po vakar :D w810


po vakar :smiley: w810

Nu va. Cha cha pz vakar gerai griaudejo Cha cha pas mane tai kaip pradejo gal 11 valanda, tai nustojo tik pries 2 val nakties Cha cha krc zybsi, net akyse sviesu Cha cha taip ispradzios fotkinau “kadrai” tai pagaudavo koki lieva toli maziuka bet prastos kokybes… paskui isijungiau kad normaliai fotkintu, gera kokybe, taip paspaudziu kad fotkytu, nieko nepagauna-trinu, vel fotkinu, ir taip vat ir sita pagavau Cha cha bet tai jau kelis kart kap juose kaskur netoli, tai jau sakes Cha cha karta kaip trenke, iskart gal pusvalandziui elektra maciau dingo… Cha cha nu, dabar jus pasakokit kaip pas jus buvo Cha chava, orgas:img183.imageshack.us/my.php?image=dsc03189xv7.jpgnes sito kontrasta pakeiciau, kad zaibas matytusi…

pas mane kaune buvo,kad galejau laikrasti skaityti tamsoje,butu uzteke sviesos nuo zibsejimo Cha cha

kowno visda geresnis oras buna nei wilno.

Sedejau vakar vakare b o lkone,rukiau meksikietiska cigara ir megavausi tokiu oru Kietas

Nukirto anteną kažkokią Šypsena

Cha cha ne. pazejau per langa - antena sveika Cha chatoliau kaskur matyt kirto Cha cha tik sviesa uzgoze anteną Cha cha tj ir pas mane taip pastoviai zybsejo… kokia 1 h nakties tai kaip pradejo… Cha cha nuejau gult gal 11, tai pagulejau pora minuciu ir nx keliausi zet zaibu, tai iki puse 2 gal prazejau Cha cha Cha cha bet tai kaip pradejo trankytis kaskur netoliese, tai net langai jaust buvo, kad drebejo… Cha cha reiks pramynt su dviraciu per kaima, gal kaskur itrenke bus Velniūkštis Velniūkštis Klasta Tūsas

O pamenat, prieš metus, maždaug irgi tokiu laiku lygiai tokia pati audra buvo. Žiūrėsim, ar kitąmet vėl pasikartos Cha cha

juose Cha chaorgas Cha cha

va dar vienas savito stiliaus zodziu derinukas: rūkyk dešrą Cha cha cia neuzsigauk Mirkt Juokiasi

cougar–> atsimenam Cha cha dar atsimenu nuotraukas kaskokias tipo suklastotas zaibu dejo… Cha cha Cha cha lygtais gerai atsimenu Cha cha

na cia vilniuj pilaitej tai ziauriai buvo Cha cha atsiguliau miegot puse triju ir pradejo, tai jau nebeatsimenu kaip uzmigau Cha cha

Gerai Taip