Pretendentu i prezidentus pazadai: Pensiju reforma ir kt.

ŽvaigždėPretendentu i prezidentus pazadaiŽvaigždė: Pensiju reforma ir kt.

Mieli seimieciai.
Arteja pakartotiniai prezidento rinkimai. Berods 05.25 buvo pretendentu debatu laida per LTV. p.P.Auštrvičius vs p.V.Blinkevičiūtė. (jei kas mate patikslinkit Laiškas laidos pavadinima ir laika). Abu kandidatai kaip a a priori savo programose kelia socialines problemas,Pensiju didinima 30 - 100 %. Nezinau kodel bet pagavo siutas. Kanda Piktas
“Protu nutekejimo” problema atsirado kartu su Nepriklausomybes atgavimu, istojus i ES jauni zmones bega masiskai!!! dabar tai jau tragedija. Lietuva graziai tolygiai sensta (ir mano nuomone truputi degraduoja…) Nors jau dabar SoDros biudzetas perteklinis, nors pensiju padidinimui iki 5o % toli. Reiktu padidint mokesciu nasta, del ko sumazetu jaunu dirbanciu zmoniu biudzetasPiktas.
Pvz man iki pensijos kaip iki Menulio. Abejoju ar iswis jos sulauxiu…
Noreciau paklaust jusu nuomones sia tema, prasau neagituot uz 1 ar kita kandidataApkabinimas.

o ką tu nori sužinot? Nekaltas
aš negalvoju apie pensiją Ne t.y., negalvoju, kad man ją išvis duos Cha cha nesitikiu, kad va pasensiu, tai gausiu pensiją ir iš jos gyvensiu Cha cha
ir be abejo esu prieš mokesčių didinimą Taip o ar kas nors gali būt už???

[quote]zweris rašė:
Abu kandidatai kaip a a priori savo programose kelia socialines problemas,Pensiju didinima 30 - 100 %. Nezinau kodel bet pagavo siutas.

[/quote]

  1. Į klausimą kodėl akcentuojamas pensijų didinimas atsakysiu klausimu: ar žinote kiek nedideliame miestelyje pensininkui kainuoja buto, kurio kaina įvertinta virš 15KLt, šildymas per mėnesį? O kiek yra balsuojančių pencinykų?
  2. Dėl visų p. Blinkevičiūtės demagogijų apie socialinės apsaugos gerinimą tapus prezidente. Jei bus galimybė, aš pasistengsiu jos paklausti: o kas jai trukdė tuos gerus darbus padaryti būnant ministre, t.y. tiesiogiai atsakinga už šias geras iniciatyvas ir įstatymus ir turint gerokai daugiau įgaliojimų? Nekaltas

Esme kad pazadai skirti pensijinio amziaus zmonem o ju daugumaPavargęs, kodel kandidatai i pirma vieta nekelia svarbesniu nei pensiju reforma problemuKanda

  1. Į klausimą kodėl akcentuojamas pensijų didinimas atsakysiu klausimu: ar žinote kiek nedideliame miestelyje pensininkui kainuoja buto, kurio kaina įvertinta virš 15KLt, šildymas per mėnesį? O kiek yra balsuojančių pencinykų?
  2. Dėl visų p. Blinkevičiūtės demagogijų apie socialinės apsaugos gerinimą tapus prezidente. Jei bus galimybė, aš pasistengsiu jos paklausti: o kas jai trukdė tuos gerus darbus padaryti būnant ministre, t.y. tiesiogiai atsakinga už šias geras iniciatyvas ir įstatymus ir turint gerokai daugiau įgaliojimų? Nekaltas

[/quote]

Tai gi V.Blinkeviciute atsake: mano nuopelanai Lietuvai - Pensijiniu fondu Lietuvoje atsiradimas, uzlopytas Sodros biudzetas, bei jo prieaugis, nu taip ir pasake! Taip

[quote]zweris rašė:
Esme kad pazadai skirti pensijinio amziaus zmonem o ju daugumaPavargęs, kodel kandidatai i pirma vieta nekelia svarbesniu nei pensiju reforma problemuKanda

[/quote]
O ką siūlot tiems pencinykams pažadėti? Kad tvarka bus? Nekaltas

visu pirma protu nutekjimo problema atsirado seniai ir taip pat aktuali senosioms EU narems. Pav JAV 50% mediku patys pasiruosia o likusius "atsitekina"
o del pensiju - vien is teisingumo pozicijos ziurint tevai mokejo pensijas seneliams tai kad neiseina vienu kirciu nukirsti…
O reforma vyks ir turetu pensijos kiek normalizuotis.
Turetu nusistoveti mazdaug taip: is valstybines/privaciu fondu gaunamos pensijos. Plius jauni zmones perka issimoketinai brangu nekilnojama turta. o atejus pensijai parduoda ir keliasi gyvent i kuklesni.

