Po kiek inkstai?

Nenori, kaip nori, klausk pas kostmsa, bet TuVambzdis to nerodo net per xaxolu kanalus. O RF as visada paimsiu, man labai tinka

Hollow, tiesą sakant, neaišku, ar reikia, skambinau į ministeriją - nesugebėjo išaiškinti. Aš čia savanoriškai ir sąmoningai labiau. Cha cha

daraisi testa ishvarydamas, ir parvares daraisi. tiesa pasakius, nzn ar nereik izoliuotis vistiek, jei testas neigiamas. Kaip Auris sake, informacija priestaringa labai ir is oficialiu instituciju. As pasirinkau laukti, nes parpyzdint nuo Rumunijos sienos, nlb norisi Laimingas

Tai su neigiamu testu per latvius tranzitu ir estai įsileis, bet neaišku, ar nuvažiavus nereiks užsibūt Šypsena Estų klausiu, tie irgi nelabai žino. Zjbs tvarka Gerai

Taip ir sakyk, kad čia specialiai, kad Šekspyre be žmonos pagyvent Cha cha

Su LV daug biurokratijos stipriai, jei nori oficialiai ten atvykti darbo reikalais. Bet, tiesą sakant, dzin jiems, niekam nieko nereikėjo. Ant sienos ten tik jų tą Covidpass patikrino, kad būtų ir tiek. Paklausė, kokiais reikalais važiuoju - akys tapo kvadratinės, nieko nesuprato. Cha chaTiesa, matau, bauda atėjo, zaliotas įvyko kažkur Ukmergės rajone. Cha cha Bus +40 manau. Cha cha

Manau tranzitu lengviau praleistų. Negi ir autostradose pradės trikojus statyt?

Hollow, aš Šekspyre vestuves švenčiau, tai labiau būtų į temą su žmona be vaikų. Cha cha Cha chaŠiaip, man ta vieta tokia labiau emocinė. Kaip viešbutis - atnaujinimo jau prašosi stipriai, realiai jau N metų neremontuotas.

Vat man irgi įdomu, gal nežymėtą aplenkiau, velniai žino. Realiai, blykstės nemačiau, telefonu kalbėjau visą kelią.

Tai vistiek Jurijus iš Jaketerenburgo vairavo, tai kaip ir px Cha cha

Pasiimsiu ant savęs, neturiu baudų, tai pusę susimokėsiu, nematau didelės problemos. Cha cha

Ne tokie jau pavepe administratoriai dirba prie laisku siuntinejimo, vienas bande jau gudrus but ir priduot ukrainieti su +40. Nepaejo varke, tai dabar vartosi is kur ta ukrainieti istraukt. Nes ukrainiecio tuo metu LT nebuvo Šypsena

Kiek duoda dabar už 40? Cha cha

Egzotika žiūriu gerai gyvena. Pirkimas parduotuvėj +6€ mokėjimas parduotuvėj grynais +5€. Trūksta krizės Nežinau

Egzotika visada savam kosmose būdavo. Cha cha

Kai prisimenu kaip egzotika del 100 euru vartesi (hakapelita ziemine C nauja sprogo) galu gale jau mes patys norejom jiems dar 100 eurasu duoti JuokiasiNors 5 metus atgal ant volgos padangeles labai gerai suderinau Gerai buvau nustebes mazu kainu ir padangos nesenos buvo Gerai

Kazkaip ten byski *skylė* egzotikai, man atrodo, neber judesio pardej, as uzsakiau padangas, kaune nebuvo, vesim is panevezio-po savaites. Po savaites, sako, dar nebuvom masinos nusiunte padangu parvest Šypsena

As tai skaiciuociau, kas pigEi, gyvent šekaspyriuje ar gyvent namie ir susimoket bauda Cha cha

Jei nori pailsėt nuo žmonos ir ramiai pagurkšnot viskariuko, skaičiuojasi kitaip Cha cha

Dr., viešbučiai dabar baisiai pigūs, o ir šiaip nesinori zarazų nešioti - po to ant sąžinės gulės. Cha cha Cha chaEgzotika man tai tokie pradvynuti Rapliai - žiulikai vienu žodžiu, toks įvaizdis susiformavo. Cha cha