Po menesio griztu i Lietuva (atostogoms)

Zinai, man kartais ne tik pasiusti norisi. Pvz. kakla perlauzt…

Na kalbant juokais, kaip sake mano teta: lauktuviu nereikia nesivarginkit, uzhteks ir doleriu vokelyje Cha cha
O jei rimtai na nezinau ash nepirkciau lauktuviu tokiu dideliu atvares i Lietuva nueik, i skuduryna nupirk pilna cimodana niekam nereikalingu smutkiu ir maximoj sokolado ir bus gerai Juokiasi Na bet cia ir juoku lygyje, net nezinau ash tai nieko nepirksciau, nes kas cia per mada dabar Cha cha vaikam taip, o suauge gali ir apseiti, negi tu jeim reikalingas tik del lauktuviu Piktas O jei taip tai siusk juos nx kam tau tokie reikalingi Mirkt

Porai savaiciu, bet jau daba nervas ima… Blogiausia, kad kai kurie giminieciai isigudrino atsiusti sarasha Piktas, “kokiu jie pageidautu lauktuviu”… Blyn, jei ne bilietai kisheneje, tai tikrai nevazhiuociau.
Pasidalinkit idejom, kaip sprendziat kvaila lauktuviu problema.
Tie kurie nores pasisaipyti, tegu nesivargina.
Aciu.

Lietuviai tik ir laukia dovanu is svajoniu salies. Jai viena karta dovanas parvesi, sekanti karta isdegusiomis akimis lauks ju. Nereikia net pratintis prie tokiu dalyku. Seimai, artimiems draugams kurie kazkada tau kazka dovanojo tai dar galima pamastyti ar verta pirkti. Kitais atvejais tikrai neverta, kiekvienas amerikos doleris yra sunkiai uzdirbamas ir kas is to jai ta dovana pervesi, vistiek niekas to nesupras. Aisku, yra malonu gauti is kazko dovana, bet as vis prisilaikau tokios nuomones, kad vistiek neverta pirkti jokiu dovanu skrendant i Lietuva.

Nepirkciau nieko Tavo vietoje. Kai grizinedavau - nieko nevezdvau, tik vaikams. Ir kas cia dar per madaPiktas sarasiukus lauktuviu siustiKanda?..

Cia tai amziais dilema.
Maniskiai sarasu nesiuncia, bet kai nieko nekaulija, tai tuo labiau norisi kazka parvezti. Taip ir gaunasi- puse lagamino vien dovanos.

Na, tikrai nesuprantu tavo giminaiciu… Bent jau as, kai pasiilgstu zmogaus, man dzin lauktuves, svarbiausia apkabinti ta zmogu. Parvesk artimiausiems zmonems lauktuviu, bet nevark del kitu, geriausiu atveju suvenyrai tiks. Svarbiausia juk tu Lietuvoje, o ne lauktuves, ar ne?Mirkt grisk namoŠypsena

Cia tai tikrai primine seniai girdetas giminiu ir pazistamu apkalbas, kai teta atvaziuodavo is US aplankyti. Kaip teisingai NARU pastebejo, doleriu nuo medziu prisiskynusi, bet zinoma, kazkam kazko per mazai ar visai neatvezusi…
Kai apie tai pagalvoju, tikiu kad ir as kaip po padidinimo stiklu tenai, bet ka jau padarysi Ne
Man sesute svarbiausia, jai tai nieko negaila Širdis

Mnau, cia tautinis bruozas - nasharnishkumasPiktas. Man tai visiskai nepriimtina, dabar lauktuves is ilgesnio uzsibuvimo ar atostogu vezu tik vaikams, na, dar retsykiais tevams, o visiems kitiemsIgnoruojuVeee

Tikrai taip Gerai, cia labai blogas lietuviu iprotis dovanas vesti i lietuva.

vaikinas ash tau pritariu… lygiai taip pat ir ash galvoju Gerai

Tai nxja nepastatot savo giminiu i vieta, kaip as tai padariauKanda? Tegul zinosiApkabinimas

aplamai lietuvis ne kokia paroda Cha cha

Kazkada mano teta man pasake, kai pirma karta i Status vaziavau per W&T: "Tik neprisigalvok visiems giminems dovanu vezti. Ka jie padare kad tu isvaziuotum i ta Amerika? Nieko. As pati kai pirma karta i komandiruote vaziavau, tai kaip pakvaisus visiems pripirkau, ir vis tiek atsirado nelaimingu. Nuo to karto-Ignoruoju"
Kuo daugiau galvoju, tuo daugiau prasmes igauna.

Ash pritariu, kad kokiu sokoladu ar ten zaisliuku bliambanu maziausiem galima… ne bet suaugusiem, tikrai tegu dziaugiasi kad aplankiai, bet leituvio natura niekad nebut patenkintu ir visa gyvenimu bumbet, kad kaimynas gyvena geriau…

Bliacha muxa, jus ka, veikt neturit ko, ar dar kazhka tai? Mano sena tema, kaip koki nabashtininka ish numireliu prikelet. joxaidi… Mano visus atsakymus jau galejot susirasti ir etc… Whatever, kiti yra wellcome diskutuoti shia tema. Tiesiog, pritarsiu, pasikartosiu ir t.t. - lauktuves pagal giminiu pageidavimus yra mura, lievota ir pan. s.h.u.das, krc… shwieskite savo giminiechius.
iki.
cures.

LT yra like, tuoj suskaiciuosiu, 5 man itin artimi zmones. Juos laikas nuo laiko nustebinu nedidele, malonia smulkmena. Kita kalba, gimines ar devintas vanduo nuo kisieliaus. Niekas ir niekada man nera pateikes jokio "saraso", o ir pabandytu Cha chaPiktasCha cha
Prisimenu vaikyste, kai atvaziave is Vokietijos tolimi giminaiciai atvezdavo lauktuviu. Viena ir po siai dienai turiu su savimi Šypsena
OT: Kaledoms laukiu atvaziuojancio savo suneno. Bus mudviem ka veikti Camden Town’o turguje. Paradoksas, svariai angliskai kalbantis, puikiai besimokantis (9.6), aktyviai sportuojantis ir repo grupe ikures paauglys turintis savita, originalu stiliu buvo suspardytas savo bendraamziu LT uz tai, kad jis…kitoks. Bet cia jau butu atskira tema…

Vaikine, mano gimines - "vietoje" Juokiasi
Jokiu nuolaidu Mirkt

Tiesa pasakius as tai kai vaziuoju tai is vis niekam nesakiau kad parvaziuoju, tik aisku savo seimai ir viskas, tai tada ir nereikedavo nei jokiu lauktuviu aisku nupirkdavau ka nors mamai ir savo broliui ir viskas.

Ginger… Lt kol ishbris ish tokio lygio tai bus dar negreitai, nors tikie, kad musasi visur Cha cha Bet uzuojauta del suneno… ir zinai kur jo klaida buvo??? Ogi tas tavo skaicius 9.6 Juokiasi jeigu butu 4.6 tada butu savas bicas Cha cha… Na ash cia juokauju, gal ten kitos priezastys…