Prancūziška pora, arba ne taip, kaip įprasta

Prancūziška pora, arba ne taip, kaip įprasta

Koks turi būti vyras? Gražus, aukštas, stiprus, su kuriuo jaustumeisi saugi, tvirtas… O jeigu ne? T.y. jei jautiesi saugi su juo, tau gera, bet jūs visai ne tokia pora, kaip mūsuose įprasta? Na, jei jūs maždaug kaip Lolita (Rusijos estrados žvagždė) su savo vyreliu, nepamenu koks jo vardas. Taigi kaip tada? Tarkim santykiuose tvarka, jūs puikiai sutariat, bet aplinkinių spaudimas…aplinkinių reakcija…Juk mūsuose nelabai įprasta matyti tokias "prancūziškas" poreles, kai moteris visa galva aukštesnė.Nuolat nulydintys keisti žvilgsniai, nes jūs neatitinkate visuotinai nerašytai priimtų įstatymų. O jei kuris nors iš jūsū dar ir šiaip nėra labai gražus… Ar visuomenė toleruoja tai, kas jai nelabai priimtina? Ar tai tiesiog nenoras suprasti? Ar vertinimas pagal nuo seno nusistovėjusį vaidmenų pasidalijimą? Ar vakarietiškos kultūros poveikis (aukštas, raumeningas, balintais dantim, spindinčia šypsena+liekna, vidutinio ūgio, graži mergina=normali pora)?
Tiesiog įdomi jūsų nuomonė.

Turiu labai geru draugu pora, kur ji apie 10 cm aukstesne uz savo vyra. Esme - kad jiems gerai ir kad jie is to problemos nedare. Nezinau, kaip kitiems, bet as kai juos pazistu nuo seniai, net nepastebejau, ka cia isvis problema Šypsena

Na, matai, jie Tavo draugai ir juos seniai pažįsti, bet tas pirmas įspūdis, kuriuo kartais žmonės ir vėliau pasikliauna… kai tikiesi vieno, o pamatai visai ką kitą. Šiaip jau tenka iš merginų dažnai išgirsti "aš su tokiu nė už ką nedraugaučiau, sūtraukėlė toks…fui". Ir kur tada šuo pakastas? Stereotipuose? Vistiek kaip sakoma "sutinka pagal išvaizdą".

arba kaip reaguoja tėvai, kai dukra namo parsiveda ne vaikiną, ne visai tokį, apie kokį tėvai svajojo (žinoma, gero jai linkėdami)

koks man būtų skirtumas, jei pamatyčiau tokią porą? Aš nekaltas Man tai kas - svarbu, kad jiems gerai. Beje, vienas mano bendradarbis kaip tik turi už save aukštesnę žmoną, bet kai pamatai, kaip jie gražiai bendrauja - net pavydas ima. Jei yra tikra meilė, ūgis ir grožis neturi reikšmės. Na, gal turi tik iš pradžių arba į tai dėmesį kreipia labai jauni, kai jiems dar svarbi aplinkinių nuomonė. O senatvėje taigi visi susiraukšlėsim ir tapsim nelabai gražūs, o jausmai ir būdo bruožai paprastai išlieka. Aš nekaltas

is pradziu nieko teveliukai nesake. galvojo - "praeis…" Šypsena
Kai "nepraejo", po keliu meteliu pradejo dejuot, kad kaip cia bus, kad vaikai zemi bus… ajajajai…reiks vitaminais ir kormonais shert…
cia mat mano mamos idealas - auksti zmones… Nustebęs
Pati is pradziu kompleksavau gerokai. (siaip jis ne zemesnis, bet smulkesnis gerokai… Šypsena ) O dabar pripratau… ir nieko.
Nors kartais gal ir pasinori pasijust fizishkai "kaip uz muro…" Aš nekaltas

mano brolis tikejosi visai kitokio svogerio negu parvedziau Cha cha tai apie metus laiko jis su manim nebedraugavo, mat galvojo,kad jis man netinka Cha cha bet va praejo jau 3 metai ir dabar suprato,kad vistik tinka Cha cha ir vel draugaujam. O ugis, na mes vienodi, bet kadangi as visada vaikstau "an kabluku Cha cha" tai ir atrodau aukstesne, bet niekad nesugalvociau del to jaudintis

hmmmz…man tai visai shauniai atrodo tokie vaizdai…gal delto kad esu kompleksuotas…patinka zhmones be kompleksu…

