Prancuzu aktores mirtis...

Man irgi vienodai šviečia Nekaltas

nemanau, kad čia persistengė su tais reportažais, juk visas šitas dalykas nutiko Lietuvoje ir dar tokiai garsiai aktoriai, todėl žinios mirgėjo nuo įvairiausių pranešimų…gal tau ir vienodai, bet kitiems-įdomu…ir iš kur jiems sužinoti, jei ne per žinias…

zinai kaip sako - durne niekad sau durna neatrodys… tai ir su tavim tas pat… Mirkt

Na Ziklon_B manau tau tikrai neidomu,vien del to kad ji ne lietuve( o gal lietuve tureciau rasyti is didziosios L?Nekaltas Cha cha Cha cha Cha cha )

O komentaras i zinute tai ,kad visada purvasklaida nusviecia viska daug baisiau negu yraMirkt Gal kokiam kino megejui ji ir garsi aktore buvo,bet as jos tikrai nezinojau…Galiu lazintis nebuvo tokia garsi kaip belmondo,ar luji de finesas…Amzina atilsi zmogui ir greiciau ziniasklaida pamirsu seimai ramiau butu.O tai kad ziniasklaida pucia burbulus tai yrodo ir tai kad dabar labai idomu visiems kodel prezidento dukros kadras apsikrikstijo…

na ji buvo zymi aktore, todel nenuostabu kad jai tiek demesio skyre… Nekaltas

per daug…

Ash apie tokia ish wis pirma kart ishgirdaw kaj ji mire…Nekaltas

o man labai liudna kad ji mire…
kiaule
Kiaulė tas jos vaikinas… fej…ir kaip jis sitaip galejo pasielgt…
Žliumbia

Man nusispjaut!

Išpučiama ir dar kaip! Pvz. įvyksta lėktuvo katastrofa - sensacija! Mirė 26 žmonės, o kad kasdieną tūkstančiai miršta keliuose su automobiliais, tai px… čia tiesiog žurnalistai gaudo naujienas, kad užsidirbti pinigų… Kiekvienas savaip užsidirba ant alausGirtasAlus

Koks man skirtumas jei mire dabar kazkoks eilinis zmogelis kurs visa gyvenima nieko gero nesukure ir niex apie ji nieko negirdejo, o sios aktores mirtis ir buvo sureikminta todel kad ji kazka kure, buvo izimi, garsino savo tevyne.

man kurkas svarbesnė artimo žmogaus mirtis…
bet įsivaizuokit kaip skaudu tai motinai kai visi ima interviu fotografuoja and so on… tą minutę norėtum pabūti tik su tau artimais žmonėmis Nustebęs

Tai pagal tave reiktu kiekviena diena skelbti sensancingus reportazus apie pasaulio keliuose ivykusiais tragedijas, su tesioginiais reportazais, atvirais tyrimais ir karstomis diskusijomisCha cha Cia ir taip visiem aisku kad kasdien zusta keliuose daugiau zmoniu nei per kaikuriuos karinius konfliktus, "Breaking news" buna tada kai zmones zusta keliaudami suagiausia transporto priemone -lektuvu

mane tai jau nervint pradejo kai kasdien apie ja rodo!man nusispjaut mire ji ar ne!va pvz…kai mire mano klasioko tevas(garsus kapitonas,daugelio regatu prizininkas)tai tik viena susikta karta per zinias parode ir tai tik 10sekundziu! PiktasPiktasPiktasPiktas

Pritariu…Piktas
Man asmeniskai tos aktores gaila…

Siaip gaila man tos aktores, bet… ka jau padarysi

Paprasciausiai taip jau buna - garsus zmones, menininkai turi didele itaka paprastu zmoniu gyvenimams. Nemaciau nei vieno filmo su M. Trentinjan, bet uztai labai megstu Noir Desir. Todel man sita mirtis nera per daug ispusta… Sunku pagalvot, kad gal daugiau Canta neberasys dainu… Jis gyvas, o isgyvena tokia tragedija!.. Jo vietoje jausciaus mirusi…
Zvaigzdziu, kurios man vienodai sviecia (gerai skamba, ane?), nelaimes irgi buna gausiai komentuojamos, bet as to tarsi negirdziu, nes tai ne tie zmones, kurie man patinka!
Nežinau
Manau, pranzuzai jauciasi taip pat kaip ir anglai 1997m.

Gerai man už panašias mintis delfio portale baną davėJuokiasi

man jokio skirtumo, ash jos wistiek nepazhystu Kietas

as ir apie ta pati pagalvojau Taip Amzina atilsy mirusiajaiAngelas