Prezidento ir savivaldybiu rinkimai kartu, ka ta reiskia?

Prezidento ir savivaldybiu rinkimai kartu, ka ta reiskia?

Mieli izvalgus bangieciai, kaip galvojat apie tai, kas ir kodel?

Bus sutaupyta babkiu ir zymiai didesnis rink. aktyvumas. Reiskia Gerai

Tada gal ir savivaldybes rinkimu nereikia, renkam prezidenta, o jis pasiskirs kas jam patix. Juk Prezidentas ir Savivaldybes tai nera tas pat, o kai viskas kartu, tai ir asimiliuosis, susilies vieni su kitais, nebebus aiskumo. Paulausko partija buvo paremta irgi tik vieno zmogaus ivaizdziu (isvaizdos patraulkumu Šypsena) taip bus ir su sitais rinkimais. Negerai, jau verciau ‘pasiskolintu’ tuos pinigelius is valdovu rumu ats-mo fondo…

Kam reikes tas atskirs. Juk atskirai bus pokalbiai apie prezidento programas, ir aisku atskirai del savivaldybiu problemu. Juk po Prezidento rinkimu savivaldybiu rinkimai butu rengiami po keliu menesiu, ir didesnio demesio pastarieji nepritrauktu. Tokiu budu tiesiog bus pritraukta didesnis rinkeju skaicius…

Kurgi ne, Matiss. Pinigu taupymai, rinkeju aktyvumas, abejoju, ar tu pats tiki sitomis pasakelemis. Rinkejai ziures i programas??? Netgi tokiose valstybese kaip JAV i programas ziuri labai labai maza rinkeju dalis, kiek zinau Lietuvoje sis skaicius dar mazesnis. Kodel?! Todel, kad partijos beveik niekada nesilaiko savo priesrinkiminiu pazadu. Zodziu, kalbos apie nora sutaupyti ir padidinti rinkeju aktyvuma yra visiskas muilo burbulas - galima pateikti apie simta neracionalaus pinigu naudojimo pavyzdziu. Sitoks rinkimu sudvejinimas labai pakenks demokratinei rinkimu sistemai ir stipriai paveiks rinkimu rezultatus, o tai yra labai blogas dalykas, kartu parodantis, kokia nebrandi dar musu demokratijos sistema, nes ja kaip su zaisliuku zaidzia valdancioji partija(LDDPistai ir socialliberalai - t.y. partijos paremtos lyderiu, kur kiti veikejai yra jo pazai, arba marionetes).

Tai negi jeigu bus atskiri rinkimai zmones prades skaityt programas Aš nekaltas

Pasakyk man partija kuri nera paremta lyderiu populiarumu,
kur kiti veikejai yra ne jo pazai, arba marionetes"

Kuo tai pakenks "demokratinei rinkimu sistemai"? Svarbiausias dalykas- rinkeju aktyvumas bus pasiektas.

Demokratija zaidzia visi. Esantys valdzioje. Ka, prie koncervu buvo kitaip Aš nekaltas

Sorry, cia truputi ne i tema, bet…

gal tu tada ji savo atstovu spaudai pasiskirk?Liežuvis

O kaip siuo atveju?

pvz lenku rinkimu akcija, arbe rusu sajungaAš nekaltas

atsiprasau kolega uz ishsireiskima,bt senas mastymas kokstaiAš nekaltas kazkada “prie komunisto” buvo svarbu pamineti,kd rinkimuose dalyvavo 99% zmoniu. dabar manau svarbu ne kiekybe,o kokybe. svarbu,kd zmoniu ateitu maziau,bt uztad pasiskaiciusiu programas. dabargi nieks “milijono” programu neskaitys, viskas bus suplakta i viena vieta, o viena reklamos kampanija pades kitai. tokie “lyderiai” kaip brazouckas ir poulouckas vel partijas “patems” kaip reikiant…

ir is viso mane labiausiai biesina tas dalykas,kd rinkeju aktyvumas yra didziausias per prezidento rinkimus…svarbiausi rinkimai juk yra SAVIVALDYBIUAš nekaltas juk tiesiogiai musu visu gyvenimas priklauso nuo savivaldos darbo. tik po to “eina” seimas, su savo “makro” sprendimais ir istatymu priiminejimu ir prezidentas, su savo uzsienio politika ir tarptautiniu atstovavimu…tuo tarpu rinkeju prioritetai atvirkshtiniai…ka as zinau…Aš nekaltas

Na ne visai su tavimi sutikciau, nes kaip taisykle istatymai yra "nuleidziami" is virsaus i apacia, o ne atvirksciai.

liux Mirkt

grazus balsas Taip

nu negaliu atsiziuret Girtaslabai grazi foto Gerai Myliu

Apkabinimas man ji isvejdo grazi Cha cha niu ir is balso… Laimingas

kaip ash ja myliu… Bučkis

netradicine lialytia Myliu Šypsena

grazi kokia… Šypsena

o man faina Liežuvis Cha cha

oi oi oi …