Pomidorai

Tie selekcininkai jau bais dideli kopijuotojai Juokiasi, ir nukopijuok teip originaliai NežinauCha cha

Jo selekcininkai-ne tokie davatkos, kaip "Bangos" valdžia.Jau net normalaus medicininio termino čia nebegalima vartoti. Tai kas būtų, jeigu ir medicinos vadovėliuose būtų draudžiama?Baisubeje, kodėl tas organas lakomas nešvankiu? Vat šito aš niekaip nesuprantuNeBet gi jis toks fainasBučkisFlirtas

Nu, tas "Juodasis princas" man tai nelabaiNe, kažkaip netraukia tie šokoladiniaiVeeeDrovus

Nieko panašaus!!! Nesudėtinga.Nekaltas Ar teko matyti stiklinį vyno butelį su kriauše viduje????????? Tai va, kas sumąstys kaip ji ten pateko, gali pabandyti ir su pomidorais panašiai…Juokiasi Jei fantazija nenulūšMirkt

O tau kreivi nepatinka?

Otmorozok kaip begalvosi-tiesus geriau, nereikia taip saugot, kad nenulužtųLiežuvisDrovus

nevarykit ant pomidoru… ishtvirkeliai

O ant ko varyt?

Ir vel apie antra gala…Cha cha

Visai ne apie antrą galą- čia rimta tema pomidorų selekcijos klausimaisPiktasCha cha

kaip tik tokių kreivų rytoj ir atvešiu į parodą, bet nereiškia, kad iš jų sėklosLaimingaskreivi palikuonys augs. Nors dibtinė atranka, žinoma,irgi didelę reikšmę turi veisimeGirtas

Nuuuuuuu, tu ir duodi…Cha cha o tai kuris tu ten toje vazoje, tiesus, kreivas,juodas geltonas ar tas bi bysis (uoj, pšeprašam-didysis)?Nu, kaip Bytautas Bi bysisJuokiasi

Miegalyte, paskaityk pirmąją žinute-mes apie pomidorusCha cha

[quote]Muterka rašė:
kaip tik tokių kreivų rytoj ir atvešiu į parodą, bet nereiškia, kad iš jų sėklos kreivi palikuonys augs. Nors dibtinė atranka, žinoma,irgi didelę reikšmę turi veisimeGirtas
[/quote]

Va čia tu neteisi- apie selekciją aš išmanau, ir tolimesniam dauginimui atrenkami geriausi savo rūšies individai- tiesūs, pasižymintys geriausiu skoniu ir kt. savybėmisCha cha

A kur ta parodo bus? Zinau kad Kaune rytoj kazkokia cvente.Derliaus ar kaip ten.

[quote]muterka rašė:
Miegalyte, paskaityk pirmąją žinute-mes apie pomidorusCha cha
[/quote]

… Ai, tiesa, vadini dabar juos pomidorais! Juokiasi Juokiasi
Gerai atrodo labaiiiiiiiiiii Niam niam Niam niam skanus! Mirkt Cha cha

Citata :
Moterischkes, mums visoms labai patinka pomidoru veisle "Avietinis gigantas". Tikrai labai tinkama veisle vekavimui, i stiklainius, nes "Avietinis gigantas" yra kietas, ju odele nesubliuksta, jie puikiai atrodo stiklainiuose. Tas vos mazhesnis uzh mano galva pomidoras yra taip vadinamos veisles "Avietinis gigantas". Na, zhinote…tikras gigantas.Ju vaisiai ne vienas netelpa mano delne,o pats didysis yra uzhfiksuotas nuotraukoje. Jis tik perpus mazhesnis uzh mano galva.

ta
i gal nereikia cia teisintis Cha cha

ale kokios mergickos sugadintos musu laikais Apakęs nereikia ne kamasutros, sedi paskaitai "flora ir fauna", jega Gerai

negaliu susikaupti darbe

vis galvoje sukasi

"Avietinis gigantas" yra kietas, ju odele nesubliuksta…Na, zhinote…tikras gigantas.Ju vaisiai ne vienas netelpa mano delne,o pats didysis yra uzhfiksuotas nuotraukoje. Jis tik perpus mazhesnis uzh mano galva.

Jei jau ponas Pomidoras baisiai nori ko nors gražaus apie pomidorus, tai:

Buvo storas, storas, storas raudonskruostis pomidoras
Tralialialia lia lia lialia tralialia lia lia lialiaCha cha

Na, ir kaip tokio nesuvalgytKanda ir viskasNiam niam

Be to-pomidoras yra iš prancūzų kalbos skolintas žodis, kuris reiškia "saulės vaisius", tai kur čia kas nors nešvankausLiežuvis- saulė- gyvybės šaltinisTaip

klausyk, grazhuoli, negi nesupranti, kad ten taip sumoderavo ten, "Floroje ir faunoje".Juk aischkinau, kad informacija gavosi klaidinga. O, be to, nesu mergichka, todel tikrai nesu davatkischkai dora. Na, tik truputeli pasileidus
Taip