• PlayStation 2 - Paprastam žaidėjui •

• PlayStation 2 - Paprastam žaidėjui •

Sveiki, Atvykęs į Lietuvą, kartais neturiu ką veikti ir nusprendžiau įsigyti šią console’ę. Pirmiausia, tai naudočiau jį daugiau lenktynėms, bei DVD peržiūrai. Ar gera DVD kokybė ir ar groja MP3, bei kaip paprastam žaidėjui, kuriam svarbu pažaisti - praleisti laisvą laiką, o nesigilinti į vaizdo kokybę, vertas daiktas ??? Taip pat, kokios Lietuvoje kainos, draugai sakė, kad galima įsigyti naują už 800 LT, su visais padarytais “nulaužimais”. Ačiū Alus

ash pvz laisvalaikio neleisciau su ps2 leisciau su xboxu kur grafika geresne ir nelagina

O kaip žaidimų pasiūla Lietuvoje X-Box console’ei ???

na ash neperku zaidu ash puciuosi ish interneto

O X-Box DVD įmanoma peržiūrėti, beje ar tikrai yra geriau X-Box negu PS2 ??? Nenoriu, veltui išmesti pinigų…

man tai tikrai taip dvd filmus gali ziuret

Žaidimų pasirinkimas toks pats kaip ir PS2 ar skiriasi ??? Tarkim “WRC”, kuris išėjo ant PS2 yra ir ant X-Box ??? Nekaltas Ar visgi skiriasi Nežinau

yra ir ant xbox del zaidimu jei nori pasidomet gamespot.com/xbpx

Dėkui LabasO kokia maždaug X-Box kaina, jei norėčiau pirkti Vilniuje ir ar jis būtų taip pat “atrištas” ??? Nekaltas Beje, kur jį galima rasti ??? Nustebęs

Dėkui LabasO kokia maždaug X-Box kaina, jei norėčiau pirkti Vilniuje ir ar jis būtų taip pat “atrištas” ??? Nekaltas Beje, kur jį galima rasti ??? Nustebęs

Del kainos tai nezinau, as saviski nauja (neatrista) uz 450lt pirkau ne Lietuvoj. Seip neblogas daiktas, bet ar xbox ar ps2 rinktis tai labai gerai pagalvok! As tikrai labai daug svarciau kuri rinktis, pasirinkimu 95proc patenkintas… Mirkt

kur nucipint Vilnuj pigiai galima ??? ???

Aš patariu ps2 imt. Šeip esu Sony ir ps fanas, todęėl siūlau ps2, tačiau kitas dalykas, kad Lietuvoje daug daugiau ps2 žaidimų.

paskaitinekit uzsienio forumuose kaip atiliepineja apie ps2…x-box tikrai dauk geriau