Lietuvos Respublikos Prezidento rupestis - Konstitucija, salies reprezentacija uzsienyje, vidaus politiniu jegu vienyjimas bendram labui, istatymu pasirasinejimas.
Viskas.
Apie jokius korumpuotu pareigunu gaudymus, pensiju didinimus bei protu nutekejimo stabdymus kalbos buti negali, nes tai yra Vyriausybes pareiga.
Taip kad betkokius kandidatu pasisakymus apie ekonomika bei jos gerejima vertinu kaip populizma, ne ka geresni nei ka tik zemyn nupikiravusio lakuno.

[quote]zweris rašė:
Esme kad pazadai skirti pensijinio amziaus zmonem o ju daugumaPavargęs, kodel kandidatai i pirma vieta nekelia svarbesniu nei pensiju reforma problemuKanda
[/quote]

nugi pensininkai ir balsuos Nekaltas o jauneniem dažnai “laiko nėr”, “tingiu”, “vistiek bus blogai” Nekaltas

[quote]Martynukas rašė:
Taip kad betkokius kandidatu pasisakymus apie ekonomika bei jos gerejima vertinu kaip populizma, ne ka geresni nei ka tik zemyn nupikiravusio lakuno.
[/quote]

Taip faktas Taip

dabar per tas rinkimines laidas tik pasakos bobutėms Cha cha

Dauguma supranta, kad kalbomis apie pensijų didinimą, bandoma tik pensininkų balsus sau pritraukti Nekaltas, o juk jie labiausiai populistiniais pažadais ir tiki Nekaltas

Man Bledavičiūtė apskritai nepatinka, nes nekreipia dėmesio į jaunas šeimas - tai ko tada dejuoti, kad gimstamumas mažėja Nekaltas, pagaliau, jam mažėjant, ateis laikas, kai nebus kas uždirbtų ir tuos pinigėlius, iš kurių pensijas mokėti Nekaltas
Patiko Veee vienas jos posakis “Taigi, gaus jaunos šeimos po 50 Lt paramą kas mėnesį…bet…nežinau kiek pampersai kainuoja” Ne, jie ten rimtai visi debilai, juk logiška ir aišku, kad prieš priimant sprendimus, pirmiausiai reikalinga ANALIZĖ" Piktas

[quote]Martynukas rašė:
Taip kad betkokius kandidatu pasisakymus apie ekonomika bei jos gerejima vertinu kaip populizma, ne ka geresni nei ka tik zemyn nupikiravusio lakuno.

[/quote]
Man tai į tokie pažadai panašūs į gražias impotento pasakas viliojant į lovytę kokią moterytę Apakęs

hmmm … Nesakyciau, kad bet kurioje rinkimu programoje jauniems zmonems nera aktualiu dalyku.

Gal tik ne visiems DABAR tai yra pirmaeilio aktualumo dalykai.

Pvz. pensiju kaupimo fondai. Aisku, siuo metu tai atrodo nerealiai toli ir galetum uzsimerkes isvardinti bent 100 pirmaeilio svarbumo dalyku, kurie "dega" dabar…

Kita vertus, jei savo pensija pradesi rupintis tik tada, kai iki jos liks 3-5 metai arba net tada, kai pradesi ja gauti, tuomet didele tikimybe, kad vel liksi nepatenkintas ir nuskriaustas…

Teip, 50 Lt pasalpa yra gana juokinga, kada darzeklis vaikui >100 Lt/men kainuoja, pampersai ir maistas dar bent 100 Lt, jau nekalbant apie drabuzius. Bet iki siol nebuvo visai nieko, ar ne??? Tad matykime kazka pozityvaus… Nemanau, kad ministras, euroderybininkas ar bet kas kitas turetu zinoti kiek kainuoja pampersai, jei jis neturi vaiku (as pvz. nezinau, kiek kainuoja visokie moteriski dalykai, nes juos perkasi zmona DrovusNekaltasCha cha), kitas dalykas - kieno sprendimu deka tu pampersu kaina isaugo ???

