poziuris i moteris-peles

Vyras poziuris i moteris-peles

Norejau paklausti, ar moterys-pilkos, nematomos peles turi sansu but pastebetos Vyras tarpe? Matoma tai,kas matosi, ar zvelgiama giliau? Cha cha
Kad blizganti vishta, besisukiojanti Vyras tarpe laimi demesi tai faktas. Bet jei Moteris budas kitoks ir spec. medziokles smegenyse neuzkoduotos tai kapiec? Vyras kvapo ir demesio neuzuos? Cha cha O jeigu dar gyvenimas vieninteliam pasvestas Baisu
Vyras situacija zino geriau, bet Moteris juk irgi esame pastabios ir tarp zmoniu gyvenam. Ka manot? Mirkt

jei kalbi apie savo drauge, tai tikrai nieks jos nepastebes, nes ji is namu beveik neiseinaCha cha o siaip, ne visiems vyrams patinka blizguciai ir papuosalai salia, vot…nemanau, kad jau taip vadinamos pelytes sansu neturi, kiekvienas zmogus turi sansu, tik ne kiekvienas mokame jais pasinaudotiMirkt

Sakoma “tyki kiaule gilai sakni knisa”. Šypsena Taip kad tos pelytes kartais geriau pavaro uz shustriakes. Flirtas

Aha,tyliai,pamazu Cha cha Kaip as Juokiasi

…man patinka pilkos vishtos ir blizgancios pelesTaip
O ziurkes man visai nepatinkaVeeeNe

nu aš tai 100 kart esu įsitikinus, kad tos “pelės” tikrai tylios kiaulės, kurios gilią šaknį knisa! Nu kartais sužinai kokį bajerį apie tą “pelę” ir tiesiog negali patikėti,kad tai jin galėjo taip ar anaip pasielgti…Manau, jos yra pelės išorėje, ale viduj tai drakonai Baisu, kurie anksčiau ar vėliau išlenda…

Nu as tai beviltiska pilka …ir dar vishta Žliumbia

Nekaltas Cha cha

Turiu tokia pazistama-svelniai tariant,toli grazu ne grazuole.Bet ji turi nuostabu jumoro jausma,yra nuosirdi,labai draugiska.Susipazino su vyru studentiskame vakarelyje,pakerejo ji savo nuosirdumu ir linksmumu,jau 10 metu vede,turi 2 dukras.Daug kas stebejosi:"toks grazus vyras,o susirado tokia…".Juk ir sh… galima i grazu popiereli suvynioti,bet paragavus tai tikrai nemanysi,kad tai saldainis.Zodziu,manau,pelytes turi sansu buti pastebetos.Jei nezliumbia kokiam nors kamputyje.

Ir as panasiai Cha cha

jezau kur aš papuoliau… Apakęs Apakęs Pavargęs

Galim pakutkudakint abidvi Apkabinimas Cha cha
(norejau apie gaidzius parasyt, ale suslaikiau Cha cha )

…viena tokia “pilka pelyte” paliko vyra su trim vaikais ir pabego su kunigu Cha cha Visi ilgai atsipeiket negalejo.

Man pries tai irgi kilo tokia mintiss,bet tiek jau to,pabusiu tyli, rami pelyte Cha cha

nu, mergos, jus pavarot Baisu pupelka? tu pele? nu visai ant pavasario pabludai Baisu pasitikejima pametei ania? greit tik varaisi ir atgal pasiimi Baisu Kanda

Lip nu ir tau kaili pats laikas butu iskarst Baisu

visko buna visko reikiaMirkt

Neo, nepazisti tu mano didziosios…tfui pilkosios puses, oi nepazisti Cha cha

Sita, gal matei kur pajuriu nubeganti mano pasitikjima? Drovus Toks menkutis visai, nusibaiges. Bet greitas, gyvate, nebepagausiu Žliumbia

Aš irgi laikau save pele… kaip minimum kas antrą kartą, kai pažvelgiu į veidrodį.
Nors, kita vertus, iš šalies geriau matyt.

Ilgus metus galvojau, kad esu ne tik kad paprasta pelyte Šypsena, bet baisi peleksna Cha cha Tuo metu atrode nejuokinga Ne ir jauciausi priedo dar ir baisiai nelaiminga pele, kuriai be jokiu sansu Vyras prasme…

Dabar tik ziuriu, kaip cia issirinkt ta, su kuriuo man bus geriausia Girtas O kad laaabai pasikeiciau is isores, tai nepasakyciau, na, gal kazkiek MirktFlirtas

Tik vat kai nebeliko to saves suvokimo kaip pelyte ir kai pasijutau vidutine gulbele FlirtasCha cha tai viskas ir su Vyras demesiu pasikeite is esmes TaipFlirtas

pupelka, nenuvertink saves Gėlė as rimtai Taip