Prancūziška pora, arba ne taip, kaip įprasta

Lovoje visi lygus.
Tiktai pozoje 69 nelabai patogu, kai Moteris aukstesne.

Šypsena

TaipTaurėTaurėŠypsena

Nelauzykite stereotipu Ne, o tai sviesiaplaukes liks be vaikinuCha cha

klysti vyruti moters ūgio didelę dalį sudaro kojų ilgis o tas tai tikrai nemaišoNeNe taip kad viskas priklauso ne nuo ūgio bet… na aš čia svečias būsiu kuklusCha chaCha cha

Ne jis turėjo tipinę porą bičas-na aš patylėsiu - laisvas biznierius- bedarbis o moteris tipinė blondinė. Cha chaCha cha Gal kai kam ir nieko?Mirkt

Ar praktiskai isbandei, kad taip kalbi? Cha cha

  1. Moters koja su aukstakulniais batais atrodo zymiai graksciau ir elegantiskiau, moteriskiau;
  2. Nebutinai tai turi buti smailios spilkos, kurios tinkamos tik itin reta proga, o ne kasdien nesioti;
  3. Pati megstu zemesnius kulnus, todel galiu drasiai teigti kaip zinove, kad parduotuvese sunku rasti grazius moteriskus batus ant zemo kulno, kadangi tokiu apskritai negamina, visi batai daugmaz su kulnais (labai aukstais arba gana aukstais);
  4. Kodel auksta moteris turi save diskriminuoti, lakstyt po parduotuves liezuvi iskisus ir ieskoti batu ant zemu kulnu, kurie yra negrazus, ir su tokiais batais jos koja atrodo negraziai ir grubiai? Piktas Kad prisitaikytu prie zemaugiu vyru? Bet argi kitu zmoniu (vyru) ugis - tai moters problema?

O man atrodo, kad jus abu dalinai teisus: gal is tiesu priklauso, kiek moters ugio sukoncentruota kojose.
Bet labiau tiketina, kad tiesa Echo puseje Cha cha Cha cha Cha cha

Viena mano drauge be komentaru mano Vyras atzvilgiu neapsieina. Per vestuves pasokau su tokiu nieko diedalioku - sako, tai tas "be dantu" Apakęs Na, zmogus kaip zmogus, gal ir neturejo kokio danties ploksteles gale, bet as juk jo neperku. Kitas vel kuo neitinka. Dabartinio savo Vyras net nerodau - o tai sakys: kaip Apakęs be plauku Apakęs . Cha cha
Manau kartais zmones per daug sureiksmina isvaizda net nenoredami pazvelgti kas tai per zmogus. Tokiu zmoniu salinuosi. O ugis? Na kas gi cia baisaus? Aš nekaltas

o kai Vyras gerokai aukstesnis? Cha cha vel blogai ania Cha cha
is patirties tikriausiai nelabai pasakytum Liežuvis

ne šiek tiek žinių anatomijoje fiziologijoje - o dėl išbandymo tai jau personalinis klausimas.Aš nekaltas

Manoji uz mane ausktesne 2cm be kabluku Šypsena su kablais bijau kad per puse galvos. visuose nuotraukose vestuvinese ir gi tai matosi. Tik va as visiskai dejau ant kitu nuomones ir dar nei vienas neisdryso ka nors i akis pasakyt. O noreciau ŠypsenaTaip Idomu isgirst ju argumentus kodel man turi buti blogai. Ot tep.

Pritariu, juk ne jie o tu su ja taip kad ne jų problemos o jei jiems kyla p[roblemos - tegul kreipiasi pas seksologąMirktCha cha

Vargu aar tai jiems padetu patys kalti. O tie standartiniai irgi ni kas

Pritariu - juk standartų nenuimi prieš susipažindamas. Yra taip patinka, traukia arba ne…

Na, 2 cm tai niekis, bet kai būna 10, 15 cm skirtumas.Juk kai vaikinas už merginą tiek aukštesnis tai viskas ok, bet kai moteris-tada jau aplinkiniai nesupranta.

Tikrai nepasakyciau Šypsena Bet iki 20 cm ugio skirtumas neturetu sudaryti problemu, galima palenkti galva kad pasiektum. O kai tiek pat tenka istempti kakla, jau ne kas. Cha cha

Aptariama "problema" nagrinėjama visais atžvilgiais Mirkt Flirtas Niam niam

Robo teisus…
O 69 ne visiems patinka. Man - Veee