polietileniniu maisiuku mada

as irgi nemegstu Nekaltas Ir kai apsiperku, paprastai salia to plastmasinio maisiuko neturiu, tai grudu i portfeli salia knygu Cha cha (atrodo prikolnai Nekaltas) Bet kai vaziuoju savaitgali pas tevus ir vezu drabuzius skalbt, tai vezuosi plastmasiniam Nekaltas

O as tai viska i kisenes dedu Drovus.Svarke yra 6 kisenes, kelnese 3-4 .Taip ,kad ir sureliams ,ir sviestui ,ir kolai su alum bei traskuciais vietos i valias Taip.Sunkiau su ledais ir arbuzais.Bet nieko nera neissprendziamo NekaltasVa vakar buvau utenskam auto turguj.Ten toks geltonas pilietis su popieriniu cemodanciku atrode Gerai.Nepalyginsi su litwinais kurie pinigus susuke i celofanini maiseli ir isikise i trauzus, kad nepamestu.

tas grandas tegul pirma į save pasižiūri Piktas Piktaso dėl maišelių… nžn, bet tame pačiame užsienyje yra garbės reikalas eiti iš prekyviečių su skirtingų markių ir parduotuvių firminiais maišeliais… ir visiems aišku, kad buvai apsipirkti… kitas reikalas, kai tie maišeliai yra naudojami dažnai ir ne į temą… kad ir prie tų pačių kailinių, nešantis kokią nors papkę pvz. beje užsienyje yra l.madingi tokie medžiaginiai irgi su firmų užrašais maišėkai… l. patogūs… tik čia kažkaip nymačiau… Nekaltas Nekaltas

skėtis telpa į rankinę Taipo jei jau kažkas netelpoja (pvz. pakeliui įsigytas sulčių pakelis or sausainių kiliogramas Cha cha) tai dedu į UT mėlyną maišą Taip

As tai nepastebejau tiek jau daug tu maisuotu personu Nekaltas Bomzai - tai taip, alia padorus zmogeliai tai retai pasitaiko mano akiraty su maisais Nekaltas Tik prie pardes. Kai as su auto, tai daug ka nesiojuosi gleby, paskui nutrenkiu ant sedynes Cha cha Prekybos centruose tenka imti ju maisus, kurie paskui namie nervus gadina Piktas Bet sioks toks pritaikymas, ypac mazesniems maisams, yra - prikrautus pampersus dedu ir uzrisu Cha cha Gaila bomzu, paskui gal galvoja, kad ten ka nors vertingo ismeciau Nekaltas Cha cha Kosmetikos pardziu prekes su visais maiseliais telpa rankinen. Kas cia dar? Aaaa, nepasitikiu popieriniais ekologiskais IKI maisais, syki dugnas praplyso Piktas Cha cha

aš tai naudoju AVON maišiukus, jie tokie nedideli, patogūs, telpa A4 formato lapai, dokumentai arba yra mažučiukai rožiniai, tai obuoliukų įsimetu. mėgstu tvirtus maišelius, pvz, DAnijos, kai einu apsipirkti daugiau. o maximos maišeliai gan tvirti, po to šiukšlėms naudoju.

Nu tu medziaginiu ilgom rankenom pora ir as turiu. Juos parodose platina nemokamai. O maista parsinesti maiselyje tai nematau problemos. Ir i darba kartais koki obuoli ar varskes isimetu i mazucius maisiukus. Negi viska grusi i rankine? … nekenciu dideliu tasiu-krepsiu. nors labiausiai pribloksta buvau palangoje… kai dauguma savo ranksluoscius ir kitas priemones eidami i pleza nesasi maksimos maiseliuose Cha cha

na šiaip vis pamirštu eidama i pardę maišelį- tai kaskart vis perkam maišelius- o paskui juos naudojam kaip šiukšlių maišus… o linksmiausia apie tuos “gerus,gražius” maišelius- sykį iš vaikino sesers norėjom ką tai ten parsivežti ,- paprašėm maišelio- tai vras- jos- pamatęs kad ji duoda “gerą” sportline maišelį gajų pakėlė- kad tokį nori atiduoti… Juokiasitai dabar ką nors nusipirkę ir gavę maišelį- vis juokiamės ir sakom kad reikia jam padovanoti…

na, maximos maišai man irgi nepatinka, bet jie man labai tinka maisto prekėms į namus parsinešti. tai ir einu su jais namo, o ką daryt? Nekaltas Šiaip tai turiu savo firmos ir dar kai kurių kitų firmų gerus, stiprius nedidelius maišelius, nes būna, kad jų prisireikia. O dėl tų medžiaginių terbų tai kažin ar gržiau atrodo ta terba prie damos su kostiumėliu Cha cha

