Pnkts

Botas tai tu, apsišikeli Cha cha

malinausku labai nesizaveciau, vienas atsisedes teisIbe pasakoja ir dar aiskina kaip tas kaip anas negerai, jeigu nori teisIbe pasakot privalai antra puse isklausyt, nemaciau, kad jis taip darytu Nekaltas o minia uz kiausu susiemus kaifuoja, nepravilnai jis daro Ne Blogai

Nedaug Lt ir aš klausau. Butkevičius, žinant nuo ko pradėjo, tai labai gerai ūgtelėjo,be reikalo tu tiek pili ant visų pamazgų Cha chaAnelka - Arūno istoriją norėtum išgirst? Cha cha

Minia balsuoja pinigais. Kaip tai neisklauso antros puses Malinauskas, -Kiguoli tai buvo pasikvietes. P.s. pilkam lietuviskam jutubej ziuriu Proto industrija.

O gal Kostas toks piktas, kad Zizas jo pas save nepakvietė? Klasta

Proto industrija Gerai

Kas del jatubles, tai siaip dienai šitas kuria šedevrus, tiesa rusiskas jatubleyoutube.com/playlist?list=PLybBpPCOgFt4IANUx-EvScY8W9mbGpGYo

quattre, kokio Aruno - Pukelio? Noreciau, Taip man gali akivaizdzius dalykus pasakoti, bet jei kitai pusei neduodi savo teisIbes pasakyt, ar tai Pukelis, ar dar kazkas, tai to pasakotojo teisIbe ir yra tik to pasakotojo. Nekaltas Nu ok bent del Pukelio dar yra ankstesni, kazkokie teismu sprendimai, o kai pasakotojas prades i pilkesne zona lyst, kur neaisku koks zmogus, bet Skirmai pasirodys, kad blogas, kas tada? Tai ten kitokiu pasikalbejimu organizatoriai buvo pasikviete Kiguoli su Malinausku, kiek pamenu? Malinauskas savo jotblei teisIbe pasakodamas tik savimi remiasi.

HC, paziurek rubrika kur imeciau “dokumentalka” nors šiaip visa jo produkcija man limpa Taip

dr ziurejau vakar apie reno ir citroen, pas ta biciuka - geras video Gerai ruskeliai sviesmeciais lenkia lt jatublininkus tiek turiniu paciu, tiek jo pateikimu. tikrai rekomenduoju Taip

man tai patinka tu mcapital lektoriu aprasymai Cha cha kai neturi ka parasyti, tiesiog parasai, verslininkas, besidomintis investicijomis, laimingas tevas Juokiasi pamenu studentas budamas per fb paspaudziau ant ju evento, kad dalyvausiu, tai pradejo rasineti zinutes, kad gal reik papildomos info, kodel nedalyvausiu ir pan. Pavargęs

Paziurek Detroita, Japonija Taip stipru, stiprus dar apie saugumo sistemas masinu. Rimti siuzetai, telwvizija ruko. Taip GeraiKostia, jis ne alus, kad turetu visiems patikti Ne

dr, viskas praziureta, tikrai labai stiprus ir labai kokybiskas produktas Taip, kuriam, matosi, negaileta laiko. Siaip laiku jotubej nededu, bet sitoj vietoj ramia dusia visur sudejau. Kietas

jus nevarykit dievo i medi, kokia auditorija, tokie ir influenceriai, rusyne nepalyginamai didesne rinka+ mentalas (todel ten visada lips vietinis “fajebukas”, vietinis “tiktokas”), atmarozku ir ten uztenka, kur susaldo balkone nescias sesiolikmetes, vardan “laiku”, malinauskas tik indikatorius, kad rinka pasiruosus rimtesniam turiniui, ir gali sumoketi, beda, kad nera kas rengtu ta kokybiska turini.

kas draudzia lt jatublininkams susukti video apie masina, uzdeti subtitrus 7 kalbom ir paleisti i pasauli? Nera intelektinio potencialo ir nereikia cia teisintis apie mazas rinkas. Tie video, kur apie vietinius reikalus kalba (malinausko) aisku, kad bus tik vidaus rinkai idomus.

Tęskite, man patinka Cha chaKostia, gal su Malinausku ką nors laikas susukt? Cha cha

youtube.com/c/VLASOVworkshopGeras rimtas techninis turinys apie bmw is mazos LV rinkos, tiesa rusu kalba.

Pavel Perec Geraiarchitektura, istorija, buities istorija, neformalu istorija Cha cha Geraikiek detaliu nepastebim, o uztenka tik galva uzvertus paziuret. siandien abzarojau, kad centre, kur vrm ligonine, uz jos kiemukai (i Tilto g.)- vadinamos 'stalinkos’, komunalkes. Cha cha sake tipo Peterburge niekas nepasikeite, net kontingentas. Pas mus lygiai tas pats. Apsvaigęs Juokiasi Kaip laiko kapsule, nu nx kokie savotiski zmones. O rodos pats Vilniaus centras.

Sikseri, tas M539 belekokio gerumo, vokietis, kurio anglų kalba tikriausiai geresnė už eilinio anglo Cha cha

visi lochai. padaryk geriau. Pyrst Gerai