Poliracija?


Poliracija?

Sveiki, gal kas zino gera speca poliruotoja? reik masinu pora nupoliroci Šypsenagerai butu Vln.

youtube.com/watch?v=HeIUKJ2oTAk

Radai ko ieškot, čia tas pats, kad klaustum kas bangoje klounas. visiem ir taip aišku, ps. ne aš Cha cha

uzmusiau_boba ir ubaggs. Abu lyg Kaune poliruoja.

Uzmusejas nebent tau anglijoje nupoliruos Šypsena

tai kam ta Banga tada reikalnga Piktas Kanda Užsispyręs

Ubagui kazkada net padejau Šypsena vokietijoi… paklausiau apie poliravima, tai atrase kad neuzsimineja tuom! Šypsenatiek to Šypsena

tips> tai gal jau i tualeto plovejus persikvalifikavo, nebenupoliruos. Arba indus isplaus kokius Gerai

New_Era | 05-29 20:09 ■■■■■■ Gerai

NE banas paprikolu . Geraihabibu, nu as neužsiimu poliracija Ne ka ne taip pasakiau? Nekaltas

informatikui vapše likusias smegenis nurovė. ■■■■■■ končinas kawenskas. Eik padroši klaviatūra su pele apie tačkes nesvaigęs. Čiuju toks lopas užsimastyrinęs su guoliu arba passatu važinėja Juokiasi Juokiasi kažin ką jis čia vapše veikia? Nekaltas

Na jai neuzsiemi tai ne :confused: tai patarkit kas poliruoja ? Cha cha

Robi, cia kazkaip ant dienu permeciau kokius 7 populiaresnius bangus klubus, tai visur anas Cha cha Su svaria nuomone, “gilia” mintim ir stumimu ant emigrantu bbzn kokiu pagrindu.

Mazai matot tada Cha cha man tik keista kaip ne nauji dalyviai dar kartkartėmis kreipia demesi i ana, atsakinėja normaliai ir pan… Db matysim, tikiuosi, idomiau- new era, kelk gi jau ta tema ‘iniciatyvinė ubags nuvertimo grupe’ ar kazkaip te Cha cha Cha cha

jei tokia masina vairuoji, esi jau pukis baisuoklis ir neglai reikstis? Šypsena

aš seniai jau sakiau, kad jis botas Cha cha

ubagss, tu kirtai bana, o man dabar aiskintis su juo private Cha cha

o ką su juo aiškintis, nx siųsti botą ir tiek

Cha cha tai nieko Cha cha man, speju, reiks atrasinėt bangai Juokiasi