Nu, itariu, kad dama su kostiumeliu terbu ir nesinesios Nekaltas Cha cha turbut jos ir krauna visus produktus i masinas Nekaltas

Viskas, ko man reikia - telpa į rankinuką, skėtis - rankoje, į pliažą - su pintu krepšiu, o iš parduotuvės - mašina. Nemėgstu tasyt pirkinių iš parduotuvės, čia vyrų darbas Kietas

aš, pvz., į darbą labai dažnai einu apsirėdžiusi kokiu kostiumėliu, o darbas visai netoli, ta einu pėstute. Pakeliui namo kartais už-suku parduotuvėn ir tada nešu Rimi maišą, prikrautą maisto prekių. Stengiuosi pirkti tiek, kad viskas tilptų į mažesnį maišą, bet ne visada psaiseka Cha cha Bet kaip atrodyčiau su medžiagine terba ant peties? Nekaltas Nors koks skirtumas, kaip aš atrodyčiau? Bile man gerai Cha cha

oi, babcios, nukrypstam nuo esmes…niekas nekalba apie tai, kad maisto produktai kraunami i maisiukus, as kalbu, kad nemazai zmoniu ima ir naudoja ne p/l paskirti…rankinukas teatrinis ant peties, o rankoje dzidziulis maisas su knygom, arba sketis ir pan. o siaip tai jooo, vyru reikalas i parduotuves vaikscioti arba drauge, kad nereiktu milzinisku maisu isprakaitavusioms tysti…nzn, mano Vyras visada i magazina vaziuoja, pastaruoju metu manes neima, surasau sms ko reikia, alia problema kita, isvaziuoja tik duonos, grizta su pilnais maisais Cha cha Cha cha Cha cha alia cia jau musiau nieko nepadarysi, dauguma vyru turi tokia yda Cha cha Cha cha Cha cha

Taip Mano irgi taip daro Cha cha

Airijoje labai populiarus popieriniai maiseliai panaudojai ir ismetei. As rankineje visuomet turiu maiseli(tik viena ir teturim - jie cia brangus) tai jei einu apsipirkti suidedu maisto produktus. O prie kailiniu patogu tokie medziaginiai maiseliai kuriuos Maximoje kaip rankinukus pardavineja. I tokius cia damos prekes krauna.

Man uzkliuva tai, kad Maximoje arba kitoje maisto pr parduotuveje uz maisiukus reikia moketi. Buvom kaimyninej Lenkijoj Rimi, tai imk ju kiek nori ir nemokamai. Aisku, 0.30 ar 0.15 Lt uz maisiuka nera daug, bet moket uz ji, kai benesant kokis alaus butelis praduria ir niekur nebegali panaudot, tai Blogai abidno.

O isivaizduok jei reiketu uz ta plonuti plastikini maiseli moketi 15 euro centu? Pries atvaziuodama cia maniau kad cia maiseliai bus nemokami. Cha pasvajoti tik apie tai… Maziukas 15ct o didelis kuri galima panaudoti kelis kartus 30

Visam normaliam pasauly, tai tikrai tie maisiukai nemokami ir net paciam prekiu i juos deti nereikia - viska pardavejos sudeda. O paskui, jei ju namie atsiranda per daug, tai galima vietoj siuksliu maisu panaudot. Bet Lietuvoj tai siuksles nesiot su tais maisiukais vis dar prabanga. Jei pamirstu savo medziagini maisa su isprotejusia kate Baisu tai tada perku ir tuos uz 15 cnt, tik kazkodel man geda juos nesiotis Drovus O kad zmones i juos knygas detu ar skecius, tai nemaciau Ne Gal as nepastabi kokia Nekaltas

stengios visai ju nenaudot TaipKas del maisiuku mados manau kad tai greiciausiai gyvenimo budas o ne mada

A joptai Apakęs Apakęs…, kiek elito Apakęs Juokiasi - terbos aniem nesderina Juokiasi… Balalaika, kokis tas maišas, bile runkenos mažiau užimtos Kietas - kaip viską iš auto parsitemot trobon be terbos, aa? Dėžė - gerai Taip, ale kai da partfielių raik nešt, da kokių daiktų, tai problemikės su dėžikėm Nekaltas Cha cha… A Juozukai i kiti autoritetai, tai galėt per daug i nevaryt Taip…, bo runkeliais užmėtysim Juokiasi