PLZ: Patarkit del notebooko pirkimo

PLZ: Patarkit del notebooko pirkimo

Kadangi per daug su jais nesu susidures, tai laukiu ismananciu nuomones
Domintu iki 4500lt. Reikalavimai: 15’ matrica, HDD 40Gb. Beje su neintegruota video turbut uz tokia suma nelabai iseis. Dabar koki patarsit: vietoj rinkta ar koki HP, Ausus ir t.t.? Jei isseina tik su integruota video, kokia is ju stipriausiausia? CPU dideles reiksmes nesudarytu ar tai P4 ar K7

o gali notebook’e būti ir neintegruota video? Imk Dell - nesigailėsi tikrai. Turi jie ten satelite kažkurį modelį su integruota ATI vidiaške 64MB, nu ko dar norėt…

Turiu omeny, kad video ramu nerytu. Pvz raso up to 64Mb video. Mano ziniom tai integruota, kurios memoris - dalis ramu

Pats rinksi kompą - windozės nereikės pirkti Cha cha
Pirksi su vardu, HP, Toshiba ir t.t., norėsi ar nenorėsi windozė jau bus su juo, kuri beje įtariu į kainą įskaičiuota… Asmeniškai aš pats rinkčiausi ne kokį nors sukomplektuotą, o pats iš dalių susikraučiau… Nekaltas

pries keleta menesiu teko pirkti infomegoj
HP Nx9010/Cel D2.4G 15" 256MB 30GB FDD DVD/CDRW 56k LAN WXPP 1YW 4430
tik be cdrw Ir su WXPH ir uz 3200 Šypsena akcija buvo daiktas geras, aisku kiek sunkokas, bet jis ten buco skirtas daugiau darbui nei nesiojimui, tai veikia gerai Gerai

gali pvz toki imt

HP0012 HP Nx9005/Athlon2400+ 15" 256MB 40GB FDD DVD-CDRW 56k LAN WXPP 1YW/EN 4325

laptopas is daliu? tai barebone, o barebone … na nerimtam uzeriui ne ne ne ne ne ne niekada nepirkciau, nebent iseities kokios nebutu

O tu įsimesk kokį gigą ramo ir nesuk sau galvos dėl to… Negi į laptopą grūsi 256 megus? Cha cha

Esme, kad man ramu tai negaila, bet tokios video, kurios naudoja system rama veikia gerokai leciau Liūdnas

[quote]Mano ziniom tai integruota, kurios memoris - dalis ramu
[/quote]
tą rašo - shared memory, bet tk tie gamintojai, kurie ir normalius gamina. Kiti gi pagal nutylėjimą daro atmintį dalinamą į video ir pagrindinę, bet tai jau Blogai šlamštas tikrai, darbui netinka.

tai gali gi nurodyti kiek to ramo naudot vidiashkei. jei nedirbsi dizaineriu kur reik geros grafikos tai viduoe uzteks
ir dar mesk lauk griobanus WinXIp del 2000… licencija gi galioja zemesniam produktui. naudos maziau resursu veiks stabiliau, nu zodziu baika

tą rašo - shared memory, bet tk tie gamintojai, kurie ir normalius gamina. Kiti gi pagal nutylėjimą daro atmintį dalinamą į video ir pagrindinę, bet tai jau Blogai šlamštas tikrai, darbui netinka.

[/quote]

Nu nzn pas mane shared RAM, Radeon IGP345 video. Paskirta 64MB video reikmems. Sukasi kaip zveris. Visi geimai eina. Neisivaizduoju ka tu ten dirbi su laptopu, kad tau neuztenka.

Atrodo nieko shitas:
http://www.infomega.lt/naujienos?item=837
tik kad matrica 14’ Liūdnas

Aceriai nauji Gerai

Siaip del HP,tai HP centre minejo,kad laukia siuo metu laptopu su Power Linux jei neklystu,o tai kazkur 300lt pigiau negu su win,bet jie garantiju neduoda kad sulauksCha cha Kaip sekreta sake

O kodel ne? Jei dalys tos pacios, koks skirtumas, kur kompas rinktas… Kitas reikalas, jei barebone kompams rinkti BMS naudoja kas pigiausia, bet to as nezinau Šypsena Gal kas nors is bangieciu turi barebone? Butu idomu atsiliepimus isgirsti.

nerekomenduoju barebone. tai pigi klase, ir kainuoja pigiau nes visos detales pigesnes. su tokiais kaip hp ar delll brandais gauni kokybiska darba, o su barebone tokiu nebuna. krebzdes birbes ir t.t… asmeniskai nerekomenduoju.