Po kiek inkstai?

Net susimąsčiau. 18 pavasarį gavau, tai joa, 18-19-20 vasaros. Šiaip, iš pradžių ir aš nustebau, kad taip greitai sudilo. Bet kitiems tas pats, tai normalu, manau. Gerai Blogai

3 sezonai nera blogas rezultatas, juk ne po 1000km/men vaziuoji.

Tai krovininėms juk greičiau dyla Cha cha

Žinok, kažkaip nedaug aš važiuoju realiai. Dabar va 60 kkm artėja. Į ilgesnes darbines LV-EE, net stengiuosi su LuxExpres (čia prieš Covd) arba skristi. Praeitą vasarą išvis su motu prasimaliau kasdien, tai realiai garaže dulkėjo. Cha chaHollow, be abejo, krovininės dirba pakrautos mano viršsvoriu. Cha cha

Bet “C” raides ant padangu dar nereikia ? Cha cha

Jei didesnis viršsvoris, tai ant batų reikia Cha cha

Tai dar uz savo senas 2šimtus gausi Valio Cha cha

nu juokas juokais, bet pas mane dyla greciau ant krovinines, nes reik slegi reguliuot, ko as nedarau, prispuciau vezdamas 600kg, ir palikau, ko pasekoje ir vazineju perpustom padangom.

Viršsvoris į Q7 sėdynes telpa?youtu.be/6lwmloYsFG4?t=322

Dr., gera mintis, bet tie devėtų damuštų pirkėjai irgi tokia atskira kategorija Cha cha Kiek buvo pas mane, tai personažai atskirų aprašymų verti. Cha cha

Viršvorį keičiu viskiu, Šekspyre sėdžiu, į Onos bažnyčią žiūriu, restoranas nedirba, tai įvairiom rūšim viskio save guodžiu. Cha cha Gerai

Karantinuojiesi sekspyre ? Cha chaP.s. vis taip pat viskas girdzda ten ?

Biški joa Cha cha Maironio dvasia triukšmauja gal. Cha cha Arba kokio kito personažo, kur ant durų surašyti. Gerai Cha cha

Auris 1 sezona atvazinejau jau su Michelin ps4 suv tai nusiskundimu neturiu, spejau nuvaziuot apie 11k km

SmagEi Cha cha

Reiks bandyt tuos PS4, kažkaip prieš plauką tą patį modelį pirkti, kas yra dabar, nors ir geros. Cha cha

Blogai jaučiuosi, jau dukart MinGaz buvo su proverke atbride, įtartina kai 5 kart krito Gazo sąnaudos

Auris, galima iš katilinės trigrašį? Ar čia klausinėji, kad plunksnas pasipūst?

Pala, o ne tu, Būr ten derėjais iš manęs imti lavoninius runflat’us nuo E60? Cha cha Kažką prisimenu. Cha cha

Iš LV ir EE grįžus dar reik karantinuotis? Tipo namie tykiai būt negali? Blemba, labai į EE reikia, galvoju, kaip čia su mažiau prastovų išsisukt…