O draugai? tiksliau draugės? Kaip jos reaguoja, kai pristatai joms ne visai tai, ko tikėjosi? Juk niekas nežeidžia skaudžiau ir neplaka liežuviais labiau nei pleputės draugės? Kaip jas atpratinti (?) nuo tylių siaubo kupinų žvilgsnių ar komentarų? Na, čia teorinis klausimas, bet gal susidūrėte?

na, nezinau, mano gyvenime nebuvo mazu dieduku Cha chaKietas, nors pati esu gana auksta. ka as zinau - turbut visgi isore daug ka reiskia, jei tave tas klausimas pjauna ir neduoda ramybes, ir kuo toliau tuo labiau, tai sunku pasakyti ar ilgai temsit kaip pora. jei kuo toliau tuo labiau tau giliai iki lemputes tavo dziado ugis, isvaizda ir kitu nuomone - tai viskas lyg ir gerai, maz kas ir bus is tu jusu santykiu

na, aš nematau problemos tame… daugiausia, ką galiu pagalvoti pamačiusi tokią “nestandartinę” kitų požiūriu porą tai “o Šypsena įdomiai atrodo” Mirkt bet tik tiek…
mano mama pasakojo, kad su mano tėčiu kai eidavo per miestą, tai ji eidavo, o jis - šaligatviu, kad atrodytų didesnis Cha cha

Niekada nepamirsiu. Mokykloj viena mokytoja buvo labai auksta (liekna, grazi ir dievinanti elegantiskus aukstakulnius batus, kitokiu, beje, ir nenesiojo), tikriausiai kazkur virs 180m. O jos vyras jai buvo iki peties Mirkt. Kai pamaciau juos pirma karta, aisku, apeme nuostaba, nes tai buvo ir tebera neiprasta. Aisku, visus mokinius mokykloj tai stebino, o tai reiskia, jog ta mokytoja matydavo zmoniu reakcijas ir patirdavo visuomenes spaudima. Bet buvo dalykas, kuris nesamoningai kazkiek gal ir erzindavo:
JAI BUVO VISISKAI NUSISPJAUT, KA APIE JU UGIO SKIRTUMA MANE KITI Apakęs Taip.

Dabar kai galvoju apie tai, suprantu, kad ta mokytoja buvo pralenkusi savo laika, jai teko kovot su stereotipais ir galiausiai ji igijo nuostabu imuniteta bei laisve.

Prancuzijoj, grozio, elegancijos bei lieknu zmoniu kraste Mirkt , kartkartemis atkreipiu demesi gatvej i kokia nors neiprasta pora, pav., jaunas vaikinas ir mergina (metu apie 23), vaikinas labai neprastas, o mergina storoka (arti 100kg). Eina susikabine uz ranku ir spinduliuoja laime. Pagalvoju: panasios kompleksijos mergina Lietuvoj turetu vargo…

Nesuprantu. Aukstakulniai tinkami, kad sumazint ugio skirtumus tarp vyro ir moters. Tai kam avet spilkom, jei vyras ir taip mazesnis? Kad keisciau atrodyt?
Kitas tikslas- kad kojos lieknesnes atrodytu- tera optine apgaule, visiskai neveikianti treniruotos akies:.

Siais laiksia , manau, ugis nesvarbiausia. Juk tiek prancuzishu poru smirineja.taciau as asmenishkai nejaukiai jausciausiŠypsena

As jos neklausiau, bet itariu, kad jai paprasciausiai patiko elegantiski batai. Be to, i darba ji su vyru neidavo Šypsena.

