Po menesio griztu i Lietuva (atostogoms)

Nesamone vezti giminems lauktuves. Jei ka vezu tai tik savo tevams ir sesers seimai. Su giminems isvis esu apsipykes nes buvo cia keleta tokiu kurie atvaziavo darbo jieskoti,gyveno siltnamio salygom, rijo maista, prikalbejo telefonu ir po triju menesiu nieko doro neuzdirbe gryzo namo. O Lietuvoje mane visaip isvadino kad as jiems nepadejau rasti gero darbo
KiaulesPiktasKiaulėIgnoruoju
Bet tai jau kita tema.

Oj… pazistama situacija. As irgi esu kalbinama kad padeciau giminems su turistine ivaziuoti, uz juos laiduociau BCIS, o jie mat tada pasiliks nelegaliai dirbti.
Kai grieztai atsisakiau, tai pasirodziau pasikelusi ir nedekinga.Ne
Whatever, as pilietybes noriu, man savo ateiti i pavoju statyti nesinori.
Piktas

Va va,mano pagr.problema paskutines kelias savaites-ka ir svarbiausiai KAM vezti?!!Galu gale nusprendziau nepirksiu nieko-imesiu pora buteliu viskio chebrai ir seimai,po ciupa ciupsa vaikams ir pakabuku pora aerouoste prabegdamas ir vsio,o kam nepatix-tegu valina nac.hui.Kanda O tai kai pradedi pirkalioti-galo nasimato.Ir taip jau norisi kuo daugiau tu grynu namo parsigabenti,o jau kai prasideda-vienam to ,kitam ano,bet tai va tam nupirkau brangesni,tai anas isizeis…Nac.hui!Gana!Piktas Visiems neitixi…

Jo, kaip ir as turiu tokia problemele. Kai suzinojo, kad parvaziuoju atostogu, tai tuoj visiem visko prisireike. Be abejo, seimai kazka reikes kaledoms parvezti, bet kai prasideda prasymai parvezti kameras skaitmenines fotkes ir notebook’us kazkokiem draugu draugams, kurie net nezino ar tures babkiu uz tai susimoket, tai jau tikraiBaisu. Net niekam nesigiriu kiek cia uzdirbu, bo nieks nesupranta, kad reikia arti ne tiek kiek Lietuvoj, paprasciausiai pagalvoja, kad pasidariau buoze ir spaudikas, nes parveziau tik raktu pakabukaIgnoruoju

Hi,

O ka negalima tiesiog imti ir atsisakyti? Na nenori vezti notebooku bei kameru tai ir nevesk… Tavo gi cia reikalas ir visai nebutina uz kitus galvoti ka jie pagalvos apie tave - ar tau tai svarbu? Dazniausiai ir atvezes kazka stebuklingo neitiksi… So gyvenk savo gyvenima ir netugdyk bei lai netrugdo tau kiti gyventi.

As pvz kai vaziavau - veziau kruvas pinigu, pilna tashe stufo, gal 9 skirtingiems zmonems ir delto ne kiek nepergyvenu bei jauciuosi gerai padejes kitiems.

Covax

Manau kad per daug sureiksminat savo apsilankyma Lietuvoje.Tiesiog negalvokite apie lauktuves.Mes ruosiames vykti,tai lauktuves tik tevams vesim,giminiu vaikams saldainiu.Kazkaip net negalvojam,kad buozes pasirodysime Juokiasi .Antra vertus,lietuviai ne tokie jau biedni,Lietuva juk ne koks Bangladesas.
Labas

Ne mes sureikshminam - gimines… O patys nesureiksminat? "Giminiu vaikams saldainiu…" Gerai jei tu vaiku nedaug…
Ishtvermes prie stalo Labas

Kazkam konkreciai mes jokiu saldainiu nevesim,taip tik,jeigu i svecius uzklys,pavaisinti.Ir tu saldainiu tik keli maiseliai,Lietuvoj juk ne 1980-ieji,visko yra.