Ponas Griaustinis

Ponas Griaustinis

Vaikystėj bijodavau griaudėjimo,tai visada slėpdavaus už fotelio…nu dabar dar kai užgriaudėj tai irgi per širdį pereina…bet smagu kai lyja ir griaudi su saiku…
O kaip jums?Šypsena

fainas temos pawadinimasTaipTaipTaipTaip
na o siaip as tai nebijau griaustinio.na nebent wiena namuose bunu tada tau jau i kelnes myzuTaipTaipTaipTaipNekaltasNekaltasNekaltas na o siaip tai lietutis ir labai patinkaTaipgreiciau sugriaudetu ir atsiltu labai laukiu wasrelesTaip

as jai isgirtu griaustini jokiu budu nepasiliksiu viena namuose,geriau jau pas kaimyne nuleksiu arbatikes isgerti,arba ja pas save pakviesiu.

as lietu labai myliu… Todel,kad tai vanduo, o as vandenine Cha cha Vandeni dievinu Šypsena

as ziauriai bijau buti lauke kai griaudeja… o jei dar zaibuoja, tai isvis siaubas ApakęsApakęsApakęs

o man kajp tik patinka Nekaltas

Nebijau - patinka Taip

puiku klausytis griaustinio Taipo dar graziau ziureti
kaip blysi zaibai Kietas

man irgi TaipTaipTaip

Pagonys

Mirktaga

na kai griaudeja tai visai nieko toks jausmas apima…kazkaip sunkoka toki jausma apoibudinti, bet kai griaudeja, siurpuliukai "begioja" po tavo vidu ir tas jausmas yra savotiskai malonus… man smagu kai griaudeja, nes zinai, kad pagaliau atejo tikras pavasaris, pagaliau bunda gamta is po ilgo ziemmos miego, kuris juos pagulde i sniego patala rudenelio gale…griaustinis tai lyg zadintuvas gyvajai gamtai, kuriai pranesa jog laikas prabsti, laikas pauosti gatos peizazus nuostabiais ziedeliais ir garseliais…griaustinis tai tikrai nuostabus reiskinys…Nekaltas

taip tikrai…ir dabar taip lyja…tik negriaudėja…

Vaikystej visiskai nebijodavau, patikdavo buti prie lango, nors, kai sako, kad kai griaudeja, negalima buti prie lango… bet as vistiek sededavauGirtas ir iki pat dabar man juokas ima is tu, kurie slepiasi. Kiba pasisleps ir lauke nebegriaudes…JuokiasiJuokiasi Suprasciau, kad tas griaustinis kanors darytu, bet dabar…JuokiasiCha cha juk tai tik garsas

Man labai patinka griaustinis-tokia atmosfera gera sukuria-tada tik ir norisi isisupti i silta pleduka pries koki zidinuka su vyno taure rankose ir mylimais zmoguciais salia…Šypsena…zodi atmosfera is trecio karto tik pavyko parasytiJuokiasi

Juokiasi

patinka ir man Taip ypac kai uz lango pliaupia lietus, griaudeja ir zaibuojaDrovus, o namuose taip gera, silta ir jaukuŠypsena

dievinu smarku vasaros lietu…ir griaustini…nezinau,bet mane tai pakrauna…aisku truputi ir bijau-reikia bijoti…bet siaip tai laukiu nesulaukiu kada tai bus…tai taip romantiska…gaila,kad tada dazniausiai bunu viena…Liūdnas