Policija vaikų akimis -

Policija vaikų akimis Apakęs - Juokiasi

Konkurso "Renkame sostinės policijos simbolį" dalyvių mintys

Nupiešiau pingviną, nes jis rodo policijos ištvermę šalčiui budint žiemą. Vytenis, 6 kl.

Man pelės simbolizuoja policiją todėl, kad jos yra labai greitos ir sunkiai pastebimos. Jonas, 6 kl.

Policininkai yra tokie ištvermingi, kaip kupranugariai. Vladas, 6 kl.

Nupiešiau gyvatę, nes ji yra labai griežta ir visada gina savo zoną ir teises. Vytautas, 6 kl.

Šuo simbolizuoja policiją todėl, kad policija yra ištikima savo tautai, kaip ir šunys savo šeimininkams. Viktorija, 6 kl.

Pasirinkau arklį todėl, kad policininkai dirba kaip arkliai. Šarūnas, 6 kl.

Nupiešiau leopardą, nes jis yra greitas ir gerai medžioja, kaip ir policininkai. Kristė, 6 kl.

Nupiešiau lapę, nes ji gudri bei protinga, kaip ir policija. Monika, 6 kl.

Policininkai yra tokie drąsūs ir galingi, kaip ir drakonai. Žygimantas, 6 kl.

Man banginis simbolizuoja policiją, nes policijos širdis didelė, kaip ir banginio. Agnė, 6 kl.

Nupiešiau vėžlį, nes jis turi šarvą, atitinkantį neperšaunamą liemenę, jis žalias, kaip ir policija, ir lėtas, kaip policijos mašinos. Edvinas, 6 kl.

Nupiešiau skruzdę, nes skruzdės yra darbininkės. Pavelas, 6 kl.

Nupiešiau asilą, nes jis nors ir negražus, bet užsispyręs. Aistė, 14 m.

Aš nupiešiau tigrą, nes mūsų policija yra stipri, kaip tigrai. Kristina, 2 kl.

Katė, nes ji užuodžia vagių kvapą, padeda saugoti namus, nuramina pareigūną, jei jam liūdna. Vėtra, 1 kl.

Aš nupiešiau aštuonkojį, nes policijai visada užtenka rankų viską padaryti. Marius, 6 kl.

Aš nupiešiau erelį, nes jis visada žvitrus, saugo savo vaikus kaip kokį įžymų žmogų. Artūras, 6 kl.

Kaip antis ieško maisto, taip policija ieško įkalčių. Eduardas, 6 kl.

Nupiešiau pelikaną todėl, kad jis užpuola aukas labai staigiai ir aukos už tai brangiai sumoka. Tomas, 6 kl.

Nupiešiau supergyvūną - su puikia klausa, patriotiškom mintim, skvarbiu protu, žvitriom akim, jautria širdimi, kailiu, kuris apsaugo nuo kulkų ir šalčio. Gintarė, 6 kl.

Aš manau, kad policininkai kaip šunys - greiti ir pasiruošę padėti bėdoje. Steponas, 6 kl.

Nupiešiau paukštį, nes jis viską mato, yra stiprus ir nepaperkamas. Vaida, 5 kl.

Aš pasirinkau liūtą, nes jis yra žvėrių valdovas, visiems vadovauja. Policininkai irgi visiems įsakinėja. Vykinta, 7 kl.

Pasirinkau skruzdėlytę, nes ji man pasirodė labai valdinga ir tinkanti dirbti policijos poste. Skaistė, 7 kl.

Arklys tikrai geras policininkų draugas - ant jo galima jodinėti, jis labai greitas ir protingas. Alina, 2 kl.

Aš manau, kad lapė tiktų būti policijos simboliu, nes ji gali gaudyti blogus žmones ir apsaugos mažus nuo didelių blogų vaikų. Justinas, 2b kl.

Nupiešiau lokį, nes lokiai visus gąsdina. Andžejus, 6 kl.

Aš manau, kad driežas simbolizuoja policiją, nes jis valgo parazitus. Tomas, 6 kl.

Pasirinkau slibiną, nes jis žalias, be to, slibino visi bijo, kaip ir policijos. Agnė, 5 kl.

Matote, pelės dėl maisto viską iššniukštinėja, o policininkai šniukštinėja po namus, ieškodami įrodymų. Dominykas, 6 kl.

Nupiešiau krokodilą, todėl kad policininkų apranga žalia, valgo eismo taisyklių pažeidėjų pinigus kaip krokodilas. Adomas, 6 kl.

Kaip gyvatės medžioja grobį (silpnesnius už save), taip ir kelių policija gaudo pažeidėjus. Eglė, 8 kl.

Nupiešiau šikšnosparnį, nes jis naudojasi radarais, kaip ir policija. Albertas, 7 kl.

Visi policininkai turi būti tokie stori ir tiek daug valgyti, kaip ir Garfildas. Jie turi būti gražūs, rengtis tik oranžiniai, o kepurė žalia. Visi policininkai turėtų būti tokie. Agatė, 4 kl.

Obuolys turi policininko bruožų. Jis žalias kaip ir policininkai, jų daug kaip ir policininkų. Obuolių yra visokių: rūgščių, bet yra ir saldžių, yra sukirmijusių, o yra ir sveikų, didelių. Mantvydas, 4 kl.

Gyvatė, nes ji kaip ir policija tyko iš pasalų, o po to puola, t.y. liepia mokėti baudą. Neringa, 6 kl.

Nupiešiau žuvį, nes policininkai tarp nusikaltėlių, kaip žuvis vandeny. Miglė, 6 kl.

Gerai

Gerai

jiega!

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Gerai Cha cha

[quote]Kaip gyvatės medžioja grobį (silpnesnius už save), taip ir kelių policija gaudo pažeidėjus. Eglė, 8 kl.
[/quote]

mda Juokiasi

JuokiasiCha cha

Na gan laki vaiku vaizduoteCha cha

kokia dar vaizduote? tiesiog vadina daigtus savaisiais vardais Cha cha

Nu ash tai zhalia vibratoriu nupieshchiau Šypsena

Cia kaip zoo kampelis Cha cha

Nu cia neblogai apie policinkus … Ner ka ir be pridusti …

Tokie vardai tai tikrai gali kada nors atsiliept, vaiku teveliamsCha cha

labai tigejau tiek daug skaityti…taigi perskaicaiu tik pradzia ir man patikoGerai

Netigek, netigek, labai smagus rasinelis

Juokiasi tie vaikai tikrai gudrus Juokiasi

Zjb Cha chaCha chaCha cha

Nu negi pyksi daba ant tų vaikučiųJuokiasi

niuz ir pasakysi kad tie mazhiai nea genijajCha cha