Pomidorai

sakau gi, musu apskritia, tai asch suprantu, kad Vilniaus, bus tarp muzikinio teatro ir paschto.ten dislokuosimesTaip

Kolektyviniam sode pas viena sodininka nuostabus dideli pomidorai (kaip pas muterka didieji) kaimyne atsigrozet negali ir klausia, kaip tokius isauginti o kaimynas nusprende pajuokauti sako laistau nuogai issirenges si ir patikejo. po kiek laiko kaimynas klausia; kaip ten pomidorai kaimynele. - Na pomidorai kaip pomidorai o stai agurkus pamatytum ooo

Nu ir pomidorai zinau yra rusis vynuoginai tai kaip vynuoges tokio pat dydzio ir taip pat auga TaipJuokiasi

Žinokit, gerai ten gavos su tais pomidorais.Cha cha Na,sudėliojau aš juos ant tokio gražaus padėklo ir padėjau ant maišų su bulvėmis.Po to dainavom, šokom.Ogi atsisuku,žiūBaisu…padėklas likęs, o pomoidoro-nė vienoCha chaIr žalius, ir rausvus,ir raudonus, kreivus, tiesius, nedidukus…paėmė… Supratau, kad Laisve vaikščiojusios moteriškės susižėrėCha cha. Žinoma, ne moterų valiai atsispirti tokiam dalykui, bet galėjo nors pasiteirauti, kaip veislė vadinas ir pan. Nė nepasiklausė, ar galima paimti.O tuo metu, kai deliojau tuos pomiodorus ant padėlko ir klausinėjau, kur juos padėti,kad ekspozicijos dizaino nesugadinčiau, tai visi vyrai tylėjo ir labai įtariai į mane ziūrėjoNekaltasPasijutau mažumą ignoruojamaCha chaO mūsų savivaldybės moterys kvailai kikeno ir nieko man neaiškinoGirtasNeŽliumbia

aš dar turiu tokių mazukų geltonų, o jų forma yra grynai, kaip kriaušės.Tai juos vadinu kriaušaitėmisŠypsenaO vynuoginiai ir kriaušaitės labai gražiai atrodo, kai užkonservuoju juos su želatina žiemaiGeraiNiam niam

A tai vis apie ta patį temos sukas Juokiasi

Ožkyte, gal galėtum paaiškinti, ką turėjai omenyje? Apie ką Tą pati?NekaltasMes tai apie pomidorus. O tu apie ką norėjai kalbėtis?kiekviena kalbame apie tai, kas mums yra labai svarbuTaipNekaltas

Jo ,muterka tikro vyro ner turejus,faktas.Cha cha

Animacinis- ką tamsta turėjot omeny taip sakydamas, ąMirkt- čia kalba eina tik apie veislės panašumą "originalui", o apie arklius ir jų džiaugsmus nėra nei žodžioCha cha
Muterka, aš tai tiksliai neėmiau, nes nedalyvavau, o kad padidės tos veislės augintojų- į naudą tikMirkt

Oi ,oi atsiprasau, manes cia nebuvo visai ,pasizadu buti geras.Ir visai as cia nesiteisinu.

Animacini, šiap tai mes tuos pomidorus valgome,o ką tu pagalvojai?ApakęsŽinote, bet jūs visi šiandien man labai įtartini.NekaltasKažką visi norite pasakyti, bet vis nutylite, kažko nepasakotNetai jeigu norite ką nors pasakyti, tai netylėkite ir nekalbėkite užuominomis, nes pasijuntu kažkaip nejaukiai. Visi kažką žino, bet man teip ir nepasako.NekaltasAr jūs čia visi susitarę? Man už nugaros, kaip suokalbininkai kokieNekaltasŽliumbia