Escape. Siaip tai zmones pripranta prie visko, taip pat ir prie to, kas is pradziu atrodo neiprasta. Manau, kad tie "siaubo pilni zvilgsniai" veliau transformuojasi i "normalius zvilgsnius". Be to, kaip sakoma, grazus vyras - visoms, negrazus - tau vienai, o tai - tikra laime, nei tau pavydu, nei galvos skausmo. Svarbiausia, kad tau grazus butu Mirkt.

Aš pati esu 186cm ir dabar, beveik sulaukusi 30, jaučiuosi Gerai. Man rodos, kad tas "visuomenės požiūris" yra pačios visuomenės problema. O ne tų, į kuriuos "visuomenė" žiūri ir stebisi Apakęs. Nors būdama paauglė ir jausdamasi nejaukiai, dėl to buvau linkusi kaltinti visuomenės klišes.
Turiu įvairaus ūgio vyrų - draugų. Pora jų - mažesni net 14cm, bet su manim vaikšto išdidžiai ir oriai. Šypsena Jei tektų griūti su jais į kupetą, žinau, kad ūgio skirtumo nesijaustų Ne. Kai kuriems vyrams patinka aukštaūgės moterys dėl… bet tai jau nekuklu Aš nekaltas Mirkt

Aš va kiek nejaukiai jaučiuosi su žemesnėmis moterimis, nes tai jos žiūri į viršų ir sako: "Kokia tu didelė". Vyrai - niekad. Niekada.

Aš va autorės norėjau paklausti kodėl jai tas klausimas rūpi - ar pati nuolat patiria spaudimą ar stebisi tais, kas jaučiasi gerai būdami netradiciški?
Tikrai nemanau, kad stereotipai - natūralus reiškinys. Juos subruka žiniasklaida. ir visada bus minia, kuri eis paskui spalvingiausia karavaną.

Labas

P.S. tik dabar pagalvojau, kad mano sutuoktiniai buvo aukštesni ir stambesni už mane. Nepriklausomai nuo to, nė su vienu nesijaučiau "kaip už sienos", nes ne ūgis ir smūgis tą pojūtį sukelia Ne

Su aukštakulniais pasikeičia ir moters eisena, ir laikysena. Ji ima vaikščioti smulkesniais žingsneliais ir atrodo trapesnė.
O jei tau negraži kiek pailgėjusi moters koja, grakštesnė blauzda, pirk savo damai batelius ant žemų kulniukų Taip

As kadangi gan auskta (na aukstesnei nei merginu ugio vidurkis), tai visada kompleksuodavau, ir "slapstydavausi" nuo zemesniu vaikinu. Man vaidendavosi, kad jeigu jis zemesnis, reiskia as jo gaut negalesiu, nes jis net neziures i "dangoraizi" Mirkt
Man pasiseke kad mano Vyrai aukstesnis, nes kitaip niekaip neatsikratyciau sito komplekso.
Nezinau is kur jis kiles, kodel tokia nuomuone manyje susidare, bet jausciausi nemoterimi, salia zemesnio vyro.

čia kaip bendradarbė pasakojo:prieš Kalėdas važiavo pirkti šventinių batelių, kai jos draugas (na, beveik jau sutuoktinis) sako:"Žinai, vakar tokius gražius batelius radau, tau tiktų". Na, ji sako važiuojam, pažiūrėsim. Nuvažiavo į parduotuvę, ji jau laukia kada jis parodys tuos gražiuosius batelius, o jis rodo jai paprastus juodus "laivelius" visai be kulniuko, ir laukia jos džiugaus šūksnio. Cha cha Ji tik atsiduso ir sako "Žinai, mielasis, jie aišku gražūs, bet man atrodo aš kitoj parduotuvėj truputį kitokius jau vakar išsirinkau" Šypsena O jis dar bandė įrodyt jai, kad gal vistik verta pirkti tuos batelius, jie gi puošnūs ir labai tikka prie jos juodos vakarinės suknelės Cha cha