Po BIOS atnaujinimo laptopas sugedo

Po BIOS atnaujinimo laptopas sugedo

VISADA tikrinamės bioso versiją gamintojo svetainėj!
va šiand jau vieną plokštę zavalyl. gerai kad senukas, netaip gaila Šypsena

[quote]manau, jog jei gamintojo softas siūlo atnaujinti BIOS ir dar atsiunčia nuorodą su tam skirtam laptopo modeliui nuoroda ta atnaujinima atsisiūsti, tai čia ne vartotojo problema
[/quote]
jų problema, kad jie negali nustatyti motininės plokštės gedimo priežasties. Atsinaujinimo siūlymai nuo windows’ų priklauso ir ganėtinai nutolę nuo realios Kompiuteris BIOS’o versijos

[quote]kita kartą teks būti atsargesniam su atnaujinimais, o ypač BIOS
[/quote]
teisingai pastebėjai. Ne vien BIOS’o atnaujinimai bėdų pridaro. Tarkim, įsileisi į kompą Windows Media Player’į 11-ktą arba, neduok Dieve, 8 IE Veee

Aš manau, jog jei gamintojo softas siūlo atnaujinti BIOS ir dar atsiunčia nuorodą su tam skirtam laptopo modeliui nuoroda ta atnaujinima atsisiūsti, tai čia ne vartotojo problema. Tiesiog kita kartą teks būti atsargesniam su atnaujinimais, o ypač BIOS Šypsena

[quote]i garantini ir man mainboarda pakeiteŠypsena
[/quote]
be abejo, tai gera išeitis.
o žiūrint griežtai techniškai, tai negalima atsakingais atvejais nekreipti dėmesio į “readme first” ir panašiai. noutbukams dažnai būna siūloma pasidaryti boot CD, jei nepavyktų BIOS atnaujinimas. O kad nebūtų nurodymo pasitikrinti, ar atnaujinimas taikytinas konkrečiam noutbukui, tai dar nemačiau nei karto.

Man ir taip buvo priesh gerus 2-3 metus… Asus atsisiunte pats Bios ir pradejo instalinti. po to jau nebeisijunge… Tai ash i garantini ir man mainboarda pakeiteŠypsena