Portretas


Portretas

Exifas paliktas, jei galit, kas kompetetingi - pakomentuokit rakursa ir kompoza. Bandau mokintis.

…visai gražiai…man… …apačioj dešinėj tvoros šviesi dėmė blaško…patamsinčia gal…

Pirma kas man kriti i akis,tai desineje tas kuolas ar kas ten.Labai blasko demesi.Bet kaip suprantu is pavadinimo,tai nuotraukos akcentas mergina,tai ir reikejo labiau koncentruoti demesi i ja.

drysciau sutikti su virsutiniu kolega del to pasakymo apie kuola… tiesa tik uzmetus aki (megstu pirma minti sovusia tik pazvelgus i foto ir jos neanalizavus) i foto kad tai labai jau primena inkvizicijos laikus a la galva ant iesmo pamauta. Atmetant visas sias sapaliones galima konstatuoti, kad darbas atvliktas tvarkingai, spalvos naturaliai mielos, siek tiek man irgi aki rezia kontrastingas sviesos zaismas desiniajame sone.

Nuosirdus Dekui Wabalaiciui su Tiro, o dionics tai noreciau paprasyti - bent ant mano dedamu nuotrauku nekomentuok, nes zodis “kompetetingas” reiskia ne “turintis savo nuomone”, o zmogus, kurio komentarai gali pagelbeti eiti teisinga linkme. Atleisk, bet nors ir kaip besistengciau - nei vienos tavo nuotraukos cia neradau. Komentuoji lygiai taip, kaip as galeciau komentuoti kvantines fizikos inzinieriaus sukurta laiko masina…

Nepatinka komentarai.Netalpink savo darbu cia.Dek ten kur nesilankau as.O cia deja,neturi pasirinkimo,cia as lankausi ir neziuriu kas idejo darba,vertinu tai ka matau.Gaila,bet tokia tiesa.

Atsakyk - o tu turi kompetencijos vertinti foto darbus? Nuomone turi kiekvienas, ir as seniau vos ne ant visu nuotrauku veliau komentarus, bet supratau, kad tie mano komentarai gali klaidinti. Peace.

Taip turiu ir ka? Mano komentaras,mano nuomone,mano mastymas ir mano pastabos.Bet ar suprasti tai,ar priimti tai,spresti tik tau.Viskas labai paprasta.

Na, man viskas aisku kokiai tu zmoniu grupei priklausai ir nuo siol nuo manes tau - totalus ignoras. Prasom, reikskis kiek patinka jei tamstai nuo to geriau, man giliai dzin Ignoruoju

nu va ir “apsikomentavot” Cha cha