Todel man ne tiek rupi apiwe ka kandidatai kalba - socialine politika, zemes uki ar kara Irake - nes Prezidentas realiai tiek turi galimybiu kazka keisti bet kurioje srityje, kiek nori ju tureti ir sugeba itakoti deka savo asmens savybiu, autoriteto ir pripazinimo.

Kas del to, kad daznai minima, kad prezidentas turetu rupintis uzsienio politika, nereiketu to suprasti paraidziui. Uzsienio politika turi spresti vidaus poreikius, o cia jau kiekvienas kandidatas gali nusimatyti savo prioritetus zinodamas ir isnaudomas savo zinias, itaka, pazintis, komanda… Galima pvz.: veikti investiciju i Lietuva pritraukimo srityje, o galima panaudoti ES paramos Lietuvai padidinima infrastrukturtos regionuose kurimui ir soc. problemu sprendimui… Zodziu ta pati uzsienio politika laikyciau ne tik tikslu bet ir priemone…

Tik svarbu isgirsti kaip kokreciai tai butu naudojamasi, ir kiek nuoseklus ir logiski argumentai bei kiekvieno galimybes ispildyti pazadus…

Neuztenka zadeti atkurti pasitikejima ir pritraukti investicijas - norisi matyti kiek tas zmogus turi tam tinkamu savybiu ir ar nors kazka panasaus yra nuveikes…

Man tai į tokie pažadai panašūs į gražias impotento pasakas viliojant į lovytę kokią moterytę Apakęs

[/quote]

Super palyginimasJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiGerai!

aš net nežiūriu į kokia Blinkevičiūtę ar Auštrevičių kaip į rimtus kandidatus.
man taip pačiai atrodo juokingi Blinkevičiūtės pažadai dėl socialinių gerovių, kaip Auštrevičiaus pažadai ūkininkams ir t.t.

Iško jie mokės pensijas, jei jaunimas visas išlakstys į užsienius? Jei teiktų pirmenybę darbo vietų kūrimui ir atlyginimų kėlimui, tai gal daugiau jaunimo ir pasiliktų. Bet taip tikrai klausymas ar bus.
Nemanau, kad kada nors bus, nes nematau tinkamų kandidatų, o be to pas prezidentas neturi žodžio.KandaPiktasNeIgnoruoju

Pritariu Paladinui. Pretendentai i prezidentus kaip ir kandidatai i europarlamenta zada tai kas siuo metu yra aktualu. Didejant maisto kainom - aktualu pensijos, atlyginimai, pasalpos. Zmoniu gyvenimas negereja, ypac pensininku, todel zmones labai noretu patiketi, kad ju ateitis gali buti sviesesne. Tik dazniausiai nesusimasto, o ka galetu pakeisti prezidentas? Nieko. Viskas ka jis gali, tai issakyti savo poziuri, pastabas, pasiulymus. Jei jis bus lyderis, seimas paklausys ar bent jau susimastys apie tai. Jei ne, tuomet bus kaip nores seimo dauguma.
Beje, jei kandidatas nuosirdziai noretu pakeisti esama situacija Lietuvoje, jis neitu i prezidentus, nes tuomet turetu mazai galiu. Pvz. Blinkeviciute ir toliau liktu ministre, kad galetu kelt pensijas ir atlyginimus.

O kaip jum Blinkeviciutes akcija, kur ji pasirasinejo po savo pazadais? Geriausia, kad kai paklause ka daryt zmogui, jei ji neteses pazadu, tai ji sake, kad jis gales mane nubaust nerinkdamas kitai kadencijai.JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiCha chaCha chaCha cha

Kiek teko skaityti kandidatu pasisakymu, tai kol kas realiausiai masto Paladinas. Balsuoju uz Paladina. Pas ji, kaip prezidenta, butu tik vienas trukumas - labai ilgos spaudos konferencijos bei pasisakymai. Na, bet po Rolkio superlakonisku “Taip…”, “Ne…”, “Visogero…” tai gal ir nebutu taip blogai Šypsena
aij, dar viena minusa Paladine matau: jam ner 45 metu ir jis negali kandidatuoti i prezidento posta Mirkt