polietileniniu maisiuku mada

o dėžes tai kur paskui dedat? Kaupiat kur kampe? Cha cha Kietas Ir man rodos, kad pilna prekių dėžė po pažastim - dar didesnis nepatogumas nei plastikinis maišas KietasTurėjau kažkur namie tokią baltą drobinę, ale matosi, kad labai stiprią ir patvarią, terbą - reiks kadu pasiimt pardavkėn. Gal gi nebūriu į ubagą panaši Cha cha vaikystėj mačiau ubagą su tip top tokiu maišu Cha cha

o tai prispirkus alaus, grietines, pieno, viska i kisenes ania Nekaltas as manau, kad tai ne mada, tiesiog zmones negalvoja, isimeta, kad butu patogiau nestis ir tiek. Dzin jiems kaip atrodo is sono Nekaltas

Man tai pasdaro viskas kaip i Martynukui Gėlė, sugadinu terba. O jei einu apsipirkt, tai einu savaitei - papildomas vaikstinejimas i parduotuves skatina islaidavima. Vistiek i auto viska grudu paskum. Jei turiu maisiuka da geros kandicijos, tai neperku ir sutaupau centu. Bet siaip viska, kas butin nesiojuos terbikej (rankinuke), o kas netelpa, tai popieriniam maisiuke.

Kraunu i masina, bet kostiumelio nedeviu Ne Cha cha ir net neturiu Drovus

Aš tai - nemuškit tik per galvą! - mielai imu maišiukus. Ir mažus - permatomus, kuriuose daržoves sveria, ir didelius su rankenom. Ypač myliu Maksimos didelius. Jie taip puikiai telpa į šiukšliadėžę! Ir šukšlinės plauti nereikia, ir akių nemozolina. O maži labai gerai tinka kačių tualeto valymui - pardon už intymias detales, kastuvėliu kakučius į maišiuką, maišiuką mazgeliu ir šiukšlinėn. Nesmirda ir nesibarsto. Ir mašinos aš neturiu. Labas

Gryda, as dezes isnesu i makulaturos konteineri… O dar viena deze visada stovi virtuves kampe ir ja dedu plastikinius ir stiklinius (kuriu nesuperka) butelius, popierius, o savaitgali isnesu i spec. konteinerius…

chemiko siela neatlaike - tuos maisiukus gamina is polietileno

jei be dėžės grįžtu ir netelpa per du kartus į rankas, tai traukiu iš dėžės maišą - kieme, kur nieks nemato, galiu ir su maišais pasitampyt Cha cha

na jeigu jūs gyvenat daugiabuty ir dar kokiam šeštam aukšte, tai tikiu, kad ta dėžė nepatogu. bet man tokių problemų nekyla. o su maišais tai man irgi gėda eiti… Mirktvisai geri avon atrodo pardavinėja, tokie juodi medžiaginiai. ir vietos rankinuky neužima, nes aš didelių nemėgstu. mano mama kaip tik tokį nuspirko ir visąlaik rankinėj turi.

O matet, kokius maisus dabar Danijoj dalina? Tokios dideles raudonos “rankines”, su uzrasu “Danija”. Tai itariu ne vienas su ta rankine ir i darba eina Girtas As vakar gavau tokia, tai net Vyras atsisake panest Cha cha O kur ja det? Visgi daug vietos namie toks daiktas uzima Nekaltas Kanda

As nemegstu mazu rankiniu,tad jos visos pas mane toookio dydzio. LaimingasKai einu apsipirkti,viskas telpa mano “kosmetinej”(kaip mano diedas sako).O jei einu rimciau(menesio apsipirkimui Šypsena ),tai turiu toki dideli juoda maseli su 2 rankenom(man atrodo nuo batu).Patogu,grazu…Kazkodel nemegstu tu maximiniu maiseliu… Nekaltas

As turiu tokia nedidele tasyte medziagine,kuri susilanksto ir atrodo kaip pinigine.Mes su vyru niekad nesinesiojam maiseliu,jei nedaug perkam tai rankoj nusinesam iki masinos.

prisiperkuo pvz urmo bazej Liežuvis dazniausiai konors pripiesta buna arba visai vienspalviai. nelabai as kreipiu demesi koks tas maisiukas Liežuvis svarbu kad jis butu tuo metu reikiamo dydzio Mirkt

Naudojuosi kuprine, bo į maišiokus Alus netelpa. Kanda Cha cha

Taip, kadangi taip sveikiau, reiketu nesiotis kuprinytej viska.

…ale vot prisiminiau tuos lajkus kaj talkuchkej majshiukas su uzhrashu “Marlboro” kajnavo pitaka…ir xebryte y vidu ykishdavo plastmasine sietka…kad nepleshyt turto…

tai kiek perki kad net maximos maišelis trūksta Piktas Cha cha

o ar galiam tiesiog ateiti į tą Avon ir nusipirkti tik maišą? Nekaltas ar reikia ir jų produktus pirkti? Nekaltas

gal aš kokia keista, nu bet man maišelis rankose nesudaro kompleksų Nekaltas Jei aš einu į turgų ar parduotuvę - tai ir atrodau atitinkamai ir produktai atitinkamai sukrauti. Na, į darbą einu su rankinuku, kuris tikrai nėra didelis, o jame visada guli koks maišelis, bet ne Maximos ar Rimi - jie per dideli. Maišeliai tam ir gaminami, kad ką nors reklamuotume Cha cha

Gerai Taip