Prancuzu aktores mirtis...

Cha cha nesi is paciu protingiausiuju ar kaip?

Ne uz tave protingesniu tikrai neatsiras…Susikisk tas savo idejas apie Lietuva i viena vieta,ok?!

hmmm… mano draugas ezere nuskendo… ir jis man zymiai svarbesnis uz bet kokia pasaulio izymybe…

pasirodo rimtai durna… Nekaltas

o ash zhiniu visai nezhiuriu nebent kartais kai labj jau ner ka veikt o apie actore tai girdejau geraj rejkejo galva sumaitot kad mirtuNekaltasJuokiasiCha cha

Neidomu man ka tu apie mane galvoji,nes zinau,kad tu cia protu nelabai pasizymi,kadangi perdaug vien apie ta Lietuva galvoji…Dar po keliu metu ir pats is jos dingsi…

Jei galvoji apie Lietuva, vadinas nepasizymi protu… Nekaltas idomios mergyt isvados pas tave…

o ko man is jos dingt?

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Zyklon_B lieka Zyklon_B

Seip manes tokie dalykai niekada nekaso NeNekaltas

[quote]
Zyklon_B rašė:

Jei galvoji apie Lietuva, vadinas nepasizymi protu… Nekaltas idomios mergyt isvados pas tave…

o ko man is jos dingt?

O ka tu cia rasi?

viska ka norejau jau radau… o ka gali pasiulyti isvykus i uzsieni?

Daug ka…Geresni darba,pagaliau geresni gyvenima…

P.S.Dabar einu zaisti "Teleloto",tai paskaitysiu tavo atsakyma po jo…Cha cha

Tevai turi UAB, gyvenu aprupintas,baigiau sule, istojau i univiera, tevu firma pereis man, turiu draugu, gyvenu nepriklausomoje salyje… ko dar noreti?

p.s. jo, islosk bilieta i Abudabi…vienpusi…

Nebesvaik!Ir baik vaidinti protinga,kai toks nesi…

nebezinai kaip issivaryt… sakiau, kad durna esi… Nekaltas

gaila…bet tik tiek

Issivaryt?Kas cia per issireiskimas?Cia tipo rodai koks pats protingas esi?

nea… cia rodau kokia tu durna esi Cha cha

Bet nelabai iseina parodyti…

Man kazkaip vienodai sviecia…Mire zmogus, mire,tunkstanciai per diena mirsta.As jos nepazinojau.Man net labiau gaila butu,jei mirtu mano kate arba suo…Nekaltas