Prarastas grozis...?

Prarastas grozis…?

Galvoju kad seimos grozi atskleidzia istikyme savo partneriui. Ir sis dalykas yra jau nebepopuliarus ir mazai praktikuojamas. As galvoju, kad nekaltybe (o ne lytiniai santykiai iki veybu) sujungiant seima ir toliau istikimybes laikymasis yra seima jungiantis ziedas.Tik tada seima bus tvirta kai vyras myles zmona, bus jai istikimas, zmona gerbs vyra ir jo neniekins. Kitaip viskas statoma ant smelio, ir kazkada viskas sugriuva. As galvoju, kad geda man butu tuoktis jai as tureciau lytinius santykius jau iki vedybu.Ta prasme geda, kad negaleciau slepti tai nuo antros puses.
As laikausi nuomones, kad lytiniai santykiai tai dovana seimai, o ne tik malonumu paieska aistringoje jaunysteje. Tik matau, kad tai ne be madinga. Televizija formuoja kitoki seimos idiala. Bet kam tada skirti buna zodziai santuoku rumuose arba baznycioje kai vienas zada kitu rupintis puoseleti gailestinguma ir meile?Kam tai kalbeti, ka uzmirsi jau rytoj? Problema kad mes nebesilaikome savo zodziu ir apie juos greitai pamirstame. Jei kievienas seimoje gyventu myledamas as galvoju daug problemu dingtu.Nors pats esu vyras, bet negynu vyru- daugiausia seimose kyla barniu del vyru kaltes ir ju grubumo.Vyrai dirba visa diena pareina pavarge ,isijungia televizoriu,rekia ant vaiku - ar tai gyvenimas? Kur pazadas myleti zmona? Aisku ne visi vyrai tokie ir ne visos seimos tokios.Nepritaikau tai visom seimom.
Tai is tiesu yra mano nuomone ir jei kam nepatinka - as nepykstu. Kiekvienas mes turime savo nuomones ir norime jas atvirai reiksti.
As pats vedes 8 metus, turiu vaiku, (30 metu dar neturiu ir negreit jie bus), esu laimingas turedamas nuostabia zmona.Mirkt

Ka cia bepridursi…Pavydziu…nors ir nevisai pritariu…

Zinai, water, man atrodo, kad reiktu nusispjauti i tas madas viena karta. Yra visokiu zmoniu, visokiu seimu. Yra ir tokiu, kurie turi gyvenime aukstesniu tikslu, idealu, kuriems garbe, istikimybe ir kiti nemadingi dalykai yra svarbus. Taip pat manau, kad tie, kurie garsiai rekia apie tas madas is tiesu jaucia kazkoki tai neramuma viduj, kuri ir maskuoja tuo rekimu ir "madingumu". Kazin, jei paklaustum ju ar noretu, kad tie zmones, kurie jiems brangus taip pat butu "madingi", manau nedaug isgirstum sakanciu "taip". Paprasciausiai tie, "nemadingieji" gyvena ramesni ir saugesni gyvenima ir neturi jokio noro nei poreikio rekauti. Taigi uz nemadinguosius Taurė

Nuostabu, kad yra taip mastanciu, ir yra tokiu seimu. Turbut dauguma noretu tokios semos, tokiu santykiu, bet, deja, ne visiems pavyksta. O del lytiniu santykiu iki vedybu nesu tokia kategoriska. Nemanau, kad kazkurio sexualine patirtis iki vedybu, turetu tarpusavio santykiams neigiamu pasekmiu. O semoje labai gerai, kai istikimybe ne koks laisves suvarzymas, o malonumas, kai zmogui malonu buti istikimam.

Mados ateina ir nueina, lieka amzinos vertybes, gyvenimo klasika, invariantai…Nesubrende zmones vaikosi madu, isoriskai nori save isreiksti. Bet…laikas eina, siela bresta, putos nuplaunamos i karanta. Isorini grozi keicia vidinis, jis tikrai yra neprarastas, jis yra atrandamas kasdien ir vis grazesnis ir tobulesnis…Taigi, uz JI Taurė!

