POEZIJA (mūsų kūryba)

kazhkas tai skaitydamas turetu buti laimingas…

Raveriux žinau… bet šeip kokia tavo nuomonė apie šias eiles? Drovus

nekoks ash kritikas, bet eiles grazhios.

aciu Gėlė

vakarykstes nakties eiles, kaip beveik visada, be pavadinimo ŠypsenaPrabėgo metai - laikas stovi Sugrįžo vėl ruduo, bet jau kitoks Dabar atgal į lapkritį sugrįžti noriu Sutikt tave vėl, deja, tu nebe toks. Ir liko tiktai šaltos tavo akys, Klastingi žodžiai, kuriais aš tikiu Širdy žaizda - išrautos meilės šaknys Nei tu, nei aš jau nebeeisime vienu keliu O gaila, aš mylėt mokėjau Ištraukiau meilę - šešios pėdos po žeme O gaila, gaila, kad atve mylėjau Ir visdar myliu… Ašarotam rudenio sapne

sugrizh ta meile rudenine paskes zhieduos shirdzhiu daina nespjaus likimas ilgakojis neliksi purvo duobeje. ir nesakyki niekad kad nebemoki jau mylet akims sausoms vis dar ishliekant paskesi aistros ugnyje. gyvenimas vis suveda ir skiria shirdy vis rudenio shalna pavasariu jausmai sugrizhta ir shviechia kaip ramune sklidina…

cia man???..wow kaip grazu Myliu…kazksip labai ikvepia pasitikejimo ir vilties…aciu Apkabinimas

ner uzh ka Mirkt

tai cia tas eilerastis man?.. Drovus…as suzaveta Myliu

hm, faina prisimint ir savo kūryba Nekaltaską tik nulėkiau pažiūrėt,ką peckeliojau mokykloj Šypsena

tai pasidalink su mumis Šypsena

Drovus

Celė Kas rytą vis matau Pro savo celės langą Kaip saulė lipa vis aukščiau Užgoždama padangę Mažutis langas į pasaulį Rytinis paslaptingas dulkių šokis Ir gaila, kad kvadratinė man matos saulė Gaila - norint rėkti, čia negalima žiotis Jaučiu kaip spinduliai paglosto kojas, Uždegina žaizdas žalia ugnim Pavargę, sužalotos rankos moja Pasiekti laisvę bando jos mintim Suglębęs, sumaitotas kūnas Venos - subadytos žirklėm, ištrauktais laidais Ir kraujo klanas veržiasi pro lūpas Nėra tiesos iš to ką tu laikei jausmais Beviltiškas šliaužimas keliais, Aklas ieškojimas kažko ko nematei Suklumpu, žiurkės man į plaukus velias Tiesa kur? Kai jos dabar taip reik Asfaltas ašarotas ir kraujuotos sienos, Gyvi lavonai sergantys maru Kas verčia, kas uždaro mus į celes? Meilės ligonius užkrėstus melu 2004 11 10 01:40am Trečiadienis

gal ir ash pasirejkshiu truputi NekaltasAs nebesuvokiu, kur sapnas, kur tikrove. As nebeatseku, kada ir kur buvau. Gyvenimas taj lyg sugriuwusi twirtowe, Bet as po truputi, po truputi ja atstatau. Akimirka jauciuos nerejkalinga kajp seselis, Akimirka pasijuntu laisva. Akimirka swajoju as lyg wajkas apie lele, Akimirka suwokiu, ko jau nebera… Nenoriu asaru betiksliai lieti… Bet negaliu apgaut sawes. Man tarsi wajkuj - zajslaj aukstaj sudeti, As shoku, stiebiuos wis, bet negaliu pasiekt… Ir wel kazkas sirdy atgimsta… Viltis? O ne, jos nebera… Kazkas lyg peiliu duria ir stajga nurimsta… Amziams nuskesta prarajoj swiesa.

Gyvenimo prasme… ishejes vieshkeliu plachiu gyvenimo vardu vadintu likimo kauke ash slepiu kad vejas nenutiltu gyvenimo prasmes ieshkojau radau ja beprasmybej mirties vartus ash nudazhiau aprashes begalybei likime leiski man pabut tamsiu naktiniu angelu lakstychiau veju ir drugiu darychiau ko dar vengiu deja, nesu tamsus nebuti man nei angelu esu tik liudnas ash zhmogus su perkreiptu vel veidu o vieshkelis tasai duobetas kuris gyvenimu vadintas likimo kalvis ash grudetas ir zhaizdras moliu uzhlipintas tariu zhodzhius bereikshmius galbut jie turi prasme tikiu zhmogaus amzhinumu kad tik suprastu esme esme, prasme, likimo kalvis spalva, nata, gyvenimas viltis, mirtis, palinkes medis nashta ir meile amzhina_Raveriux 2004.08.15_

Raveriux man patiko…toks artimas turbut kiekvienam zmogui…graziai isreikstos mintys ir geras rimas, o paskutinis stulpelis tai isvis Gerai…visas eilerastis sutelpantis i kelius zodzius Myliu

Sukuriau siandien, per matematikos pamoka…o siandien amno gimtadienis NežinauIlgos minutės Bekraštis meilės ilgesys Ir rieda ašaros mažutės Ne skruostu, o giliai širdy Pabėgę raidės Pilni sąsiuviniai juodų avių Ir skaičiai kur skaičiuoja laiką Kai be tavęs man taip sunku Minutė, valanda, sekundė, Metai, mėnesiai, para Man laikas neskaičiuojama erdvė Kai be tavęs esu viena Sklinda melas… Du melai! Kai žmonės sako: “Viskas bus gerai” Ir dar… “Kad alikas viską gydo” Prabėgo metai, o širdis negyja

hm… visko machiau, bet kad matematika eilerashchius rashyt skatintu, tai dar neteko… su gimtadieniu Apkabinimas Linkim daug Gėlė Lūpos Dovana Vyras Mirkt

ir kaip Jus sugebate tiek daug izhvelgt, tai velnias zhino… ash taip nemoku Drovus

kvepia rudenine depresija…