Po kiek alkoholio kiek promiliu esate pripute?

Turejo atimt teises ir i blaivykla pasodint Cha cha

Po dvieju 0.5 5% alaus po valandos pripuciau 1.12 Pavargęs+Visa diena buvau nevalges ir da susinervaves…

puciau i dudele daug kartu. 1. ivariau 1.2 i netekau teisiu 14men… 2. imoviau 4 bakalus alaus baisaus po to kila riaushes i tada po kokios valandos menturoj buva 0.56 3. darbe buva alkatesteris i nutarem ishbandyt. 2-se padarem 0,7 vanilos i po pora butelaichiu lengva alaus…1,8 bet putem is karta…po 10 min lika 1,5

Mano vienas kolega kuris ne karto gyvenime negere (bo musulmonas) vakar pute viename is Suomijos keliuka tai 0,21 promiles vat tau ir mosulmonas Juokiasio tiksliau va tau ir suomiski testeriai Cha cha

Zasinai uz vairo tik pucia!Tikram vairuotojui tokios nesamones nekyla! Cha cha

po silpno alaus bokalo Alus po15in ypuciau 0.14 o po 0.5l baltos po pusvalandzio ypuciau 1.52 Žliumbia

Didziausia girtuokle Šypsena

Po butelio alaus 5%, uz kazkur 20-30minuciu pripuciau 0.23 promiles Nekaltas

3.4 nu bet neuz vairo o komisariate

4 litrai Carlsbergo + 1 litras baltos zalpom = po trijų valandų išvežė į reanimaciją KOMOJ,paėmė kraują buvo 10.5 promilės - šiaip netaip atpumpavo. Poto tiek daug nebegeriu… vat taip… Laimingas

Nepuciau niekada ir nesiruosiu! Cha cha

2 buteliai Kalnapilis 7:30, valanda pirtyje ir 0.22 promiles i mentu aparata. nepatenkinti buvo Juokiasi

niekada nepuciau,turbut ir pust nemokeciau Cha cha

Naujas mano rekordas… 5 bokalai alaus 1,5 val. begyje… po paskutinio guksnio praejus 10 min. pripuciau 0,28 Šypsena

Isgeres 2 bokalus po litra HBH alaus praejus 10min puciau Lietuvos keliu policijos pareigunams Cha cha 0.19 promiles neblogai pasiseke O gal ju alus skiestas Pavargęs

tai ten nealus buvo o myzhalas!

uz vairo dar neteko pusti, bet kelis kart komisariate teko, bet nepamenu kiek geriau ir kiek priputau Šypsena seip buvo ivikis, kai su draugu “rajone” sustabde mentai ir jam liepe pusti i susukta A4 formato lapa Šypsena nezinau kaip jie nustatinetu promiles Juokiasi

*****as ne alus

viena kart kraujyje rado 1,7 , kita kart kai teko menturoj apsilankyt - 2,1

vakare biski teko Girtas o ant rutojaus 0.3 ikaliau Cha cha tai bet sesdamas uz vairo net nepagalvojau kad ipust galeciau Ne