Pnkts

Mentus šokdino Milvydas Juškauskas Ble Rafis gerai spindi, kaip visad, dabar dar ir Zizas pasirodo nedurnas Cha cha

Aj jo, tiksliai. Tai išvis tada nežinau jų Cha cha

O uz smeista zinok i klyna ispirsiu, it ant virsaus zajava parasysiu Taip Juokiasi

Atkas (arba atejus laikui istrauks is stalciaus) apie malinauska ir baigsis karjera Juokiasi

Malinauskas yra ■■■■■■ vakseris, tiek ir pakanka apie ji zinot

Zizas prie masinu jeigu butu likes, tai butu buve visai neblogai, nebutu ishsidaves, kad lopas, bet nusprende, kad nori isplaukt i platesnius vandenius Šypsena

Boicas užsiautėjo Girtas gerai kad nieko kito nenukirto…

Man zizas visu pirma buvo patrauklus ne ka pats vapa, o kas pas ji pasikalbet ateina. Pradzioje jo pakilimo tikrai adekvacius zmones lankesi ir adekvacias temas gvildeno. Dabar jau senai jo neklausiau, nes nei laiko turiu, nei adekvati ten publika renkasi. Dabar is tokiu idomesniu tai malinauskas, bet irgi, realiai tai tas pats per ta pati ir dar su tuo kaushu lenku sasilkinu ar koks ten jo vardas. O pats nei skverno, nei karbo nesodins niekada,nes cia reik but debilu sokt ant savo. Jis gi visa virtuve is arti mate, tikrai nepolitkorektiska butu viska atskleisti suleidziant peili i nugara. Man vakarui praleist jei ne filma tai jurgi isijungiu. Pozityvus bichas ir nieko per daug neslepia Gerai

Kai švinius tiek valdo situaciją, tai kažkoks čiūvas iš miegamojo pasipainiojęs… nžn nžn… gal laikai keičiasi ir pajudės kas NekaltasO teb ble betmanas į kiek dalių Apakęs

Tas batmenas 100pudovai pas tusika virintas buvo garaze su belekokia viela/elektrodais ir nesilaikant elementariu proceduru.

Švinius čia iš agurkinių chebros?

Nedaužyk Rafio

Kai stulpas betmena per puse perpjove Apakęs

Kostuk, mano supratimui kai kurie pasnekovai yra tikrai adekvatus, ir net su tavin nelyginami. Tas pats aironvytas, loxu loxas man atrode, bet is tikro paklausiau pora pokalbiu su juo, tai tikrai galvotas normalus pacanas, zajavu, beje nerasantis. Dirba, stengiasi, kuria muzika, zodzius ir pan. Beje, sunku tokiems zmonems kurie negali klausyti ir isirinkti sau teisingos informacijos is ne idealaus pasnekovo. Na bet cia jums viska gyvenime pasiekusiems taip matyt. Remigis, vun nx bote.

Tas ten buvo pagerintas baradatas, kur praejo ajavuskos tripa Juokiasi

Ale ir tu Kostai tulžies prikaupęs Cha cha

Shikswri, gi sakiai kad malinauska ir jurgi. Beje kitokie pasikabejimai irgi ok. Bet siaip is esmes tai dirbu iki 18val, po to sportas, laikas seimai/draugams Tai kazkaip nerandu laiko niekam apart vapejimui bangoj. Tau kaip suprantu laiko viskam ivalias, na dziugu, visa jutube baigi ismokt mintinai Gerai

Malinauskas irgi gerą lochatroną užsukęs, tai kur jis apie skverną ar karbauskį kažką kalbės. Paskutinį mėnesį 25k prieš mokesčius į taupyklę įkrito anam.

Mano draugas yra buvęs pas Zizą, apie prekybą akcijų biržoje ir akcijas kalbėjo, klausiau nafik ėjai pas jį? Tai sakė belekiek laiko zizas zyzė, kad padarytų pokalbį, o draugelis nelabai ten sekė ką jis per nesąmones su mačiuliu darė…

ant malinovskio dar piktas už skvernelio rūros laižymą Špyga