PLAUKIMAS

PLAUKIMAS

Kaip jus manote, kodel plaukimas Lietuvoje ne toks populiarus kaip kitose salyse? Ir ka jus manot apie plaukima??? Gerai Taip Labas

mazai baseinu…nera salygu treniruotis…ir jei butu tokiu talentu kaip phelps ar thorpe…manau ispopuliaretu

nuo pat vaikystes labiausiai patiko 2 sporto sakos: tai plaukimasGerai ir dailusis ciuozimasGerai
…gaila, kad si sporto saka nera popouliari LietuvojeNežinau

Pas mus plaukimas nera populiarus. Pas mus tik krepsinis. O gaila Liūdnas
Tikrai nebloga sporto saka ir ganetinai idomi Šypsena

Bus daugiau pinigų skiriama,atsiras keli dar geri plaukikai ir viskas bus čiki.Plaukimas išpopuliarėsCha cha

Oi jus besiskundziantys…ar esat buve kadanors plaukimo varzybose?As pati buvus plaukike,tai kai plaukdavau viskas ok.O pora kartu tik stebejau varzybas,tai yra labai nuobodu,sedet ir 3-4 val ziuret kaip kazkas plaukia…patikekit plaukimas idomumu tikrai nepranox nei krepsinio,nei futbolo,jokiu komandiniu sporto saku ir siaip grazaus sporto Mirkt

prajuokinai mani kaip gal tau but neidomu stebet varzybas kaip tu pati uzsiemi tuo sportu rimtaiŠypsena man irgi kazkada teko dalyvaut ir stebet jas tai tikrai ne jokio nuobodolio nejauciauNekaltas

geda prisipazinti, bet as plaukti nemokuNekaltasNekaltas…na siek tiek ant nugaros moku, bet vistiekNekaltas

Žinok pats laikas mokytis.Vasara vis dėl to.Vanduo šiltas,imk kokį draugą ir varyk.Taip

Plaukimas gera shaka, bet kad butum geras plaukikas reikalauja labai daug pastangu ir dar daugew treniruociu… As pac lankew 9 metus todel zn kaip sunku yraMirkt

Perkunas as nesakau kad man nepatinka,man idomu nes plauke mano draugai ir begales pazistamu,bet man zymiai idomiau ziuret pvz kasi,nei plaukima,nors pati 7 metus lankiau baseina… Šypsena

o mano draugas plaukikas, ir jis nei kiek nesiskundzia… ir be to ne shpetnas… Pabaltyje buvo 3. Buvau viena kart varzybose, tai nelabai idomu, vis del to as ne plaukikas ir man tie ju laikai nelabai ka sako, ten tik tos sporto sakos entuziastams svarbus laikai. A seip KREPSINIS kokios EILINES rungtynes tarp pvz ir autsaideriu nera labai idomios… vot kai stiprios komandos susitinka tada kitas reikalas. Man net NBA budavo kartais nuobodu ziureti, ir siais metais Eurolygos finalas nu man nebuvo idomu ziureti. Vienu zodziu kiekviena sporto saka turi ir + ir -.

nu jau cia kaip kazkas sake kiekvienam skirtingai yra kokias varzybas patinka ziureti kokias neŠypsena bet kas domisi ta saka arba kazkada rimtai uzsimineja tai jiem bus visalaika idomu ziureti ju varzybasŠypsena ten ne ka maziau azarto yra negu per kitas varzybasMirkt

hey zmogai…as nsprntu kaip gali neydomu boot ziet plaukimo varzybos…
sep as i plaukima lankau, i lankius nuo 5metuku…potom su trukdziais i t.t…bet vistek…nuy mana tetis plaukikas…biskeys…
nuy seyp manau jei zmogam plaukimas neydomu, tay ble gali ziet vandensviedy…nuy ten igi su kamoliu…nuy krc…man pleukimazGerai…super

kas zinot kur gauti plaukimo atskyriu lentele?

Nenusisnekekit!tikrai didele konkurencija tarp plaukiku.pats sportavau 8m tad tikrai zinau.

Visi mano manymu labiau krepsiny megsta nei plaukima bet nieko laikui einatnt gal ispopuliares Taip

man palukimas taip pat labai patinka,bet manau kad lietuvoja jam menkos salygos yra Nekaltaskaip sakoma lietuva-krepsinio salis Juokiasi Gerai

OT: širdį glosto, kad merginoms plaukimas patinka Šypsena kokioj dar temoj sporto klube pusė dalyvių yra Moteris? Mirkt