pliauska


pliauska

gaila nesusifokusavo triperiuks,bet zmones visi ejo ir sypsojosi pamate botanika bekalbanti su 7" Mobilusis Cha cha

vonios plyteles

Panasiai Cha cha

gerai kad ne *gėjus*tas su nuograuža, o tai Robis įsižeistų ir gautum baną

Uzbanintu,ideciau robio fotke su lakierkom ir mano šortais pas mane fazendoje Cha cha

7 coliai dar px nx palyginus su tais kur buna dar siek tiek didesni su telefono funcija Cha cha

Qrva tai jau geriau 40" istrizaines ismanuji televizoriu nesiotis Gerai

O tai kaip tavo vaikas atrodo su 6 colių rageliu?

daunelis loja Pavargęs

Valio flancetE Taip

Mano? Kad lyg 5.5’

Kad žiopliai nefotkintų ir kaip vaikai nežvengtų, yra toks išradimas, kaip bt ausis ar laisvos rankos.

aik tu…rimtai? Apakęsliuuux

Teko matyt panasu vaizda.Tik tiek,kad paklauses,perversdavo plansete noredamas ka pasakyt.Nebuvo nuostabu.Lb gaila zmogaus.Yr juk ausines i t.t.

efixiukas selstas, pavasaris, hormonu audros Juokiasi

Doktors kaip apsiseilėjes kaimietis, neturi ką veikti ir foktinti kas su kokiu telefonu kalba. Blogai

nu jo suvirintojui telefonas tik paskambint savo storulei ir issiust sms Sierui kad prigriebtu zagerono. Tai nx jam didelis ekranas. geriau va botanikais isvadins, saviverte pasikels ir toliau gyvens savo ismanuji gyvenimeli Cha chapeace leiboriams

ooo…lopai akiniuoti kad supuole Juokiasi pasikeliau saviverte Gerai…einu kaimo darbus dirbt Juokiasi nepykit,kad fotkinu kas man pakelia nuotaika,pazadu nebefotkinsiu Kietas

tai tu fotkink fotkink. kitaip sumazes vietu, kur visus, kas su smegenim, botanikais vadinsi ir kitaip kompleksus glaistysi Mirkt