juokiasi Juokiasi Gerai