Please, help to write a short employment letter

Please, help to write a short employment letter

swejkuciaj…mano anglu kalba nera lb geraDrovustajgi paprashysiu jusu pagalbos…man rjekia pirmadieniuj parashyti kajp ir rashinuka…ajshkinu paie ka:
Mokytoja dawe mum toky lapa tenaj tipo pildyti blanka ejnant i dabr,…nu tipo:
name
age
home phone…
want job…ir pan.ir kitoje puseje lapo rejkia parashyti darbdaviam tipo toky prashyma ar ka…nu kazkas tokio:
Swejki mano vardas(name) ash gyvenu ten ir ten noreciau dirbti shita darba todel kad man jis tikray patiktu ash tueriu specialybe shitam dabruj ir noreciau…nu wat tajp…prashayti anglu kaba…taj buciau lb dekinga kas man galetu parasyti knrs tokio nelabay ilgas turetu buti…gal vienas sasiuvinio pls…Drovusaciu tiem zmoguciam kas padesMirkt

mokytis reikia. o ne pazymiu bijot.

Lukterk valandžiukę, aš grįšiu namo ir tuo užsiimsiu Gerai

ooo geray aciuksMirktApkabinimas

tik kita karta butu gerai, kad is temos pavadinimo nedarytum cirko.

regards

kas pakejte mano tema?ApakęsCha chaJuokiasi

as

o nepadesiDrovus

o kas man pades? Šypsena

hey, you two, leave just a last msg in your qoutes Liežuvis

helllpŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaLiūdnasLiūdnasLiūdnasLiūdnas

kazka sukuriau gal galetumete ishtajsyti???

i’m interested in working as a clothes designer.Fashion is very important in my life.i’d like to
design clothes for women.I know by experience what type and colors of clothes like child,teens,and womens.I can work in
foreign countries because i can speak 5 languages for example:english,spanish,japanese,french,rusian.I live in europe.
LithuaniaŠypsena.I can also make a clothes that i design.I want to work for one jahrs.I have many friend who have hoby like fashion.
I’m very a friendlyŠypsenaand i like associate with people.So thas all abaut me.