Pordas

Qrva vokiečiai 9k evri duos perkant naują elektrocka iki 40k… Tai ID3 bus apie 20kg… Px nx gal ir ispopuleres. :grin:

Pas mus 4k duoda. Ta proga Vw e-up pabrangino 3k Cha cha

Pas mus ner ko žiūrėti… Pas mus orangutangu šalis geriausių atveju. Jei ne operacija LT jau nebe gyvenčiau… Bet sudėliojo taip kaip sudėliojo likimas. Šypsena

6 valstybė 3 gamintojas Dabar buvo 3 ir 3 berods

Pusę tos 6 000 eurų subsidijos skirdavo Vokietijos vyriausybė, o kitą pusę – automobilių pramonė. Dabar Vokietija atnaujino 130 mlrd. eurų paramos transporto sektoriui programą ir Vokietijos vyriausybė papildomai prideda 3 000 eurų

Lobizmas Cha chaBet ant ID aš pasirašyčiau. Gmc - turiu x1, bet reksi, kad brangu. Bet, skirtingai nuo bangos ekspertų, man jis visai Gerai Jei auto moteriai - manau Ford ok. Jei sau - vw gte norėč

Quatre o tai tau jau pastatą kaip ir keist laikas yra… Nekaltas

Man tai nieko nereik daryti Cha chaO jei rimčiau - sustabdėm pirkimus, o jau buvo prasidėjusi ta fainoji rinkimosi fazė Cha cha tik kad pradžioje sukosi viskas apie tuos pačius vw Pavargęs

Tas virusas gadina reikalus reiskias Piktas

Jis reikalus kitur gadina, tai mašinos šioj vietoj ne prioritetas Mirkt

gal pradekim nuo to, kad lavonas vaziavo ne ant paspirtuko, o ant motorines transporto priemones su 1-2kw varikliu. paspirtukas- kai pasispiri, o cia visai kas kita. realiai kazkas su minimaliu sukibimu, aukstu svorio centru, ir durna geometrija. plius kaij taisykle tokias transporto priemones valdo kurie ir seip sunkiai vaiksto ir kazka suvokia aplinkoj. vapsie kaip cia tu zmuru dar tiek mazai Nekaltas

Tai pas banginius toks trendas jauciamas, kad reik hibridu ieskot? Kaip ce suprast? O kur v8, i6?!

globalizacijos pasekmės Taip Cha cha

A-1>judam kazkur Cha cha pordas pusiau elektra 190ag su 4 cilindrais savo Cha cha

Aplinkeliu tik ka 4 pasipirtukininkai pravaziavo Pavargęs

Kybargai, o tai kas tave sustabde nuo emigracijos, tai paliubomu tu niekur nebedirbsi uzsienyje. O kluba pasikeist galejai ir ten, kodel netinka operacija uzsienyje?

Gmc - pažiūrėjau apžiūra, dinamiką - visai gal ir daiktas, jei kainuoja adekvačiai, jei reikia hatcho-miniveno, o priuso nemėgsti taip kaip aš Cha cha

Q> tai ir sakau, kad reik pačiupinėti TaipPrius nepatogus su mano ugiu… Jei butu ok, manau jau su volt lakstyciau

Tai skaitei Gmc Giedriaus uzklausima? Cha cha

O kaip Bolt? Nors ten nuo rozetes priklausomas Nekaltas Tau netinka NekaltasIdomu kaip aplamai Lietuvoj su Chevroletu dalimis (kebulo)?