porele susipazintu su simpatiska panele

porele susipazintu su simpatiska panele

as jums vaikai parodysiu kokias temas cia reikia rasyti jiekome merginos simpatiskos, prisiziurejusios, isdykusios ,meilutes ir kuri yra bi leisti laisvalaiki ,isdykauti ir megautis kartu gyvenimu Šypsenair siaip tryse jau kompanija Šypsena

Myliu

Apakęsnu…

kas ? Drovussusigedau net Nekaltas

tai gal malonek ka nors apie save ir savo Moteris Pavargęs Cha cha

as taip senai jau ziurau i sita noriu susipazinti o cia nagrinejami klausimai temos kurios turetu buti iki 18 klube ten kokie tavo triusikai ar bciuotis per antra pasimatyma ir visoks kitas bredas Šypsena nutariau bent viena zinute parasyti sitam klubui Šypsena (beja nevisai visos nesamoningos maciau ir noramliu kur zmones jieskos draugu)

paarsyk i privata pabendrausim gal atsiusiu garziu nuotrauku n18 Šypsena

Nekaltas

Jej berniutas tai jami Niam niam GirtasNa as tai tam tikrai pasirasyciau TaipTai kaip Flirtas

kriss taip negalima tu juk kliente mano kaip mes po to dirbsime Šypsena vienas kitam nuogas nuotraukas vietoi uzsakymu meili siuntinesim Šypsena

Tai aisku Taip Arba kartu kokiam duse uzsirakine paisdykausim Girtas Flirtas

heheeh oi ne tiap nagalima nors reikia pam,astyti Šypsena

fak =-/

Mr ka cia dar ir mastyti Nekaltas PiktasTik pasakai taip ir Apkabinimas Girtas Taip

kris tu man visas simpatijas isgazdinci Šypsena

bet ir as noriu Drovus Žliumbia

su tavimi atskira kalba Šypsena

Niam niam

Kalbesim in privat FlirtasGaletum ir savo miargytes Apkabinimas nuotraukyciu pora man mesteleti Mirkt