please...help...Kaip ishmokti visa pirmaji pasaulini kara?

please…help…Kaip ishmokti visa pirmaji pasaulini kara?

neisivaizduoju kaip padetiNežinau

pabandyk pasinaudot tokia zmogaus funkcija kaiiiip… SKAITYMAS Laimingas
o jei rimtai… nenori nesimokyk… Nieko baisaus gi nebus… Ishmoksi kita kart…

Tu paprasciausiai apsimesk kad sergi

Tu paprasciausiai apsimesk kad sergi

galetum po viena zinute rasyti o ne po dvi

Neeik rytoj i istorija. Mirkt

Niu tei gal pasimokink biske?..Nesove galvon?Šypsena
Siaip as mokiaus mokiaus,kai reikejo, bet irgi mokejau gal puse…per kontra issisukau, per egzus…hmmm…niu tarkim irgi…Šypsenabet siaip dar dabar sazine grauzia, kad ne visa mokejauNekaltas

o man reikia ismokt visa 7-8tos klases kursa… + 9tos pradet… Laimingas bet kazkaip nesiskundziu

Tu turbut esi 10-okas? As taip pat ir man iki rytojaus taip pat reikia ismokti apie pirmaji pasauliny kara.Taip pat apie visokias Trilypes, Antantes sajungas.

sorry Drovus As zinau kad tu margina, bet vistiek visada susimaisau Drovus Nepyk Drovus Oi tai kad as viska susikonspektavau, pagrindinius faktus ir beveik ner ko mokytis Ne

O tai ko tu tikiesi? kad visi ims guost? "vajej… ka tie mokytojai sau mano? mokintis liepia… utiutiu…" Nekaltas Yra zmoniu, kuries simtus kartu blogiau nei tau, bet life goes on, taip sakant… galu gale, jei jau tas 1mas pasaulinis tau tikrai tokia katastrofa ir rytojui tikrai neishmoxi - bek Mirkt atsiskaitysi kita kart… Mirkt

Niu nesnervuok, geriau nebus…
Zinau koks jausmas…as istorijos nekenciau nuo pat tada, kai tik ji pasidejo…
Mokytoja turbut nekokia gavom, kuri atbaide sawo priemonem mokymo nora mokintis…Nekaltas
Po to kokioj 11 buvo vel pradejus ptikt, bet ir tai ne visaŠypsena
Pries egzus vel isgaravo…
Niu jei jau neidomu tau ten ir nuobodu, nieko nepadarysi…
Tiesiog reik suktis kaip nors, kol reik ja mokytisNekaltas

Skaityk kas antra puslapi Cha cha

Niu jei jau aukletoja kaip kirvis, o ir skaityt visos knygos nelabai norisi, tai patarceu tada nete susirast apie pirma pasauliny kara info Laimingas (kad ir http://www.kalnieciai.lt/zenius/istorija/karai/I/pirmas_karas.html ) aisq, visu smulkmenu cia nerasi, bet bent jau pacia esme ir pagrindiniu dalykus zinosi Mirkt gal ziurek ir pavyx kaip nors prasisukt su normalesniu pazymiu Laimingas

Matau esi 10, kaip ash, bet ash dar net istos vadovelio neturiu Cha cha
galiu tau pasiulyt viena kompiuterine esancia shalia mokyklos Cha cha

Man irgi taip būna kai reikia išmokt ką nors ,o taip noris prie kompo ką gero paweikt ar šiaip su draugais išeit…Bet jei reikia išmokt tai reikia nors pagrindinius dalykus pasimokyt…
Paklausk sawęs: Kurių galų aš čia wargstu?Jei darai tai tik dėl to,kad paskui galėtum sudeginti wadowėlįCha cha ar sąsiuwinį,weltui stengiesi.Mokytis bus lengwiau jei žinosi,dėl ko tai darai.(Pawyzdžiui :"Skaitau šią temą,kad sužinočiau,kodėl prasidėjo Antrasis pasaulinis karas&quotMirkt.Skaitydama mėgink rasti atsakymą.Swarbiausias datas ir mintis užsirašyk ant popieriaus lapelio…aisq čia ne špargalas…čia dėl sawęs,kad geriau prisimintum ką skaitei…
Sėkmės besimokant!!!Apkabinimas

Pries metus ir as norejau Žliumbia Kanda kai suzinojau kad per nakti reikes ismokti visas I pasaulinio detales.
Nuo 23h iki 5h ryto ismokau.

Parasyk muilo adresiuka. Papasakosiu keleta fokusu, kaip lengviau ismokti.

please parašyk ir man…[email protected]
būsiu be galo dėkinga

ApkabinimasMirkt

hey,parasyk ir man! please [email protected] na,as tai viesai kelis patarimus parasysiu…gal temos autorei jau nepadesiu,bet siaip: pravalyk galva-pasivaixciok,pavazinek velu-geriau aciminsi; susirasyk viska punktais-ju iseis daug,bet berasydama daug ismoxi+kartotis lengviau; paprasyk,kad jas idomiai papasakotu-tai laaabai svarbu istorijoj…datu neismoxi,bet faktus ypac lengvai aciminsi Cha cha