PP sutartys


PP sutartys

Taigi kaip ir prašė bandau papasakot ką žinau apie sutartis/pirkimus ir panašiai. Paprasta PP sutartis svarbu atkreipt dėmesį į i2.alfi.lt/29982/83/98.jpg. Defektai jeigu nesužymėti jokie, niekas neprirašyta pagal konstituciją galima automobilį gražint 6 mėn, tačiau daug reikalų su teismais ir panašiai gali būt. Pirmas dvi savaites daug paprasčiau gražint. Turi būti pagrįsta priežastis su įrodymais ir galima gražinti. Tačiau reikia nepamiršti, jog jeigu sutartyje nurodoma mažesnė suma nei ji yra reali gali būti bėdų atsiimant visus pinigus, nes žodinio pasakymo, kad mokėjau daugiau tiek ir tiek neužtenka. Jeigu prirašyta defektų kaip pvz “Variklis blogai dirba”, Variklio defektas" tada šiuo atveju už viską padėjęs parašą pirkėjas atsako, kas susije su viskuo, kas po kapotu(ir taip su kitais defektais). Sekantis reikalas, automobilių pardavėjai tokie kaip aš turi savo sutartis-faktūras, kurios lygiai taip pat tinka regitroj ir t.t. visur. pvz galėsiu įdėt jei kam nors įdomu(aišku visų gali būt skirtingai). Pvz mes į prekės grafą rašom "Naudotas automobilis markė modelis vin nr) jeigu šalia niekur neišvardinti jokie defektai - pardavėjas atsako už automobilį, jeigu išvardinti - tada jau pirkėjo atsakomybė. Dažniausiai rašo “Automobilis su įvairiais defektais” ir tada jau gali pasifisti… Tokie prierašas faktūrose/sutartyse kaip “Pirkėjas susipažino su prekės būkle ir atsako už ją(ar pan.)” yra niekiniai ir teisiškai negaliojantys. gal dar ką prisiminsiu… p.s. visada būtina įsitikinti iš ko perkamas automobilis, galbūt pardavėjas gali pateikti pirkimo dokumentus/ savo tapatybės dokumentą/ patvirtinimą, kad dirba toje įmonėje, kuri parduoda. Jokių pirkimų ant kauferių, nes tai yra prisidėjimas prie kriminalo. Tokie pasakymai kaip nerodysiu pirkimo dokumentų, nes kaina ne jūsų reikalas nx nesamonės yra. Kai man reikia nuvažiuoju iki buhalterijos, uždengęs kainą atkopijuoju sąskaitą ir parodau Šypsena

tai jei variklis po men ar 3 prades kalenti cia pardavejo problema?

Suktas reikalas, sakau be teismų, ekspertų nepavyktų išsiaiškint. Per pirmas dvi savaites turint priežastį daug lengviau yra Šypsena

PP sutartyje įvardinti keli trūkumų punktai: stabdžių, vairo ir pakabos, apšvietimo, saugos sistemų ir dujų išmetimo. Ar parduodant pvz. nuvažinėtą automobilį kiti trūkumai turi būti išvardinti konkrečiai, ar užtenka parašyti “automobilis turi kitų trūkumų” ir pirkėjas po to nebeprisikabins?

As visada rasau ant standartines regitros sutarties ‘‘skysciu prasisunkimai, bei kiti variklio, greiciu dezes ir kitu agregatu trukumai ir gedimai. gedimai pakaboje. kebulo korozija, salono defektai.’’ sitas sakinys geriausiai telpa i tas dvi eilutes. Juokiasi nu ir visas varneles suzymiu. realiai defektu nera tik pas nauja masina, ir tai prie kazko galima prisipisti.

Algirdekas tu ne Aleksote dabar? Parvažiavau pro juoda 3’er juodais ratlankiais.

juodi ratlankiai Veee tikrai ne aš, turguj aš dabar auto Šypsena_stogas, jeigu kaip sakau parašys laisvoj eilutėj “Automobilis su įvairiais defektais” bus laabai daug reikalų kažką įrodyt, nes nu įvairūs gali būt ir motoro, dežės ar elektronikos. Paliktos PP sutartyje tuščios eilutės tam, kad papildomai kažką prirašyt būtų galima Šypsena

Nakčiau, tu iš esmės teisus, nes dabar klientai tokie išnaglėję ir dolbajobai pasidarę su tom savo “Aš žinau savo teises” tai kartais tikrai norisi apsidraust nuo idiotizmo protrūkių.

nu hier znajet, man dar nebuvo, kad neadekvaciai sureaguotu, kai paaiskinu, kad isvardytu defektu nebutu tik pas nauja masina. nu hi hi ha ha ir viskas. bet sita tirada visada irashau. kitaip nx- geriau nepardavinet, nes be to, gali tiesiai i teisma ait, kodel nupirkus nenauja masina, ji nera kaip nauja.

Tai jei pardavėjas parduoda auto, kurios nėra ant savęs įforminęs, tai kriminalas tik tame, kad, tikėtina, slepia mokesčius? Ar yra dar kažkas?

