Po kiek alkoholio kiek promiliu esate pripute?

da priklausomai per katra gala pustum alkotesterin, jei per klizma kratytum Liežuvis

I alkotesteri gyvenime teko pusti vieninteli karta kolkas. Tai buvo Kaliningrado srityje. Vaziau kompanija is baliuko namo i Lietuva. Jie ten isgere,dar masinoje buteli patvarke,ir likus ~40km iki Nidos mane nakti sustabde milicija. Jauciu jam geras debesis alkoholio dave i nosi kai langa praveriau Laimingas Jis patikrino dokumentus,pasikviete i savo masina ir dave pust i alkotesteri. Taciau i toki kokio turbut dar ne vienas nesat regejes Šypsena Vnz: issilupi is pakuotes stiklini vamzduka,ji istatai i tokia “pagalve” ir ja per ta vamzduka priputi,po to kai priputi ta pagalve,milicininkas ja spausdamas isleidzia ora atgal per ta pati vamzduka ir ziuri i vamzduko viduryje esancio ale lakmuso popierelio spalva. O pats turi storiausia instrukcija ka kokia spalva reiskia Mirkt Kadangi nebuvau geres tai aisku nieko jis nerode,bet ta vamzduka saugau iki siol kaip prisiminima Laimingas

3X Alus isgerus, po 20 minuciu rode 0.55 Nustebęs

Priesais Statoila Iriso aikstelej su pana siek tiek snekuciuodamiesi Alus (as utenos pilsnerio du trekzdalius betelkos) isgeriaw, ir iskart pajudejau. Ant sekancios sankryzos tox su zalia uniforma Veee : -laba vakara, kvapelis kazkokis cia pas jumi, einam plaucius pravedinsim. Na mano didziai nuostabai ipuciaw 0.65 ir sakau -ka jus vyrai su pana 1 buteliuka per puse Mirkt,tas sako: -tu mum meliuoji, ka pries tai gerei ? -nieko, sakau Liepe islipt, kelis kart ikvepiau, ir tiek pat kartu iskvepiau -pakartotinai puciau,(bepusdamas dar trumpai atsikveptelejau Veee (tipo oro neuzteko), tai pylos gavau, ipuciau 0.45, paziurejo i mane Nekaltas numete teises, vaziuok Kietas

max pripusta 0,00

0,31 po 2 alaus Laimingas

Po bokalo- 0.21 Po 3 stopkiu degtines 0.28 Laikas ir vienu ir kitu atveju- mazdaug po 10 min.

Rodos visai nedaug patraukiau - 1.98 Nekaltas

ale gi ishvada kad girtuokliai musu vairuotojai Šypsena Cha cha

aha Juokiasi ot tvarkos kelyje puoseletoju klubas Laimingas

Mano temos isvados tokios pacios… [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/225130.24 1-=(1241522023](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/225130.241-=(1241522023)

nesu pūtęs jokių promilių.Neprašė.Neteko.

tai kai stabdo reikejo paciam pasisiulyt Cha cha

bandžiau nesiūlės pūsti, kažkur nupūčiau, gerai, kad dokumentus paliko Cha cha

Juokiasidraugiski pasitaike

…neblogi tokie…tik dokumentą pagrindinį laikiną paliko Nekaltas

tai man irgi taip buvo da maziau nei pries metus Taip tokie kiaulos…bl su netvarkinga mentu masina Juokiasi

ex jus vaikai… ryskiai tarp jusu vaistininku nera… Šypsena chemija rullez… nepagailekit pinigieliu ir nueje i vaistine paprasykit tokiu vaistuku Hepatil. Si savaitgali po 4 Alus variau… 99proc kad buciau iputes iki 0.4. 2tabletes ir po 30min tu vairuotojas… Labas yra ir kitu cheminiu gudrybiu… gali varyt girtas, jei sugebi pasneket blaiviai, del kvapo - nesijaudinkit… Šypsena beabejo, sito bairio nepatariu…

po dvieju 0.5l ir po 1h 0.14 ( dar veze y mentyna tikrint Cha cha )

po 1 litro sidro - lygiai 1,0 promile, am… po 3-4 min. mazdaug