Poliravimas

Poliravimas

Tai vat turiu tokia problemele: plaunu masina, plaunu, o jis vis neissiplauna! Tiesiog, kiek as suprantu, dazai jau subraizioti taip,kad labai jau gerai laiko dulkes!Šypsena
Tai vat sugalvjau poliruot(rankomis, be jokiu navarotu). Tik iskyla klausymas: kaip man ja poliruoti,jei negaliu normaliai jos iki galo isplaut?!ar kaip cia daryt?!:confused:
beje,gal kas patartu koki gera poliroli?! geriau imt bespalvius, ar koki nors su panasia i mano spalva?!
Ka dar galima naudoti,kad ‘istrinciau’ visus sbrazymus ir pan.?! Kas per spalvos gaiviklis?!
beje,siaip tai dar turbut po poliravimo gerai butu vasku pravaryt?!

PS.Viskas bus darma rankomis,jokiu spec.priemoniu tam neturiu!Šypsena

jei neiseina gerai nuplauti - paplauk su greitploviu skysciu. tik paskui pries poliravima reikes kebula nuriebalinti. manau yra ir kitokiu geresniu priemoniu, bet sitas pigiausias Šypsena tokiu budu ruosiamos auto pardavimui, bet galutinis rezultatas buna Gerai

o jei yra menku pabraizymu, poliruok su spalvotu (pagal tavo auto spalva) poliroliu.

siap gali dar pabandyti pries poliravima pasveisti su spalos atnaujintoju ( ypac jauciamas efektas kai dazai ne metalic), o jau po to bandyti poliruoti , gali ir su spalvotu poliroliu.

tai sakai is karto spalvos gaivikli,o tik po to paliroli?!:confused:
hmm…kazkodel man kazkaip atrodo kad daryciau atvirksciai,ale negaliu pasakyt kodel taip sugalvojau!Laimingas

teisingai jis sako, taip kad geriau klausyk jei nenori pridaryt nesamoniu.

Sakai nenusiplauna, tai bandyk su vaitspiritu pavalyt. Jei dar nesiplauna, tada reiskia ir neturi niekas ten plautis, nes teks naudot poliroli, kuris atnaujina spalva. Jei masina ne metalikas ar perlamutras, tada naudoji ta, kuris nera spalvotas, o tiesiog juo sveiciant jis nuima maza sluoksneli dazu, todel spalva atsigauna. Tik nereikia juo piktnaudziaut. O po sios operacijos butina nupliruoti su normaliu geru poliroliu. Tada ir spalva atgausi ir blizgesi turesi. Jei masina metalikas, tada naudoji poliroli su spalva be jokiu dazu sluoksnio nuemimu ir vien itk jo uzteks. Jei masina perlamutras - tai manau nebutu kilus si problema. Siaip perlamutrui nesu tikras, bet ko gero paprastas polirolis geriausiai.
Jei pirksi normalioj parduotuvej, tai ir pardavejai normaliai paaiskins.

o kaip del vasko?! po kiek laiko galima det vaska?!ar isvis geriau palaukt pora dienu?