porele susipazintu su simpatiska panele

kvepia grupiniu Mirkt

man patinka sita tema ydomios visu replikos ir labai gerai piesinukais isreiskta veido isireipimo forma Šypsena mada sakote nu gal ir mada bet yra viena tiesa meiles per daug nebuna Šypsena

pataisa: Sexo per daug nebuna Liežuvis Juokiasi

pataisa: gero sex per daug nebuna… Juokiasi

Ai jo GeraiGerai kad pastebejai Mirkt

gal persirasom saulyte,persiskambinam, persimatom, persnekam ir per… Šypsena))) Cha cha

nu jei man vaikinas pasakytu, kad gal pasikvieciam simpatishka panele i lova, tai Kanda Ne Liežuvis jam butu… beliktu pasakyti bye bye Labas ech… tolerantishka mergina turi arba jau ji nezino kaip tau i uzpakali ilisti… Nekaltas Piktas Kauliuku nesurinktu ta, kuri prie mano Vyras prisilietu Piktas Kanda

pataisa: sexo nebuna …

Kas per…? Nekaltas

bet kas per daug tas nesveika isskyrus sex’a Cha cha

Museika Cha cha

gorgeousai, galiu pasiulit labiau extreme varianta… kam tau mergina - nusisamdyk bisexualu dieda, jis ir tave i subine ir tavo teta i visus galus p.a.p.i.s, tada tikrai ilgam liks pasitenkinimas… a?

nedaryk ma reklamos… Mirkt

Patinka man tos grynakraujes lietuves, tik misionieriaus poza, tamsoj ir tik po vestuviu Cha cha

Nei *pimp…*o Cha cha

ZInai 2 Vyras + Moteris dar sutinku Nekaltas… bet 2 Moteris + mano Vyras NIEKADA Kanda… negaleciau paskui i akis ziureti…nebent tai visiskai svetimi zmones Nekaltas

Dvi Moteris ir 2 Vyras…teko tokiam dalyvaut,bet aciu dievui bicai tarpusavy nieko nedarem Juokiasi

khe khe sutinki su Vyras Vyras ka ma cia i kompanija pasikvietus… Nekaltas Cha cha

Negi tu tokai buka kad nesupranti kad tai ir paneles iniciatyva Nekaltas

Myliu Cha cha