prabanga


prabanga

9 litrai mieste, 7 ant tiesaus Ufff 82 kw 2.0 crdi reiks kardana mest lauk

tai mano prabangiai pasenes fordas ta pati nomnoja Cha cha

aš su tigra lėkiau į mokslus, tai ~180km su ~12 litrų užsienietiško benzo suvažinėjau. Su silke būt reikėję ~18-20l Cha cha bet nakui, daugiau nevažiuosiu, nes po silkės, tai ašaros byra, kai užmiesty reik važiuot… Cha cha

dvi masinos mano gyvenime kur nerupejo kuro sanaudos - bombintas evikas ir carrera. Abi turi pilna minusu, bet toki viena vieninteli riebu pliusa - jas vairuodamas kaifuoji tiesiog. Toliau judesim link GTR… kas poto?

realiai man nei vienos turetos masinos sanaudos nerupejo Cha cha pasibaigia ir pili, bele vaziuoja

bet skirtumas jauciasi 1,9 tdi 1100 km su baku o 2.0 crdi 700 km su baku

yra masinos darbui kaip burai kur kuro sanaudos pagrindine islaidu eilute. O yra tokios kad tiesiog ph, kvailai bile kur vaziuoji, parenki marsrutus per aplinkui, kur serpantinai, tiesiosios, sviesaforai… Bet evikas naglesnis buvo ir ji negaila buvo smaugti, per blogus kelius lekti, per gulincius mentus dugnais ejau, ziema isvis atrodo kad gali bilenka isdarynet…

paskutini karta matavau kiek masina ryja pries kokius 5 metus, kai pazistamas paprase

amerika

“gerasis” 2.5tds pas mane su tiek pat vaziuoja

Leo, po to greitute tau belieka po langais, nes zibi kaip reta Cha cha

bet sunkiai patikejo Šypsena gavos kazkas 6,XX litrai 100km Cha cha buvo pravaziuota 1400 km kelione, vien autostrada tai buvo lengva pamatuot. masina dodge GC 3.3 V6

Leo bl kad juokingas, tris zingsnius i prieki planuoja, nors pirmam dar nepribrendes, mazinasi seimos finansu atsakingu planuotoju, nors realiai tevas neduoda litu Cha cha

kosmose - jau tavo planavimus visi zino Juokiasi Jau suzybejai Geraibranco -> nesupratau net ka parasei

As jau nuzidejau, peremei estafete sekmingai Gerai pirks jis gtr Cha cha.

davaj, drapoke, kas pirmas ar tu sixeri ar as gtra? Juokiasi

O man sikseris ar reikalingas? Cha cha

nu tai kaip gi rimats nt brokeris be pussy magnet transporto priemones Juokiasi Atrodysi abgailetinai, net studentai is taves kambarius nenuomos

O nx man pussy magnetas? Panos grazios neturiu, ar ka? Cha cha ant kitu nuomones bb dejau, perku ko man reikia, o ne del svetimu demesio.