Nematei reiškias kokios faunos pas mus pirkėjų tarpe yra Juokiasi į savaitę bent po 3 ebilus sutinku Cha cha nu nemandagu, bet tikrai debilai nu Cha cha

Jeigu jis parduoda automobilį ir sako “lalala čia padarom, kad pirkai pats iš Vokiečio,Prancūzo ar pan” reiškiasi, kad jis rašydamas vadinamą kauferį nuo užsieniečio ant tavęs daro kriminalą klastodamas dokumentus, sutikdamas ir pasirašydamas ant tos sutarties tu tampi to bendrininku. Už tokių dokumentų klastojimą pažįstamas gavo 6 mėn lygtinai. Kitas reikalas jei pvz aš pardavinėju savo auto, išvarau atostogaut ir palieku kažkam parduot(broliui,draugui ar pan) bet suruošiu PP sutartį su mano originaliais parašais ir t.t. tada viskas ok Šypsenao jeigu pardavėjas parduoda auto nuo firmos bet pats nedirba ten - šaraškino kontora perakūpas iškart. Pilna tokių firmų kur tik nešk ir užrašys beleką ant firmos, šaibas tik mokėk… tas perekūpas tada lieka nuošalyje niekuo nekaltas, aiškiniesi su firma, kuri išvis turbūt nemačius net tos auto ŠypsenaAišku čia kiti dalykai yra pvz kartais man pačiam tenka paprašyt, kad kolegos nupirktų man auto kokią, nes mygom reik daryt pavedimą, o šaibų nėra Šypsena bet tada parduodamas nuvedi į ta firmą ten viskas aiškiai, direktoriai, buhalterės ir pan. matosi iš ko perki. Po to mum kaip tarpininkam perveda komisinius ir tiek Šypsena

Gerai

pirkejai kalti visada perekupams Taip

ne, jie nėra kalti, bet dolbajobų tikrai pilna.

Dar labai svarbus suprast, kad stebuklų nebūna ir kainos geros mašinos yra nemažos. Net jeigu ir per plauką rado durnių koks pardavėjas užsienyje ir pigiai labai nupirko - nėra jis tiek durnas ir už pigiai tikrai neatiduos geros mašinos. Būna kartais koks nors baisus ale defektas auto, perki taip so so kaina, bet kai grįžta pasirodo, kad ten koks šūdelis visiškai sugedęs ir kainuoja remontas 5x mažiau nei galvojai, bet vistiek aš kainas žinau ir nemėtau pinigų vėjais, stengiuosi gauti teisingą kainą. Eilinis pvz su volvo xc60 balta, kur čia buvau įdėjęs kažkada 12m. naujesnio modelio/dėže naujesne, pilna 150 bėgus ir už 15000e, nebūtų manęs buvę turguj būtų žmogus nusipirkęs pigiai ir gerą… 307k km… tai va Šypsena Svarbu negalvot, kad durnesnių yra už tave. Jeigu ir jau įkrenta kokia mašina laaabai gera kaina autopliuse patikėkit nespėsit, nes vietiniai perekūpai budi kaip vanagai, sutaršo per minutes, o ne valandas. p.s. ta xc60 baltą nuvežė į pnvz ir dabar kažkas labai laimingas pigiai nusipirkęs su 150k km važinėja. p.p.s jeigu galvojat, kad manęs turėtų turguj nemėgt - taip ir yra Cha cha prunkštauja ir keikiasi perekūpai, kai pamato, kad aš ale kaip eGzpertas ateinu apžiūrėt… arba iškart viską susako kas blogai ir kas daryta arba sako nx, nereik jum tos auto… aišku būna nemaža dalis ir tikrai gerų auto Šypsena

“klientai tokie išnaglėję” Cha cha Įdomu būtų išgirsti ir antrą pusę. Cha cha

Aš suprantu juos šiek tiek, bet paranoja visiška yra, reikia suprasti, kad perki naudotą daiktą, pasitikrinti, maloniai mandagiai elgtis, o ne susitkus pirma sakyt “kas daryta, kur daužta buvo”, o ne laba diena. Kaltint pvz, kad visus dokumentus padirbai, technikines sąskaitas su čekiais ir panašiai, važinėt po 5 servisus ir paranojiškai sakyt, kad čia visus pažįsti papirkai, negali būt viskas gerai, važiuojam kitur, negali būt viskas gerai. Aš suprantu, kad per tuos senesnius ypač laikus yra labai daug apgautų žmonių ties naudotos auto pirkimu, bet būtent tą aš ir bandau čia pakeist kažkiek, tą nuomonę, kad pardavėjas *gėjus* supuvęs melagis ir tik blogo linki. Todėl ir rašau čia tą, ką žinau ir suprantu. Dar pvz skambint už trijų dienų ir reikalaut kompensacijos, nes reikia keisti šarnyrus kokius ir dar kokį daviklį, bet tada pasakai juk žmogau, siūliau pačiam važiuot tikrintis, perki nenaują daiktą ir buvai perspėtas, kad tai nėra nauja auto ir gali būti smulkmenų… tada naglai pradeda grasinimus visokius ir panašiai. Kas kaltas, jei pats pasiūlai, gal norit bent į tech. apžiūrą nuvažiuot pasižiūrėt? Taip yra tų perekūpų, kurių tikslas tik parduot išmest sim kortelę ir vėl lavoną kelt pardavinėt, bet toj vietoj ir skiriasi žmonės, kurie žiūri į tai, kaip ilgalaikį reikalą, stengiesi dėl visų žmonių, kad vėliau rekomenduotų ir patys sugrįžtų

įdomu kiek reikia būti nučiuožusiu, kad šiais laikais mašinai iki 5 metų nesurišti / nepasitikrinti ar sukta rida ar ne Apsvaigęs