po myto

po myto

Dejan rašė:

esu- o tu buwaj?:} chiota nipomniu

Dejan-nepastebeti raudonplaukes??? Turbut labai idomu buvo plepeti su Liusina,kad manes nepastebejai Mirkt

eixo rašė:

esu tu ką raudona…nuuuuu
aš kiek pamenu blonda buvai…

Aš nekaltas jo senokai aš jumis nemačiau…echLiūdna

Pasikeite metu laikas,pasikeite ir spalva. Mirkt
Lauksim pavasario meete, o tai ir veidus musu pamirsi Apakęs

alyva sese as jau cia, buvau palekus link baltu… mesku
nu negaliu sionde rasyt visu nakty nemegojau, ai begiojau

Dejanai tau 27 x Alus Siuo metu dvidesimt septintas mesedziusLaiškas is dvidesimt septyniu…
Dejanai gal tau rankytes dreba???Cha chaCha chaCha cha

Niu kaip gi! Dabar jau viskas! Esi suskaičiuotas, įtrauktas į sąrašus, dabar tavo dalyvavimas būtinas! Cha cha Taip kad po mėnesio teks vėl ateiti… ir nuotraukytes tuo pačiu pasiimsi… Mirkt

Sveiki visiems.Pasakokit,kelinta issiskirstet.Tikiuosi,daug nepraleidau.Buvo saunu ir smagu.Visiems dalyvavusiems ir prijauciantiems Gėlės.Siandien,tikiuosi, nereikia atsigavimui Alus? O gal ? Cha cha

Tiesa,Ledi,kai galesi,imesk man kokiu nuotraukyciu.

nu ka ir as tada pasireiksiu truputuka (jei galima zinoma)

labai malonu kad buvau pakviestas ir net asmeniskai (didelis aciu donas007 ir sekanti karta didelis Alus nuo manes)

vakaras praejo nuostabiai ir labai greit (tiesa visi taip greit ir organizuotai pakilo kad vos nelikau vienas sedeti prie stalo Cha cha)

ten buvo issakyta tiek daug geru ideju ir minciu kad sunku butu jas visas cia pernesti, bet manuau keleta vistik galima butu ivykdyti:

kaip ir sekancio meeto vietos isrinkimo (kazakas siulo su visais privalumais o like balsuoja daugiausia balsu ir renkames tenai)

ir kiek supratau butent sekanciam meete turetumew isrink vieta iskyloms vasara i gamta, man asmeniskai ta ideja labai patikoCha cha

nu kad neissiplest cia grisiu prie darbo gal kas prisimins dar kokiu geru minciu…

Sveiki visi.Buvo malonu su jumis pasisedeti,aciu kad priemet i kompanija,tai pirmas bet manau nepaskutinis kartas.Raima,nors vaisiu salotos buvo be salotu,bet buvo visai skanu,galejai paragaut,bet nedrasu buvo siulit,kita karta pasitaisysiu…

Vakaryte Gėlės,man turbut tikrai pasirodeMirkt

4LEDIŠypsenaŠypsenaŠypsenaTaurėŠypsenaŠypsenaŠypsenauz fotkes.

Nu taip noreciau paziuret Aš nekaltas …Londonieciai savo tai parode…