As taip pat esu is tu "nemadinguju". Vis del to man seimoje yra labai svarbi istikimybe, pagarba mylimam zmogui. Neisivaizduoju, kad kurti seima, jei duota priesaika buti istikimai, myleti ir gerbti labai greitai uzmirstama ir iskilusios problemos sprendziamos "ejimu i sona". As myliu savo vyra ir nenoriu buti jam neistikima. Tada ne tik jausciausi isdavusi ji, musu meile, negaleciau ziureti jam i akis, bet ir nebegerbciau pati saves. Gal istikimybe, abipuse pagarba ir "nebemadinga", bet manau, kad tikrai yra nemazai seimu, kuriose visa tai yra svarbu ir reikalinga.

Viskas taip, bet nemanau, kad lytiniai santykiai praeityje (iki seimos) yra seimynine neistikimybe

As taip pat pritariu, kad santykiai, kurie buvo iki seimos sukurimo, tai nera neistikimybe - tai praeitis, kuria vienokia ar kitokia turime visi. O i praeiti nereiktu zvalgytis… Kokia gali buti neistikimybe, jei savo dabartinio vyro (zmonos) dar ne sapnave nebuvome… Nereiktu but pernelyg kategoriskiems…

kazkas cia man itartino tame graziame pareiskime Cha cha
bet, i kazka juk turime tiketi Taip.

meluoji pats sau arba kliedi…

ŠikšnosparnisŠikšnosparnisŠikšnosparnisŠikšnosparnis

8 metus vedes, o trisdesimt dar negreit bus… hmm… water, tai keliolikos metu vedei?

As tai kazkuria prasme pavydedavau savo draugems, kurios sutikdavo viena Vyrai ir jis joms pirmas i paskutinis. O ka daryti, jei su tuo pirmu keliai issiskiria? Sokt nuo tilto, eit vienuolynan, nes gi kitam Vyrai jau busiu "padeveta" t.y beverte? As esu labai "uz" pagyvenima iki vestuviu. Gal kam tai ir nepiimtina, bet lygiai taip pat man nepriimtina teketi "nepabandzius"

2 zabolus
Kiekvienas sprendzia pagal savo sugedimo laipsni, ane? Tu turbut madingas Baisu Aš nekaltas Cha cha

Kazkas cia itartinai nesusiveda…Tai jeigu jaunutis bebudamas uzsokai ant pirmutines merginos,tai ir dabar tavo tokie isitikinimai…

Del istikimybes seimoje pritariuGeraiDel nekaltybes praradimo tik po vestuviu-nezinauAš nekaltasSeksualineje patirtyje nematau nieko blogo.Atvirai pasakius nenoreciau nekalto,visiskai neturincio patirties vyro.Prisiminus pirmaji karta mane uzplusta silti jausmai.Tai yra todel,kad mano pirmas mylimas vyras buvo nuostabus ir tikrai zinojo kaip elgtis.Nemanau,kad pirmasis kartas butu buves toks nuostabus,jei partneris nezinotu kaip elgtis.

Vaje vaje…8 metus vedes… o dar tokis naivus??? Aš nekaltas Aš nekaltas Cha cha
Arba tavo jumoro jausmas toks subtilus, kad ji pagauna tik isrinktieji… pasistengsiu pasitobulinti…Cha cha

wowApakęs…yra dar pasaulyje tokiu vyruAš nekaltas tavo zmona turi tavimi didziuotis Taip noreciau, kad ir man taip butu, bet kas ten zino kaip dievas duosAš nekaltas tavo atvejis moters atzvilgiu yra labai pagirtinasTaip laikykis tos nuomones ir toliauGerai

aga… Taip

man ir dabar jie geri…