prasyciau merginu pagalbos

prasyciau merginu pagalbos

vienas vaikinukas is amno moklyklos labai daug i mane zvilgcioja.Kaip man jam atsakyti ir kaip susipazinti.As zinau tik jo klase,daugiau nieko.rasykite man patarimus ir galite parasyti savo patryimus ir meiles istorijas

sugalvok kokia nors priezhasty,kad galetum prie jo prieiti ir pradet shneketis…Šypsenaarba gali shiaip prieit ir sakyt :"LABAS.DAVAJ SUSIPAZHYSTAM?"…Šypsena:wink:

ciktais per tavo drauge,ar drauga,kad prieitu ir pasakytu jam,kad jis tau patinkaTaip,o siaip pirma pamokas reikia padaryt,po to apie bachurus svajot

Nu, ne mergina as, bet siūlau prieiti prie jo ir, bent jau susipažint, man asmeniškai labai patinka drąsios merginos…

a man taj patinka drasus vaikinaj!kurie nestabdoCha chaCha cha kurie mazhiau kalba ir daugiau daro…ŠypsenaCha chaNekaltasNekaltasishkart eina prie reikaloŠypsena

geriau isitikink, ar tikrai jam patinki…
po mokyklos, ar vyresnese klasese gali kazka pati pradet makliuoti… Taip

kaip cia?ramunelle,ka pabegai is mano haremo?Apakęs

Tai gal nieko nebelauk ir … Nekaltas

Pritariu, prieik ir paklausk ko nors, tebunie ir kokio nors nereiksmingo dalyko Mirkt Arba tiesiog paklausk tiesiai sviesiai (cia jau nuo taves priklauso)
Jei ne taip viska supratai, jis daugiau i tave neziures. Bet kita vertus, gali nutikti priesingai. As asmeniskai prieiciau ir paklausciau Šypsena Ar verta daug mastyti kas ten ir kaip? jei patinka, tai ir pasakyti reikia, jei ne - irgi. Mes per daug save varginam ir apsunkinam viska idealizuodami ir net nesuprasdami kas ten ir kaip megstam is nieko padaryti dideli muilo burbula… Zinoma, visaip buna, visaip ir reikia.
manau, kad mano nuomone supratai Šypsena Sekmes nesvaistant veltui brangiu tokio trumpo gyvenimo minuciu Mirkt